Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Stephu je trebalo citavo poluvrijeme da se sjeti da je dosa na mec, ali zato drugo, pogotovo 4/4 Turbo God Mode. Klay ih je drzao u igri dok se Steph zayebavao jedno vrijeme, 7-13 3p, i to dosta puta iz trka i preko ruke, klupa nevjerovatan doprinos, Looney i Livingston ne samo poenterski, vec i u skokovima i odlicnoj odbrani, kiksava je Looney na preuzimanjima, al jbg to su bas veliki mismatchevi, al zato je na obruc odlicno odigrao i u odbrani, a pogotovo napadu. I Iggy je pogadjao, 5-8 3p, jes da je vecinom bio sam, al im tim pogocima njega i Klaya nisu dali da se odlijepe. Savrsenu odbranu su odigrali zadnjih 3-4 min, osim sto su 2x pustili Paula da im se seta kroz reket, al Draymond i Klay bas odlicnu odbranu. Bradati po 100x dokazao da je vjeciti luzer i da mu je ego mnogo bitiniji od tima onim faulom u napadu na Draymonda na minut i po do kraja kad se bukvalno lomila utakmica a mozda i serija, on vrace neke licne 'dugove' Greenu, koji debil. Jedino mi je tu zao PJ-a, diskretnog heroja, pogadjao je skoro sve sto se od njega trazilo, a u odbrani je bukvalno uhapsiio Stepha kad god ga je cuvao prvo poluvrijeme, odlicno je zatvarao, tj. pokusao i Klaya, samo sto je ovaj pogadjao i moguce i nemoguce, al su to sve odlicne odbrane.
Svakako bi volio da vidim WCF GSW-Denver, pa sta ko ponese.

 

 

7 hours ago, Bobby Axelrod said:

Nije mi jasno zasto i dalje mnogi smatraju da je GSW favorit u ovoj seriji

Valjda je sad jasno 😄

 

Edited by LazarusMNE
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E moji Hardenovi svedoci.. Ali dobro, ja nemam pojma o kosarci. Najprecenjeniji igrac u 21. veku, sreca njegova sto je bio pametan i izgradio ovakav imidz na terenu i van njega, kad dodje plejof i ne dozvole mu da pravi korake i sviraju 10 nepostojecih faulova po tekmi vidi se kakva je prevara od igraca.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, McLeod said:

E moji Hardenovi svedoci.. Ali dobro, ja nemam pojma o kosarci. Najprecenjeniji igrac u 21. veku, sreca njegova sto je bio pametan i izgradio ovakav imidz na terenu i van njega, kad dodje plejof i ne dozvole mu da pravi korake i sviraju 10 nepostojecih faulova po tekmi vidi se kakva je prevara od igraca.

McL znaE

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Malkolm Brogdon said:

 

Statistika ovog pnra deluje jos brutalnije nego kako to izgleda na terenu. Taj pnr na praznoj strani, ostavis Draymonda 4 vs 3, ostali znaju svoje pozicije, nema tu spasa. Meni samo nije jasno zasto Rocketsi nisu preuzimali to, ionako igraju sa niskim igracima, Draymond ne moze da napravi neku veliku stetu ledjima ka kosu. Ili da su bar bili agresivniji na tom udvajanju, da naprave neki faul, mozda preseku loptu, nateraju Currya na drugaciji pas, ovako kako su oni igrali deluje kao da su zeleli da Warriorsi imaju taj napad. Uglavnom od ove odbrane jedino losije je bio njihov napad, kako su se pogubili ljudi, drugu godinu u nizu.

Edited by Del Piero
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pokazao je Stef sinoc koliko je psihicki jak, iscupao se iz rupe u kojoj je bio cijelo prvo poluvrijeme i ubacio 33 poena u drugom( 23 u 4/4). On je na kraju heroj, ali mora se reci da je Klej  drzao ekipu u igri dugo vremena, na kraju dao i onu trojku koja je rijesila pitanje pobjednika. Igi jos jednom pokazao kolika je sila od igraca. Ker je prosirio rotaciju i dao malo vise odmora starterima, ali nije nesto konkretno dobio od Kuka, Jerebka i Bella.  Livingston je ozivio na trenutak, a Luni je nastavio sa dobrim partijama.  Nijesu sinoc ni Harden ni Pol odigrali lose meceve, ali morali su vise da povuku. Mislim da je ovo prije svega bio trijumf jedne inteligentnije  ekipe koja ima sampionski mentalitet. Raketama uvijek to nesto malo fali, blizu su, ali ostanu uvijek kratkih rukava.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Del Piero said:

Statistika ovog pnra deluje jos brutalnije nego kako to izgleda na terenu. Taj pnr na praznoj strani, ostavis Draymonda 4 vs 3, ostali znaju svoje pozicije, nema tu spasa. Meni samo nije jasno zasto Rocketsi nisu preuzimali to, ionako igraju sa niskim igracima, Draymond ne moze da napravi neku veliku stetu ledjima ka kosu. Ili da su bar bili agresivniji na tom udvajanju, da naprave neki faul, mozda preseku loptu, nateraju Currya na drugaciji pas, ovako kako su oni igrali deluje kao da su zeleli da Warriorsi imaju taj napad. Uglavnom od ove jedino losije je bio njihov napad, kako su se pogubili ljudi, drugu godinu u nizu.

 

 

Ma nema igra Hjustona previše smisla i ideja, ni na jednoj strani terena. 

 

Hjuston je ubedljivo najbolje izgledao u drugoj polovini treće i na početku četvrte, kada je Harden bio na klupi. CP povukao, par teških pogodaka i asistencija, plus su igrali odbranu. Ostala mi u sećanju ona situacija kad se Taker nepotrebno i previše spušta da pomogne na KT vs CP duel na postu, pa primaju laganu trojku.

 

Onda ulazi Harden, Kari igra pik, Harden ima idealnu situaciju da pomogne, jer čuva Livingstona koji je pasivan na 8 metara od koša, ali ne, treba pomeriti dupe. A tek što je ušao posle sigurno 6-7 min odmora.

 

Na kraju, to branjenje pika, totalno bez strategije. Grin slipuje, a ova dvojica koja brane kao da su se zakucali u najjači mogući blok. U pola situacija ne možeš da proceniš ni šta su pokušali, da li su hteli da preuzmu, da ostanu, jer su jednostavno u međuprostoru.

 

A pošto im četvorku igraju ljudi od po 2 metra, kada Kapela ostane na 8 metara od koša, to je kraj odbrane.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...