Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

4 minutes ago, freethrow said:

Da li Denver ima nekoga ko bi mogao da se dodatno bije pod košem, osim Plumija? Hernangomez nije uopšte igrao, a možda ne bi bilo loše da se ubaci da malo tuče visoke batinaše Portlanda? Imam dojam da lične greške Dejma, Nidže, Sidžeja i Milsupa na poluvremenu skoro potpuno određuju rez...

 

nemaju boljeg od plumija ali imaju neiskorišćenog plumija na 15-20min 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ključno je to ''može''. Nismo do sada videli da zaista može. BIlo je i smešnih situacija kada Jokić izađe i mora da se vrće već za par minuta jer ode sve dođavola a nije da je kompletna druga petorka na parketu. Ili izađe Sap i isti scenario.

 

S druge strane su Nurkove i Kanterove zamene počele da prikazuju nešto. Ovde se sve svede na Jokića i Sapa. Posle njih potop.

 

Slažem se sa frijem da će lične dosta da odlučuju. Čini mi se da su u šestoj Portlanđani ciljano pokušavali da forsiraju igranje na Nikolu da bi ga napunili greškama što pre a na kraju i izbacili.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

Edit one prve sezone sa milvokijem je napravio dobar posao, dao djani loptu u ruke, to se sada zaboravlja 

Ovaj narativ se gura svuda po netu da se opravda postojanje celavog debila u NBA, ali ovo prosto nije tacno.

 

Janis je igrao PG u Grckoj, logican potez je bio da mu se da lopta u ruke, nije to nikakva genijalnost Kida.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Malkolm Brogdon said:

Ovaj narativ se gura svuda po netu da se opravda postojanje celavog debila u NBA, ali ovo prosto nije tacno.

 

Janis je igrao PG u Grckoj, logican potez je bio da mu se da lopta u ruke, nije to nikakva genijalnost Kida.

 

ajde i ja da pogodim jednom po netu 

Link to comment
Share on other sites

Prognoze za veceras, idemo:

 

Denver dobija Portland (Dame ce da zatrpa kos ali ovog puta klupa Denvera igra bolje nego klupa Portlanda)

Toronto dobija Sixerse (Kawhi ce da zatrpa kos, Butler ce probati da odgovori ali nece imati dovoljno podrske)

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je Stotts konacno pronasao formulu i verovali ili glavni covek u tom poduhvatu je Evan Turner.

 

Osim sto se hrve sa Milsapom (neuspesno) prevagu u proslom mecu im je donelo sto su Lillarda rasteretili i pretrvorili ga u cistog skorera, dosta kreacije je preuzeo Turner.

 

Ako Denver zanemari to i pri tom ne nadje resenje za Hooda na niskom postu mislim da postoji mogucnost da ih Lillard sprzi sa jednom 40+ partijom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izgubi vozacku jer je letos na odmoru u Letoniji vozio 200 na sat gde je ogranicenje 50 (plus se bahatio pred policajcima).

Bije se sa random budalama sledece leto, opet u Letoniji.

Optuzen za silovanje u NY.

Burazer (koji mu je menadzer) je dijabola prve klase.

 

Trebali su Knicksi i ranije neki trade da naprave.

 

 

Edited by Radalek
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...