Jump to content

MMA - Mixed Martial Arts (UFC, Bellator, ONE FC...), Kickboxing


BattleBender

Recommended Posts

On 4/11/2024 at 2:20 AM, Sen said:

1. Fugueiredo.

2. Bobby Green

6. Holm

7. Sterling (btw, Sterling mi je baš antipatičan, iritantan... tako da - nisam ga naveo jer navijam za njega, čisto da bude jasno ;))

8. Jiří (navijam za Rakića, ali mislim da Jiří dobija (e sad, da l' na odluku ili neki (T)KO, bem li ga...). BTW, Rakić mi je postao malo odbojan zbog onih uvredljivih ispada u vezi češke zastave, a pre toga na račun Brazila...

10. Charles Oliveira

11. Gaethje (navijam za Max-a)

13. Takođe nemam pojma...

 

Za sad dobro, još dva pogotka i prevazišao sam sebe...

Link to comment
Share on other sites

Ocekivano lako Kajla. Fizicki jednorog sto je ocekivano sa obzirom da je dupli olimpijski sampion u dzudou.

 

Ipak wtf je potez Holi kada je inicirala klinc i pokusaj rusenja rivalke u prvoj rundi umesto da se odvaja radi borbu u stojci dok su joj jos sveze noge. Verovatno da je Holi drugacije odradila ne bi promenilo ishod, ali svakako bi joj bile za koji promil vece sanse za iznenadjenje.

 

 

Inace ce Drejk sa uplatom na Poatana sjebati mog miljenika. #DrakeCurse

Edited by mr clutch
Link to comment
Share on other sites

Jebenjak je Jiri sa svojim neortodoksnim stilom. Previse je Aca ulazi u otvorenu soru u drugoj rundi. Trebao je vise kontrolisati distancu sa kikovima ili iznenaditi Jirija sa rvanjem.

 

Steta posle onakve prve runde je obecavalo da Rakic pruziti jedan od boljih perfomanasa u poslednjih nekoliko borbi 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rakic nije borac. Rakic je atleta, hardworker koji je naucio da izvodi udarce sa nekom fundamentalnom tehnikom.
Jednostavno nije talentovan, ne oseca borbu, nema promil improvizacije, i bas se vidi da panici kad je fajt promil van plana.

Link to comment
Share on other sites

Nekako mi Rakic odaje utisak skolovanog borca ali taj da krene napred i da oseti krv - ne bi ni za milion dolara. Takav osecaj imam. 
 

Dosadan borac, suvise oprezan i ne oseti momentum. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mr clutch said:

Steta za Raketu. Nema u lhw diviziji nema dominatnog sampiona koji odskace kvalitetom od ostalih i u idealnom scenario je mogao da se okiti titulom sampiona i pored svih nedostataka.

Mogao da nije tutubander, dobio 1 rundu isekao ovom noge, pa rvi volinu bukvalno 1 nacin da izgubis je bio ovo da udjes u neku ulicnu makljzau i .....

I 3p lepo rece da je malo i picica i da reaguje na primljene udarce nema tu poker facu, npr na kraju 1 runde ga uhvatio samo ga zvono spasilo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, BattleBender said:

Rakic je atleta, hardworker koji je naucio da izvodi udarce sa nekom fundamentalnom tehnikom.

 

Ne znam, ne bih sada da ga "pljujem" kada je izgubio (da je dobio, sigurno bih slavio), ali ovo što si napisao je tačno, to je negde i moj utisak. Atleta i hardworker.

Što se tiče ove borbe, Rakić je dobro odradio prvu rundu, ali mislim da je malo "osetio" strah/šok jer je Jiri i dalje išao napred i pokušavao da mu skine glavu...

 

 

Edited by Sen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

Mogao da nije tutubander, dobio 1 rundu isekao ovom noge, pa rvi volinu bukvalno 1 nacin da izgubis je bio ovo da udjes u neku ulicnu makljzau i .....

I 3p lepo rece da je malo i picica i da reaguje na primljene udarce nema tu poker facu, npr na kraju 1 runde ga uhvatio samo ga zvono spasilo.

Slazem se. Tako nesto i ja razmisljam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa nije borac, u kontekstu ovig nivoa on je visoko natreniranin atleta, krvavi radnik koji natrenira udarce i spremi neki fight plan.

 

Paniči na prvu priliku, gura glavu gore, stavlja je na posluzavnik kad mu se skrati distanca, nema composure da pobegne.

Necu da kazem da je picka, nije picka. 

Svako ko udje u oktagon, intrenira obaj sport je sve samo nije pička.

 

 Ali mogu da kazem da sam osetio jednom prilikom na svijoj kozi kako ie to kad nisi true fajter na nekom nivou u odnosu na nekog. Radio sam tvrd sparing sa likom koji u sustini i nije mnogo bolji, ali ima to u sebi da embrace-uje i oseca kad mec postane borba. Jednostavno nisu svi za to.

Npr ni Cormier po meni nije to u nekoj meri.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sen said:

 

Ne znam, ne bih sada da ga "pljujem" kada je izgubio (da je dobio, sigurno bih slavio), ali ovo što si napisao je tačno, to je negde i moj utisak. Atleta i hardworker.

Što se tiče ove borbe, Rakić je dobro odradio prvu rundu, ali mislim da je malo "osetio" strah/šok jer je Jiri i dalje išao napred i pokušavao da mu skine glavu...

 

 

Pa Rakic ga 5,6 outa stun-ovao i nista nije uradio. Rakic je lik koji ce da te nokautira kao Manuwu i to je to. Natreniran kombo, i ako si pao pao si. Ako nisi cekaj ponovo da se proba neki kombo.

Jiri je svoju prvu priliku iskoristio. A okurazio se jer je osetio da Rakic nema to nesto da iskoristi svoju. To je to nesto u tom smislu. I komicno, na kraju to jeste samurai za ovo Rakicevo.

Koji da prestane da jede govna i da prica ljudima ko su i sta su.

Jedno je mock, trash talk, ali drugo je da pricas nekom sta je taj i kako se dozivljava.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

8 minutes ago, mr clutch said:

Slazem se. Tako nesto i ja razmisljam.

Bas me iznervirao, posto taj IQ mu je i bio plus.
- su mu bili manjak killer instinct, lomljivo telo i zicerastvo + sto je dosadan.

I to rvanje je trebalo da mu bude plus protiv sve 3 sto su danas na cardu + sto ne izlazi iz opanaka, ali ko ga jebe mogao da bude sampion, divizija tanka nemas tog dominatora.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeste lako do pobede dosao Nikal, ali mislim da jos treba da radi na sebi da bi postao top borac divizije. Strajking mu je 5/10. Jeste ispogadjao one udarce na pocetku prve runde ali oni su sa tehnicke strane lose izvedeni ko da je ptica pa leti tako je mahao sa rukama. No dobro strajking je disciplina koju je najlakse za kratak period dovesti na pristojan nivo. Cak je i Habib uspeo dovoljno da ga poboljsa tako da ne mora da srlja u rvanje. Mozda mu je on idealan role model uzimajuci u obzir borilacki stil koji je forsira.

Link to comment
Share on other sites

 

Mark Coelman me je sa ovim ulaskom u kadar podsetio da mu ovde bacim masivan rispekt za ono kako je herojski spasao zivote svojih bliznjih u pozaru.

 

Kad sam vec tu i celu noc pisem, da napisem i ono sto je najbitnije od svega.

 

Istinski heroj.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...