Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Just now, Shunsuke Nakamura said:

Sledece sezone ce biti prezajebano skupiti barem jednu normalnu petorku.  Jos kad se uzme u obzir da Igi ne moze da igra ovako regularnu sezonu, onda je stvar jos gora.

Ma ne sekiram se, poslace brzo skaute u drugu ligu Luksemburga pa napadamo finale ponovo.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

 

bold1-

igoudala bi ga cuvao dovoljno dobro. mogli bi da pripomognu draymond green i mckinnie nesto minuta. cak i livingston sitno ako je vec tema da ben moze dugo da ostane na terenu

cousins i bogut mogu nemo da gledaju bena ali imaju mase i iskustva da malo limitiraju embiida. ako uopste izdrzi seriju

 

Ne znam bas, Mislim da bi Igudalu stavljali na Tobajasa, jer je on vrlo dobar suter. Bio bi jos veci kiks staviti na njega rendom igraca.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Vidim i Klej crko, predivno.

 

Izginuse kao u nekom filmu jebote.

dobro je za njih sto je ovo zavrseno u 6, izgubili bi u sedmoj bez kleja sigurno a mogao je da im se povredi stef ili drejmond koji su isto igrali 40 + minute.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drakaris said:

Ne znam bas, Mislim da bi Igudalu stavljali na Tobajasa, jer on vrlo dobar suter. Bio bi jos veci kiks staviti na njega rendom igraca.

 

pa dobro, nek' ti bude da iggy čuva tobiasa. onda green na simmonsa i malko mckinnie. green ionako nema potrebe da se mlati sa embiidom

a što kaže kaos (a videli smo to već kao način za zaustavljanje simmonsa u PO),

39 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

a najverovatnije bi zonirali na njemu jer ga nema ni svrhe braniti spolja.

 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, McLeod said:

Sa jedne strane mi je drago zbog Toronta jer su do sad bas bili mukice.

 

Sa druge strane, mislim da bi svaka iole krstena ekipa sa Istoka dobila ovo, da ti se povrede dva od tri najbolja igraca i prakticno da igras celu seriju bez najboljeg se retko vidja i to se gotovo nikad nije zavrsilo dobro.

 

Warriorsima je dosla na naplatu kretenska selekcija ove godine, ovo sto im sedi na klupi je bas tesko djubre, idu oni u D ligu sledece sezone opusteno. Da su se ranije setili i popunili tim 3&D igracima, mozda bi i uradili nesto. Mislim, i ovako bi osvojili najopustenije da se Durant i Klej nisu povredili, ali mrvicu mi je i drago sto se zavrsilo ovako (zelim igracima brz oporavak naravno) jer ako me nesto nervira u NBA, to je ovaj pravljenja timova.

 

dobio bi ih jos jedino milwaukee. 

 

pod pravljenje timova mislis sta tacno

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, MrTripleDouble said:

I jos jednom se pokazalo da domaci teren ne predstavlja vise nikakvu prednost u danasnjem NBA, 5 brejka u velikom finalu. Odavno je proslo zlatno vreme domaceg terena. 

 

Zavsi gde, ova publika u Zalivu je postala ocajna. Tacno se osetio taj momenat kad su poceli da dolaze prevashodno ljudi sa dubljim dzepom.

 

Ali ima nezgodnih dvorana jos uvek kao u Oklahomi recimo...

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AgroUrban said:

Kavaj je 91. godiste. Ako jos neku ekipu ili opet Toronto dovede do prstena definitivno je veći od Lebrondže. 

  

 

  :default_2guns:

 

 EDIT :  @freethrow   Fritro, sta bi sa prognozama ? Pogodio sam tacan rez finala 😛

   Btw, ne zezajte da bi Filadelfija/Kee/bilo ko dobio Durantless Warriorse. Mozda ni Toronto ne bi dobio seriju da nije ni Klej umro, propustio je jednu tekmu pa umro, povrede i tanka rotacija su unistili GSW, i dalje su Curry-Klay najbolji backcourt duo ikad i stvarno svaka im cast za sve sto su pruzili u ovom PO, bila je to luda voznja i kao sto neko rece podsecali su na Heat '14, tesko je doci do threepeata, posebno protiv Lenarda koji je threepeat killer. A Toronto ima brutalnih 7 igraca kao sto pisaste - Lowry, Danny Boy, Lenard, Ibaka, Cizburger Gasol, Paskal i Fredi i svi doprinose cak i kad lose igraju makar na drugoj strani terena i iskoristili su povrede slicno kao GS sto je uzeo '15 gde bi ih LBJ razvalio sa Irvingom npr.

 

   

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Zavsi gde, ova publika u Zalivu je postala ocajna. Tacno se osetio taj momenat kad su poceli da dolaze prevashodno ljudi sa dubljim dzepom.

 

Ali ima nezgodnih dvorana jos uvek kao u Oklahomi recimo...

 

 

Ma kakvi, po meni to je jedna velika zabluda vec godinama unazad. Nema vise terena u NBA za koji mozes da kazes 'ovde gostujuci tim mora da odigra 120% da bi dobio utakmicu'

 

Ovaj PO je odnos brejkova 33/82 sto je zaista veliki procenat. Nisam gledao za prethodne sezone, ali ne verujem da je znatno manji.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Domaci teren znaci u regularnoj sezoni kad se igra kuci za redom 5+ meceva ili kad se neka ekipa raspadne na nekom roadtripu, u plejofu stvarno nema neki preveliki znacaj.

 

  Toronto je dao 2 brejka, dobio samo prvu tekmu kuci i 3 u Oklendu, toliko o tome.

 

   Btw, gde ce biti nova dvorana GS ? San Francisco ? Jbg, igrace prvu godinu samo sa Karijem i Grinom, steta i za Klaya i KD-a...   Voleo bih da KD napusti GSW pa i odmorio sledecu sezonu, a Klej da ostane, on je ipak GS man. Voleo bih takodje da Obrva dodje u Lakerse, Irving ode u Bruklin ili gde god, samo da napusti Boston, nije za njih.

 

   Sledece godine istok ce biti bas jak - Toronto ce sigurno probati jos jednom sa ovom ekipom, nema razloga za nesto drugo, Kee ce birati izmedju Brogija i Midla i opet biti contender, Fila je kao neki semi-contender, kapiram da zadrzavaju Harrisa i Butlera, Boston ce biti prosecna PO ekipa, ali na zapadu ce biti povredama i zamorom ubijen GSW, sve stariji Hjuston sa Polom matorcem raspalim i povredjenim ali i dalje je majstor, medjutim nepoznanice su Denver, Utah, da li ce prici contenderstvu ili prosecnosti. Videcemo.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam otkud ove price o nekakvoj diskreditaciji titule Rapsa. Ljudi su bili bolji od ovakvog GSW-a, te uzeli prstenje. Simple as that. Dakle titula ne moze biti nezasluzena, a sasvim je druga stvar stavljanje iste u nekakav kontekst. Curry i ortatji su citavu ovu sezonu odigrali ispod svojih (izuzetno visokih tho) standarda. To sam narocito jasno video u mecevima protiv Sunsa, gde je razlika bila nebo i zemlja izmedju ove i prethodnih sezona. U svakom segmentu, mada obican pogled na boxscore to ne ilustruje ni izbliza. Kad se na to dodaju i povrede... 

 

Bottom line, Toronto je postao sampion, to ce ostati zapisano i nesto sto niko ne moze da im oduzme, ma sta rekao/napisao. S tim u vezi ne vidim problem sa konstatacijom da im se dosta stvari poklopilo na tom putu, sto je uvek neophodno kada nisi 1/1 najkvalitetnija shkvadra. Samo izbacivanje Keea za mene nije nikakav epohalan uspeh samo po sebi (biti #1 seed moze istovremeno da govori sve i ne znaci nista), s obzirom da ih nisam drzao ni drugom najjacom ekipom istoka pred pocetak doigravanja. Stavise, iznenadjen sam plasmanom u ECF, narocito vec u prvoj Budovoj sezoni.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mora da razbiju nema poslednje sanse.
Taj tim je pravljen za GSW i zato je jedini skupo prodavao kosu zdravim GSW.
Samo vise GSW nije glavni serif i petorke sa 4 beka ispod 2 metra i Tuckerom na 5, bi bili prebijeni i razbijeni od Milvokija, Toronta i od File. Jos ako Lejkersi uzmu Dejvisa.
Morace da menjaju nesto a sta videcemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gggggggg said:

bice zanimljivo sada sta ce morey uraditi. mozda ce se predomisliti o trejdovanju igraca i ostaviti sve igrace na okupu. poslednja sansa

nije on hteo ni pre ovih povreda gsw-a da krece ispocetka. valjda je povod vise neslaganje hardena i cp3-a od  neispunjavanja sportskih ciljeva . u svakom slucaju i oni imaju zelju da pojure dejvisa ili bredli bila (pitanje je ipak sa cim)  jer zele da maksimalno iskoriste svaku sezonu hardenovog prajma.

Link to comment
Share on other sites

Just now, LayupFromTheMidget said:

Mora da razbiju nema poslednje sanse.
Taj tim je pravljen za GSW i zato je jedini skupo prodavao kosu zdravim GSW.
Samo vise GSW nije glavni serif i petorke sa 4 beka ispod 2 metra i Tuckerom na 5, bi bili prebijeni i razbijeni od Milvokija, Toronta i od File. Jos ako Lejkersi uzmu Dejvisa.
Morace da menjaju nesto a sta videcemo.

ovi iz pelikana koliko sam shvatio za dejvisa traze izmedju ostalog i ol star igraca. to moze potencijalno da otvori pricu za neki klub  iz drugog plana koji se ne forsira u medijima kao lejkersi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...