Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

12 minutes ago, MetalHead said:

Kad pada finalna serija (ako dobro gledam cini mi se od 30. Maja) i zna li neko pouzdano kako se mogu kupiti karte za istu (racunam da GSW ide u finale)? I kako se krecu cene... 

Prošle godine najniža cena 460$ po utakmici a prosečna 1036$ 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

A pošto im četvorku igraju ljudi od po 2 metra, kada Kapela ostane na 8 metara od koša, to je kraj odbrane.

Capela je i ostajao ispod kosa, Tucker je uglavom cuvao Greena i ostajao gore, ali svejedno, 4 vs 3 situacija, lopta kod Draymonda, ne pitas se mnogo ako si odbrana.

 

Oni su i preuzeli par puta, npr. Tucker je cuvao Currya kod one trojke za 107:102, ali to je bio pretezak sut, nemas sta da zameris odbrani, dok odmah sledeci napad udvajaju Stepha, ide lopta i Klay pogadja dagger trojku. I treba da ispadnu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, MetalHead said:

Kad pada finalna serija (ako dobro gledam cini mi se od 30. Maja) i zna li neko pouzdano kako se mogu kupiti karte za istu (racunam da GSW ide u finale)? I kako se krecu cene... 

Kad god da pada, uvek je najsigurnija opcija kupovine preko Eventima. I obavezno dolazak bar 3 sata pred pocetak utakmice 😅  

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Zadnja cetvrtina 5. i 6. utakmica su nadam se jednom za svagda otklonile bilo kakve dileme o liku i djelu Steph Curryja, pogotovo kad ga se pokusava degradirat i uporedit sa Hardenom. Lik je jednostavno jedan veliki sampion. Nakon onakvog horora u prvom poluvremenu on je u drugom strpao 33 poena i zakopao Rocketse. Nekako mislim da ne shvatamo koliko je velicanstveno bilo to sto je uradio sinoc i kakva je to statement tekma. Iggy, Klay i Green takodjer, pokazali su zasto su sampioni i veliki igraci. Poslije utakmice sam imao isti onaj hype kao u sezonama 14-15 i 15-16 kad se maksuz ustajalo i navijalo alarme da se gledaju utakmice Warriorsa i u RS jer si znao da je svaka utakmica show. Velika ekipa, ovakvi bez Duranta su esencija kosarke i puno puno simpaticnija ekipa.

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kao sto sam pretpostavio neverovatno koliko je ova povreda Duranta razotrkila sve pukotine u odbrani Rocketsa.

 

Ne samo da ne mogu da prate konstatno kretanje igraca u napadu GS i ispadaju kao iz kamiona vec to jurcanje i ofanzivno ostavlja traga. Ovako kad se ceka midrange troll svi stoje i odmaraju se prakticno u odbani, mogu da igraju po 48 minuta u tom tempu.

 

Ne mogu da kazem da bi dobili seriju da se Durant nije povredio jer bi se usrali obrni okreni ali bi se verovatno igrao 7. mec i bilo bi tesko mucenje do kraja kao i u prethonih 15+ meceva...

 

Ovaj roster Rocketsa je prakticno sklepan samo sa jednim ciljom, da se izbaci GS na konto te analitike. Bas nesto razmisljam da bi ih i proslogodisnji Cavsi samleli u finalu, ne znam kako ali sam siguran da bi se Lebron izdigao na neki novi level samo da iskoristi priliku i usere se u Hardena.

 

Stvarno je delovalo u jednom trenutku da imaju vise upotrebljivih igraca nego GS i da ce ih Moreyball konacno prebaciti preko ivice ali nista od toga.

 

Sto je najogre ne bih ih jos uvek otpisivao, bice i ubuduce zanimljivih buy out kandidata i dokazali su da mogu da iskopaju igrace kao sto je House. Istorija nas uci da tim ekipama kojima uvek malo fali i dozivljaju kolaps za kolapsom uvek se poklope kockice kad ih svi otpisu i vec deluje da im se prozor zatvorio kao Dirku i Dallasu...

 

 

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alpaka Bereta Sida said:

Zadnja cetvrtina 5. i 6. utakmica su nadam se jednom za svagda otklonile bilo kakve dileme o liku i djelu Steph Curryja, pogotovo kad ga se pokusava degradirat i uporedit sa Hardenom. Lik je jednostavno jedan veliki sampion. Nakon onakvog horora u prvom poluvremenu on je u drugom strpao 33 poena i zakopao Rocketse. Nekako mislim da ne shvatamo koliko je velicanstveno bilo to sto je uradio sinoc i kakva je to statement tekma. Iggy, Klay i Green takodjer, pokazali su zasto su sampioni i veliki igraci. Poslije utakmice sam imao isti onaj hype kao u sezonama 14-15 i 15-16 kad se maksuz ustajalo i navijalo alarme da se gledaju utakmice Warriorsa i u RS jer si znao da je svaka utakmica show. Velika ekipa, ovakvi bez Duranta su esencija kosarke i puno puno simpaticnija ekipa.

 

 

ne volim ni je hardenov stil igre ali  uopste nije losije odigrao ovaj mec od karija a da ne spomnjemo celokupno seriju gde je brada bio poprilicno bolji. stvar je u tome da gsw ima dosta bolji tim i igru. pa hjuston bi gubio + 15 na poluvremenu da je harden odigrao kao kari sinoc prvi deo utakmce.

Edited by riviera
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Harden je sinoc bio dobar jedino ako se baci puki pogled na box score to deluje pristojno inace je bio ocajan.

 

Kad je utakmica bila na talonu pravio je sranje za sranjem prvo onaj poprecni pas CP3 koji je Iggy presekao i otvorio kontru, onda onaj TO od svoju nogu,  promaseni zicer je tek misterija jer nikog nije bilo da oteza sut a pogodio je jedva tablu sa 20 centimetara od kosa...

 

Kada se na to dadaju 5 promasenih bacanja za takvog sutera sve ukazuje na ozbiljan vid demonizacije.

Link to comment
Share on other sites

Ocigledno da Morey i kompanija mnogo polazu nade u iso Hardena,zaboravljajuci koliko se lik potrosio da bi dovukao ekipu do 4 mesta zbog svih povreda.Ali D Antoni kome se Kapela raspada,i ni da pokusa sa Faridom,GSW bi ubio da ima njega u ekipi u ovom trenutku.Treba videti koliko je Curry omogucio otvorenih suteva ostalima zbog udvajanja,izracunao sam za Iggya,4 otvorena suta,za Klaya 5,ostale nisam.I da ne zaboravim,iako je porobio 2 poluvreme,nedopustiv je onakav raspad u 1 poluvremenu,amateri bolje izgledaju nego sto je on.

Edited by Bobby Axelrod
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...