Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Da, da, odličan je Milsap u ovoj seriji, protiv Sparsa je uglavnom bio mizeran.

 

Iskreno, to sam i očekivao, povreda Nurkića je baš poremetila rotaciju visokih kod njih. U onoj 4OT tekmi je bar 15ak minuta Tarner čuvao Milsapa, ovaj naravno to iskoristio.

 

Da i ne pričamo o prostoru koji otvara Jokić.

 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Nugetlija said:

Bravo momci. Čini se da su Blazeri psihički pali. Ne može ni Kanter više. Samo gleda tužno sa klupe ljubomoran na Jokića.

 

Koji lik Hernangomez

 

 

 

Bas sam razmisljao kako ce ovo Stots da koristi da podigne borbenu gotovost svoje ekipe na maks za preostale duele.

Nisu mu bolju uslugu mogli dati kad su ga vec bacili na koljena. 

Edited by pepe sancez
Link to comment
Share on other sites

Ma, ne mislim da Blejzersima nedostaje motivacije, njihovi problemi su druge prirode.

 

Nema Nurkića, Kanter je dobro vukao jedno vreme, ali kombinacija umora i povrede je učinila svoje i on polako gubi gas. A bez njega, Portland gotovo da nema visoke. Onda gledamo scene gde Aminu čuva Jokića, a Tarner Milsapa i slično.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam očekivao da će se Denver vratiti posle onog poraza u 4 produžetka. Kad ono, ispadoše oni stabilniji tim.

 

Evoluirala im je igra u poslednje dve utakmice. Od toga da je Jokić sve i svja preko toga da je u prošloj igrao u službi drugih, konstantno pokušavajući da probudi ceo tim čuvajući snagu, dogurali su do toga da su noćas imali veliki broj akcija bez njegove bitne uloge u njima. Bez tog pristupa i učešća više igrača raspali bi se. Doduše, pomoglo im je i to što se Portland nije ni pojavio na ovom meču. I dalje je sve otvoreno ali ako se ponovi razlika u pristupu biće gotovo u šestoj utakmici. Potencijalni foul trouble može da zezne Denver, baš je frka kad Jojić/Milsap izađu.

 

Pored Milsapove vrh igre u napadu meni je baš važna njegova uloga u odbrani i u kontroli skoka. Bilo je malo laganih skokova u poslednjim mečevima, uglavnom je skidao zajebane lopte.

 

Jokić je u 4. utakmici imao tri izgubljene u nizu u prvih par minuta a onda je bacio 11 asistencija bez ijedne nove izgubljene za tipa 35 minuta. Ukupno 11 od 21 timska asista, od toga 9 od 11 timskih u 2/2. Brutalno. Sinoć opet par izgubljenih u prvih nekoliko minuta a onda samo jedna do kraja meča na šest asistencija. Strahovito je kako jednostavno i neprimetno dogura do 20+ poena, bez nekih uzastopnih izolacija i bez trunke silovanja.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Miki28 said:

Toronto oduvao Filu. Ispustili su svoju sansu u game 4.

 

Sta se desava sa Embiidom? 

Mislim da nisu sansu imali ni u game 3 ni 4. 

Embid vuce tu povredu koju tim pokusava da prikrije igrom spolja, ali ne ide.

Edited by leki bg
Link to comment
Share on other sites

Milsapu istice ugovor na kraju sezone?

 

Kakva je situacija kod Denvera sa produzavanjem ugovora Mareju i Herisu?

 

Ako bi Milsap pristao na jedno 10 milja imaju li oni prostora krenuti za Durantom/Dejvisom ili ici u trejd za nekog olstara?

Oni mogu da se rijese Bartona, ako se onaj momak sto su ga draftovali lani pokaze zdrav. A imaju i ove dobre mlade igrace da utope u trejd paket.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...