Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

3 minutes ago, OnionKnight said:

Ono što kopa oči kod ovih imaginarnih ekipa Lakersa, je nemogućnost većine igrača da sačuva bilo šta. Nije to ohrabrujuće kad se pogleda sa kakvom ekipom su Raptorsi uzeli titulu. Imaće Vogel puno posla.

Toronto ce sledece sezone biti samo losiji. Lauri i Gasol 34-35 godina. FVV i Ibaka su igrali iznad svojih mogucnosti, videcemo sledece sezone, mozda ni Milvoki ili Filu ne budu u stanju da izbace. Za zapad im je glavni rival Hjuston i iz senke Denver, Portland i Oklahoma (ako Dzordz bude opet igrao u MVP modu)

Sada bi im legao jedan Ariza, jako dobro. Plus u februaru nakon dedlajna bude uvek milion otpustanja, tu se uvek moze ugrabiti fenomenalan igrac za male pare. Tipa Hud ove sezone za Portland. U velikoj meri je presudio Denveru u PO-u.

Proslo je samo godinu dana, vec se zaboravio LeBronov PO mod :)

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Drakaris said:

Toronto ce sledece sezone biti samo losiji

 

Da, vjerovatno, ali nije to poenta. Ljudi su uzeli titulu sa 5 iznadprosječnih defanzivaca, sa jasno određenim ulogama u ekipi. Lakersi će po svemu sudeći imati nedostatak šutera i upitnu odbranu. Ne znam kako to neki veteran na minimalcu može da riješi.

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, Lejkersi sa Irvingom/Vokerom su dosta bolji ofanzivno , nego sto su losiji defanzivno od Toronta. Ne moze sve bajno funkcionisati. A i recimo Voker i Bulok su sasvim pristojni defanzivci, sa Dejvisom u reketu je sasvim dobra defanzivna ekipa. Kada bude bilo neizvesno i "stani-pani" LeBron takodje moze igrati fenomenalnu odbranu u reketu, jos ima i sjajan kredit kod sudija, Jokic recimo koji je najbolji visoki ofanzivni igrac u ligi uvek prodje kao bos po trnju kada ga preuzme LeBron. Stoji da LeBron dosta zeva u regularnoj sezoni i ljudi pomisle da ce tako biti i u PO-u, ali nece. Pogotovo kada jos ima i defanzivnu masinu Dejvisa. Neki FA bi pomogao da budu jos veca defanzivna sila.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Drakaris said:

Pa dobro, Lejkersi sa Irvingom/Vokerom su dosta bolji ofanzivno , nego sto su losiji defanzivno od Toronta. Ne moze sve bajno funkcionisati. A i recimo Voker i Bulok su sasvim pristojni defanzivci, sa Dejvisom u reketu je sasvim dobra defanzivna ekipa. Kada bude bilo neizvesno i "stani-pani" LeBron takodje moze igrati fenomenalnu odbranu u reketu, jos ima i sjajan kredit kod sudija, Jokic recimo koji je najbolji visoki ofanzivni igrac u ligi uvek prodje kao bos po trnju kada ga preuzme LeBron. Stoji da LeBron dosta zeva u regularnoj sezoni i ljudi pomisle da ce tako biti i u PO-u, ali nece. Pogotovo kada jos ima i defanzivnu masinu Dejvisa. Neki FA bi pomogao da budu jos veca defanzivna sila.

 

Nisu baš. 

 

A LeBron ne zijeva tokom regularne sezone nego je kancer na toj strani terena. Nije njemu problem pogurati se pod košem, ali svaki oblik timske odbrane kao i odbrana na perimetru mu je prevelik zalogaj. 

 

Trenutna ekipa Lejkersa: Karuso, Bonga, Vagner, Bron, Kuz, AD. Plus prostor za jedan maks i bird prava za Buloka. Treba tu još magije kako bi se ozbiljno napala titula.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Griffin ocigledno postavljen po zadatku. Da je bio neko drugi na cist bezobrazluk je mogao da izvuce i Kuzmu iako im ne treba...

 

Da je sve dogovoreno i da prekinu pregovore dok ne ubace i Kuzmu u pricu mislim da bi Lebronu dokurcilo posle 5 minuta i da bi ga poslao preporucenom postom sa jos nekim pikom iz 2063.

 

Bice zanimljivo kako ce Pelikani dalje da razbijaju ovo sto su dobili.

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Fuj

 

 Reci Frenso

 

6 hours ago, Drakaris said:

Toronto ce sledece sezone biti samo losiji. Lauri i Gasol 34-35 godina. FVV i Ibaka su igrali iznad svojih mogucnosti, videcemo sledece sezone, mozda ni Milvoki ili Filu ne budu u stanju da izbace. Za zapad im je glavni rival Hjuston i iz senke Denver, Portland i Oklahoma (ako Dzordz bude opet igrao u MVP modu)

Sada bi im legao jedan Ariza, jako dobro. Plus u februaru nakon dedlajna bude uvek milion otpustanja, tu se uvek moze ugrabiti fenomenalan igrac za male pare. Tipa Hud ove sezone za Portland. U velikoj meri je presudio Denveru u PO-u.

Proslo je samo godinu dana, vec se zaboravio LeBronov PO mod 🙂

 

 Sad ide onaj gif : THANKS, THANK YOU

 

4 hours ago, gggggggg said:

ovaj trejd ima potencijal da ima slican rezultat onog infamous trejda bostona i netsa.

 

  Sta pricas jbt, pa tad su Njetsi dobili Pirsinga i Garneta pred kraj karijere, a Obrva je moje godiste i u naponu je snage, Kemba je takodje na vrhuncu ili ko god dodje od max igraca ???

Link to comment
Share on other sites

E jbg, onda mozes za svakog igraca da kazes tako

 

  Obrva nije imao bas tolike probleme sa zdravljem, poslednjih par sezona. Ovu sezonu su i on i Bron fino iskulirali, pustili svoje timove da popucaju po svim savovima u RS i dobiju sto bolje pikove, onda se udruzili i sad polako. Obrva je lagano top10 igrac ove lige, i najbolji centar (verovatno i overall igrac posle Vejda) s kojim je njegovo visocanstvo ikad imalo priliku da igra. Mogu samo da zamislim kakvih ce tu asista biti i alejapova LBJ-a za Davisa, a Entoni ce mu stiti ledja pokrivanjem reketa, perimetra..

 

    Sad treba biti pametan i zadrzati KCP-a i Javala, pa i Rondo kao backup plej bi bio ok, za Bullocka me zabole. I da, obavezno targetovati Jeffa Greena za vetmin.

 

    U situaciji gde su KD i Klay (junacki) poginuli, otvara se zapad vise nego ikad. Tu su Utah, PTB, OKC, DEN, ali niko ne moze da me ubedi da neko od ovih ekipa moze nesto Lebronu i Obrvi + jos jednom max igracu (Kemba recimo). Hjuston je za sada prvi favorit zbog uigranosti i svega, ali svi znamo da i CP moze lako da se polomi, Brada zatrokira kad je vazno...

 

    

Link to comment
Share on other sites

The Pelicans will get the following picks from the Lakers, league sources tell ESPN:

No. 4 pick in 2019
Top-8 protected in 2021, becomes unprotected in ‘22
Unprotected swap in ‘23
Unprotected first in ‘24
Unprotected swap in ‘25

Tremendous haul for David Griffin & the Pelicans.

— Tim Bontemps (@TimBontemps) June 16, 2019

 

opasan dil za pelicanse 

dobar posao i za lejkerse, pošto je win now retko kada izgledniji nego dogodine. plus im ostaje davis kada lebron završi karijeru 

 

ne sumnjam da će naći jeftine a dobre sutere, sumnjam da će imati makar podnosljivu odbranu 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Win win situacija za obje ekipe. Ti pikovi mogu biti problem kasnije ali otom potom, Lejkersi su dobili ono sto su htjeli, allstara pored Lebrona i sad prostor da dovedu FA jako ime i zadrzali Kuzmu za kojeg kontaju da ce bas dobro snaci pored Lebrona i AD. Pelikani su dobili 3 igraca, masu pikova. Ingram ima potencijal da bude allstar i ocekujem u naredne 2 do 3 godine da to i bude a Hard ce biti odlican 3&D igrac u ligi dok ce Lonzu prijati da nije u centru paznje, Gentry ce ga odlicno koristiti. 

 

Bas me zanima kojeg ce FA dovesti. Ja licno bih volio najvise Kawhija ali je to nemoguce tako da Jimmy bi bio no2. Posle toga da vidimo koje veterane mogu dovesti.

Link to comment
Share on other sites

Pa nemamo plejmejkera skorera, Jimmy/Kawhi ne idu mi uz Lebrona i Obrvu i da je realno da dodju, a kapiram da ce SIxersi i Toronto da ih kaparisu.

 

   Mozda je i bolje Kemba nego Ky, koji nije hteo ni 2. opcija da bude, a ne sumnjam da ce Kemba biti zadovoljan pored ove dvojice. 

 

  Ako nadjemo nacin da zadrzimo KCPa i Javala, imacemo ok odbranu. Davis ce biti veliki upgrade na toj strani terena, a sigurno da ce masa isksunih veterana i 3D igraca zeleti da dodje u LA sada. Jeff Green must come.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, delgado said:

Pa nemamo plejmejkera skorera, Jimmy/Kawhi ne idu mi uz Lebrona i Obrvu i da je realno da dodju, a kapiram da ce SIxersi i Toronto da ih kaparisu.

 

   Mozda je i bolje Kemba nego Ky, koji nije hteo ni 2. opcija da bude, a ne sumnjam da ce Kemba biti zadovoljan pored ove dvojice. 

 

  Ako nadjemo nacin da zadrzimo KCPa i Javala, imacemo ok odbranu. Davis ce biti veliki upgrade na toj strani terena, a sigurno da ce masa isksunih veterana i 3D igraca zeleti da dodje u LA sada. Jeff Green must come.

Pa Lebron nek sluzi za te stvari😁

 

Kako mislis ako nadjemo nacin da ih zadrzimo? Njih mozemo bez problema da potpisemo samo ako postoji interesovanje sa nase strane.

Prvi potez je jako FA ime pa onda i ovi manje atraktivni FA da se sklapa tim.

 

Ma kad je bal nek je bal, daj Kyrie da se igra na 140 poena😂😂😂 

Link to comment
Share on other sites

pitanje sad ostaje kako utrositi taj max prostor da li na dublji suterski tim sa dobrom klupom i defanzivom ili nekog superstar igraca.

ako mozes da dovedes pravog superstara kao kavaj pa i donekle irvinga (koji je premija za treceg igraca po kvalitetu u timu) ne treba postavljati pitanje ali spiciti max na neku kvazi zvezdu a zrtvovati popunjavanje ostatka rostera i nije toliko najsretnije resenje imo.

Link to comment
Share on other sites

Kawhi bi bio no brainer ali tu bi bas Lebron morao da odradi posao tj razgovor sa njim i da uradi ono sto je Vejd uradio za Dzejmsa. Da li on to ima u sebi? Ne vjerujem, previse je ego manijak da bi povukao rucnu.

 

Kyrie mi je zanimljiva situacija, bas me kopka sta ce uraditi. Iako vecuna konta da ide u Netse ja nisam bas ubijedjen. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

The Pelicans will get the following picks from the Lakers, league sources tell ESPN:

No. 4 pick in 2019
Top-8 protected in 2021, becomes unprotected in ‘22
Unprotected swap in ‘23
Unprotected first in ‘24
Unprotected swap in ‘25

Tremendous haul for David Griffin & the Pelicans.

— Tim Bontemps (@TimBontemps) June 16, 2019

 

opasan dil za pelicanse 

dobar posao i za lejkerse, pošto je win now retko kada izgledniji nego dogodine. plus im ostaje davis kada lebron završi karijeru 

 

ne sumnjam da će naći jeftine a dobre sutere, sumnjam da će imati makar podnosljivu odbranu 

Mozes li mi pojasniti koja bi mogla biti eventualna dobit od ovih pikova 21-25? 

I zasto je to bolje od Kuzme sada?

Mislis li da ce Lejkersi pametno draftovati ili ce im to biti dio nekih buducih trejd dogovora?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...