Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Ma ovo oko ocenjivanja drafta 5 minuta posle zavrsetka istog je komicno, jedino sa stanovista nekog menadzmenta sta zelis i nekog pametnog podizanja/spustanja u zavisnosti ko ti se dopada mada to deluje prilicno random...

 

Ali svakako Sunsi su pobednici, kakva gomila idijotluka :lol_2::lol_2::lol_2:

 

Tu mi jos najmanje smeta izbor Camerona Johnsona, mislim ako im se svidja taj igrac koga boli uvo sto su mogli da ga podignu sa 20. ili 25. pozicije i to na nekoj imagiranoj listi talenta koja uglavnom nema veze s mozgom... 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SteveFrancis#3 said:

Naravno da ima veze, posto to znaci da se moglo do jos nekog asseta usput dok se spusti jos 5-10 pozicija nize. 

 

Znao sam da je Jones nekompetentan, ali ovo je neki potpuno drugi nivo svesti. 

 

Zamisli jos da su krenuli u te vratolomije, to mi u samom startu deluje kao prica kad budala uhvati da se vadi na ruletu, ostali bi verovatno i bez Bookera...

 

Sve mi je bilo jasno kad su Spursi pokupili ovog Dzoa Simunica ovako visoko, onda shvatis kakav je draft i da je u sustini nebitno da li je 15. ili 30. pik vec da dobijes ono sto si planirao...

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Naravno da ima veze, posto to znaci da se moglo do jos nekog asseta usput dok se spusti jos 5-10 pozicija nize. 

 

Znao sam da je Jones nekompetentan, ali ovo je neki potpuno drugi nivo svesti. 

 

Frenso, je l mozes ukratko kad imas vremena o ovom Lengfordu sto smo ga uzeli, a mozes i za ostale ako te ne mrzi? 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Nijesam sinoc gledao drugu rundu i promaklo mi je da je i Fernando zavrsio u Atlanti. Eto, jos jedan fin prospekt za njih. Definitivno ljudi znaju sta rade. 

 

 

propao je jedan boston, propasce valjda i atlanta. samo da frankieja ne pošalju tamo, to ne bih mogao da podnesem 😕

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

 

propao je jedan boston, propasce valjda i atlanta. samo da frankieja ne pošalju tamo, to ne bih mogao da podnesem 😕

Ne uklapa se Frenki u ovu filozofiju kosarke. Kad GSW zavrsi svoju pricu, a to ce biti za par sezona, Atlanta ce mi biti najzabavniji tim za pracenje. Trae ce promijeniti frizuru do tada i ti ces ga isto zavoljeti. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Drakaris said:

Marinkovic nigde nece dobiti bolju sansu, nego u Kingsima, a i da ne uspe, Divca niko nece kriviti zbog 60. pika. 

 

Videcemo i Smailagica, ako uspe konacno Srbija ima dobrog krilnog centra.  U Kotezu se igra najbolji basket 🙂

 

Bol se uklapa u Denver, dobar suter i defanzivna rupetina. 

Denver je bio jedan od boljih  odbrambenih  timova u NBA ligi prosle sezone, uklopio bi se bolje u Lejkersima.

Link to comment
Share on other sites

Sta znam, meni se najvise dopadaju Memfisovi pikovi, Morant, Clarke i Bazley, sva trojica su mi bili medju favoritima na ovom draftu.

 

Budim se jutros i nije mi bilo dobro kad sam video Sirvydisa sa 37. pozicije, srecom swapovali su Mavsi pikove i uzeli Robya sa 45. Bas lepo telo za SFa.

Link to comment
Share on other sites

Paschall mozda postane neka poor verzija Draymonda, ali to je bas nategnuto. Villanovu prosle sezone sam gledao samo zbog njega, nema nijedan izrazen kvalitet, ali moze sve. Videcemo sta ce ispasti od toga.

 

Poole je solidan bek, ali ne za izbor prve runde. Dobar sut, mada rekao bih pomalo streaky, dobro telo, fizikalije na nivou, ali kreacija sa loptom ne. Dosta je napredovao izmedju prve i druge sezone na Michiganu, ali mislim da mu je bila potrebna bar jos jedna, da mu je ovo prerano.

 

Romeo je rodjeni skorer, ima prirodne pokrete, elegantan je u igri, ali pitanje je koliko ce moci da pravi prednost u NBA, da li ce se ubrzati u nogama + igra u kontaktu, morace da ojaca poprilicno. Dosta los drugi deo sezone u NCAA.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pepe sancez said:

Cekajte, Divac je birao tri beka sutera cija glavna odlika je sut, a u ekipi ima Badija i Bogdana. Bravo.

Brazdeikis je SF, a Vanja je poprilicno nebitan, bar za sad, ali i jednog SGa sto su draftovali nema logike. Meni se nesto Kingsi i ne svidjaju, previse je tu mladih igraca za koje vidis da nece biti neki bitan faktor u NBA + neki nenormalni dodaci kao sto su Corey Brewer, Troy Williams. Uglavnom rekao bih mlada, ali ne previse perspektivna ekipa.

 

Sunsi su posebna prica. Prvo sto je meni blasfemija dati lottery pick na Cama Johnsona, a narocito kad pogledas da na rosteru imaju Oubrea, Mikala, Jacksona i jos gomilu krilnih igraca. Nema druge nego da namerno ukopavaju fransizu.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, pepe sancez said:

Ko sve nije draftovan a trebao je biti? Mokoka, Hoard?

Zoosman. Naz Reid se srozao nevidjeno, a na startu godine je bio u lutriji, ako se dobro secam.

 

Bowman, Porterov brat Jontay, mada jasno je zasto ga niko nije hteo (dva puta ACL, trenutno je na oporavku). I naravno Tacko Fall 😄

 

FB_IMG_1553635862736.jpg

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Del Piero said:

Paschall mozda postane neka poor verzija Draymonda, ali to je bas nategnuto. Villanovu prosle sezone sam gledao samo zbog njega, nema nijedan izrazen kvalitet, ali moze sve. Videcemo sta ce ispasti od toga.

 

Poole je solidan bek, ali ne za izbor prve runde. Dobar sut, mada rekao bih pomalo streaky, dobro telo, fizikalije na nivou, ali kreacija sa loptom ne. Dosta je napredovao izmedju prve i druge sezone na Michiganu, ali mislim da mu je bila potrebna bar jos jedna, da mu je ovo prerano.

 

Romeo je rodjeni skorer, ima prirodne pokrete, elegantan je u igri, ali pitanje je koliko ce moci da pravi prednost u NBA, da li ce se ubrzati u nogama + igra u kontaktu, morace da ojaca poprilicno. Dosta los drugi deo sezone u NCAA.

 

Na ovom primeru GS od nocas se najvise ogleda ta besmisao mock draftova.

 

Posto sam pratio board GS na nekim forumima i kad je izabran Pool krece kuknjava kako to "nije igrac za prvu rundu" ma sta god to znacilo i bas dosta idijota je konkretno navodili kako su mogli da pokupe tog Paschalla.

 

I naravno namesti se da pokupe bas tu strvinu sa 41. pozcije. Onda shvatis kako je to sve produkt neke medijske manipulacije i kako taj Chad Ford za par iljada eura moze da gurne neko ime na dno prve runde i kreira tako neku skroz pogresnu sliku.

 

Verovatno bi 90% "strucnjaka" gradiralo ocenom B da su sa 28. pozicije pokupili Paschalla a sa 41. Poola ali ovako je to ocena D. 

 

Da ne ulazim u to ko je kakav igrac ..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...