Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

19 minutes ago, freethrow said:

Napokon neko ko može da odmori Stefa po 7-8 min u 2ndqtr

 

šalunastranu, ima li šanse da Denver dovede cp3? Legao bi im, po meni, opasno. 

 

 

🙂

Milsap i Barton za CP3😁 Ne vjerujem da ce se Denver zakopavati tako jer ipak jos 3 godine CP3 ima ugovor a Milsapu istice sledece ljeto 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Nije ni Wessov ugovor nista drasticno bolji. Ima jos 4 godine slicnog ugovora kao CP gdje ce u zadnjoj godini dobijati 47 miliona, a vec je poceo prilicno ozbiljno padati. Plus su Rocketsi jos dali 4 picka prve runde. Ovaj bi trade mogao vrlo lako proganjati Rocketse kroz koju godinu.

OKC za PGa i Wessa izvuce na kraju more pickova i opet imaju ekipu koja je koliko toliko konkurentna, plus jos mogu za Galloa uzet jos koji pick oko deadlinea ako odluce tankovat. Odlican posao po mom misljenju. 

 

wbrook je 3 ili 4 godine mlađi tako da njegov i paulov ugovor nisu za poređenje. plus odnos hardena i paula je navodno FUBAR*

 

 

*fucked up beyond all recognition 

 

Edit glavni posao je sada na dantoniju ali ja mislim da je on one trick pony 

 

Edit pt2 

 

 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Znaci sad imamo olstar duo timove na zapadu:

- Lenard, Dzordz

- Harden, Vestbruk

- Dejvis, Lebron

- Lilard, CJ

- Derozan, Oldridz (da li su obojica olstar)

 

Sa druge strane tu su Denver, Dalas i Juta. Jesu li ovo plej of timovi i koji ce biti redosljed.

Edited by pepe sancez
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ipak cu za Hjuston na zapadu da navijam da uzmu Nindza i Harden svoj 1 prsten.
Bogami ovo je definitivno najbolje sto su mogli da izvuku za Cp3 uzasan ugovor. Nisam siguran ni da je Bradata nindza resenje koje ce da donese titulu, nije mi on Morey igrac (3 i polaganja) ovo 2 nije problem...
Moze OKC da izvuce jos koji Aset preko Adamsa do kraja sezone.

Link to comment
Share on other sites

 

42 minutes ago, pepe sancez said:

Znaci sad imamo olstar duo timove na zapadu:

- Lenard, Dzordz

- Harden, Vestbruk

- Dejvis, Lebron

- Lilard, CJ

- Derozan, Oldridz (da li su obojica olstar)

 

Sa druge strane tu su Denver, Dalas i Juta. Jesu li ovo plej of timovi i koji ce biti redosljed.

Dalas ce samo preko Nba2k da igra PO. Fali ti GSW u sigurne PO ekipe.
Znaci: LAC-LAL-HOU-DEN-GSW-UTAH i portland i Sas to mu dodje neka 8 ako bude zdrava sezona.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

 nije mi on Morey igrac (3 i polaganja) ovo 2 nije problem...

 

ako morey i d'antoni nastave da furaju svoju logiku bez obzira na sastav, onda su komplet idioti i/ili nemači poima

 

i ja sam u raketnom timu, vraćam se bez obzira na mela  : I

 

inače :lol_2:

 

 

I look forward to the intellectual NBA expert commentary that this move will spark that ultimately boils down to

It seems dumb to us, but Daryl invented numbers in sports so he probably knows something we don’t. In that sense I think this is a great move for the Rockets
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bas brzi i vrhunski rebuilding uradio Presti nakupio asete, jos ako se Hou/Heat raspadne bice top top. I da izvuko za Gala koji pik, cp3 sumnjam da ce neko da juri. 
SGA je dobar prospekt opasan hype imao kod navijaca LAC prosle godine.
Spursi umesto Morisa uzeli Lylesa iz Denvera.
A Moris ide kod Uinija za 15m.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, LayupFromTheMidget said:


A Moris ide kod Uinija za 15m.

 

godinu dana. ode on na trejd deadlineu ako bobi ne napravi masakr dotle

 

što se prestija tiče, on trenutno ima cp3 ugovor & ličnost u ekipi koja u suštini tankuje. tek kada i ako ga se otarasi mogu da mu čestitam

 

@AgroUrban

ja bih uradio nezamislivo i stavio hardena na SF  ( :

 

ali verovatno će d'antoni probati nešto kao sa paulom - startuju zajedno pa wbrook prvi izađe da bi vodio second unit kasnije

 

mada moram biti pošten pa dodati da je rockets klupa izrazito tanka, tako da je logika razumljiva

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Ne razumem zasto ne bi mogli Vestbruk i Harden da funkcionisu? I CP3 je jedan od najvecih ballhandlera lige, pa se uklopise i do povrede su bili blizu titule. 

 

Nije kao da je Hjuston mogao da bira kog ce ol stara, bili su primorani da uzmu Vestbruka. 

 

Hjustonu je cak i glavni problem prenos lopte preko centra, ko je gledao ono cuveno finale HOU-GSW 18' u G7, mogao je videti da sem Hardena i Gordona niko ne zna da spusti loptu, u haosu su bili, tako da je rokada plej za pleja nesto najbolje sto su mogli da urade. 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

@uini @Drakaris

 

Ok, HOU napad ce biti extra explozivan, ali da li ce se menjati koncepcija igre sada? Da li ce se RW podrediti timu ili pravolinijski nastavlja onako kako je navikao i zamislio? RW nije bas ni pouzdan 3p suter. Ako se svi podrede timu, mogu da budu 1 na 1 sa LAC i ostalim contenderima, ali bas nisam siguran. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, AgroUrban said:

@uini @Drakaris

 

ali da li ce se menjati koncepcija igre sada? 

 

napisah gore ali ko će da čita  ( :

po meni su budale ako ne promene koncept. ne možeš furati ono što ti je najefikasnije na papiru ako ti glavni igrači cepaju drugačiji basket

 

taj moreyball je ionako bio zreo za ozbiljan remont. bogovi basketsporta ne daju da bez midrangea uradiš nešto u ćivotu

 

edit wbrooku midrange ide još gore nego trice koje šutira jako loše ali puno. pričam generalno 

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eto šanse da vidimo da li je RW stvarno uncoachable.

 

Kraj jedne ere u OKC-u, od Durant-Vestbruk-Harden tria, pus Ibaka, više nije ostao niko. Šteta što nisu došli do titule dok su bili na okupu, navijao sam ta njih, baš su bili gotivna mlada posada ali onda je usledio trejd Hardena pa usponi i padovi franšize koja je mogla da bude dinastija kao GSW.

 

Imaju gomilu pikova i istoriju dobrih izbora na draftu pa da vidimo kako će odraditi rebuild.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

napisah gore ali ko će da čita  ( :

po meni su budale ako ne promene koncept. ne možeš furati ono što ti je najefikasnije na papiru ako ti glavni igrači cepaju drugačiji basket

 

taj moreyball je ionako bio zreo za ozbiljan remont. bogovi basketsporta ne daju da bez midrangea uradiš nešto u ćivotu

 

Boli me uvo da citam... 😄 😄 😄 Salim se, procitao sam sta si napisao, nego sam i ja sam postavio pitanje, da li ce i sta ako ne promene koncept. 

 

I ja sam za midrange samo, vise volim lep i tezak midrange nego zakucavanje da vidim...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stefan81888 said:

Eto šanse da vidimo da li je RW stvarno uncoachable.

 

Kraj jedne ere u OKC-u, od Durant-Vestbruk-Harden tria, pus Ibaka, više nije ostao niko. Šteta što nisu došli do titule dok su bili na okupu, navijao sam ta njih, baš su bili gotivna mlada posada ali onda je usledio trejd Hardena pa usponi i padovi franšize koja je mogla da bude dinastija kao GSW.

 

Imaju gomilu pikova i istoriju dobrih izbora na draftu pa da vidimo kako će odraditi rebuild.

 

Mislim da oni nece imati vise srece da dobiju takvu koncentraciju kvaliteta. Ipak, videli smo da za uspeh nije samo to dovoljno. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AgroUrban said:

 

Mislim da oni nece imati vise srece da dobiju takvu koncentraciju kvaliteta. Ipak, videli smo da za uspeh nije samo to dovoljno. 

 

Ne bih rekao da je samo do sreće, ipak su oni sa drafta dobili dosta dobrih igrača. Za uspeh, ipak, kao što kažeš, treba još dosta toga, ako su sposobni da u trejdu dovedu PG-a a onda ga i produže onda valjda i mogu da ne ispadnu od Jute bez pleja u prvoj rundi.

Link to comment
Share on other sites

 
 
0
 Advanced issues found
 
 
 
16 minutes ago, stefan81888 said:

Eto šanse da vidimo da li je RW stvarno uncoachable.

 

Kraj jedne ere u OKC-u, od Durant-Vestbruk-Harden tria, pus Ibaka, više nije ostao niko. Šteta što nisu došli do titule dok su bili na okupu, navijao sam ta njih, baš su bili gotivna mlada posada ali onda je usledio trejd Hardena pa usponi i padovi franšize koja je mogla da bude dinastija kao GSW.

 

Imaju gomilu pikova i istoriju dobrih izbora na draftu pa da vidimo kako će odraditi rebuild.

Naravno da nemaju, pokrali su Sijetl i polako ali sigunro ih hvata prokletstvo. Nek uzivaju u Starbucks-u ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...