Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

McGeeu bih istresao i 10m$ samo da ostane. LBJ-Kuzma-Davis, LBJ-Davis, a McGee za 15-20min moze rusvaj da napravi pod kosem na obe strane.

 

  KCP bih zadrzao ako nije skup, recimo za neki midlevel 7-8milkica, Deni kad je vec otpisan. I pokusao bih nekako da dodjem do Collisona iz Indiane.

 

  Ali ako dodje DLo sve to pada u vodu, imacemo 3 allstara Lo kao elitna 3/opcija, mlad decko koji ce napredovati, najmladji, Davis jos nije u zenitu mlad decko 26y, i LBJ matorac.. + Kuzma 3th season plaYa. Bice tu kandidata za minimalce -> Jeff Green, Korvelier, JrSwish kao LBJ vojnici, zatim da vratimo Mozgova iz Sibira, Chalmersa iz Italije, Kola iz Podgorice, da se okupe svi LBJ vojnici , Sasa Pavlovic, Bubi i Varejao na tribine... I IDEMO PO TITULU I GOATISANJE GOATA!!!!

 
 @Miki28  Svet je lep kada sanjamo, hajde zajedno da sanjamo ❤️

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Veselo na rgm/suns. Upravo se izvlace paralele Nash-Jerome.

Kako ide, Frenci? Nisam citao ovde (docnije cu sve), ali bio sam malo zabrinut za tebe dok sam gledao draft. Meni je bilo zao, sto ne navijam za Sanse, tako da mogu da zamislim kako je bilo tebi. 

 

 

 

Inace, Kobi je :heart: maleno. Ako bude upola gotivan onako kao igrac, ima krvavo da stanujem.

Edited by ...
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, ... said:

Kako ide, Frenci? Nisam citao ovde (docnije cu sve), ali bio sam malo zabrinut za tebe dok sam gledao draft. Meni je bilo zao, sto ne navijam za Sanse, tako da mogu da zamislim kako je bilo tebi. 

 

Devastiran sam sada vec i formalnom potvrdom da je Jones obican klaun i da se era trejdovanja igraca za kes vratila u pustinju. 

 

Nemam nista protiv izbora konkretnih igraca (Jerome i Cam nista posebno ne odskacu od ostalih dostupnih u bilo kom smislu), ali nacin na koji se do njih doslo i sami trejdovi su duboko onespokojavajuci. 

 

Kapiram ja ideju da se Armani i Big Puma okruze sa sto je moguce vise sutera, kapiram i da su tipovi poput Jacksona koji prvo pucaju pa tek onda pitaju vise dojadili, ali je cela ta promena pristupa toliko banalizovana i iskarikirana da nepogresivo odise amaterizmom.

 

Videcemo sta ce se desiti u FA i mogu li dovesti ista bolje od nekakvog Josepha na kecu, ali svakako nista pozitivno nemam da kazem. Agonija se nastavlja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da covek deceniju nakon prve titule sa LAL, osvoji opet. Sta fali.

 

   Ne znam sta da mislim o DLou. Kao 3. opciju imati all stara je stvarno profi stvar, a cini mi se da je vise voljan da se zrtvuje za tim, nego Kyrie.

 

  Igracki, Kajri > DLo, tu nema dileme.

 

  Doveo bih jednog igraca pa i za midlevel ako trazi -> The Man With The GOlden Arm, Wayne Ellington. Kod Spoa nema pravila o minutazi, a pre sezonu ili dve je pratio Stepa, Kleja, Hardena i bio jedno vreme igrac sa 4. najvise ubacenih trojki.

Link to comment
Share on other sites

Sto si slan, Maticu ? Otkad vas je Kralj napustio, PO igrate svake prestupne godine, maksimum vam je sto se jedva prosli mucene Sarlote sa Kembom, Alom i polovnjacima, i onda vas je Toronto polupao u sezoni 15/16. 14/15 prve sezone posle odlaska Kralja, niste videli PO, '17 ste bili u trci, ali izduvali, '18 smo vam poklonili Vejda da uzmete jednu pobedu i onda vas je Fila izlupala, niste Vejda ni plejofom uspeli da otpratite, a ni sledece sezone vam se ne pise dobro.

 

  Bolje razmisljaj kako da isteramo grofa iz A lige u fantaziju.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

 

Devastiran sam sada vec i formalnom potvrdom da je Jones obican klaun i da se era trejdovanja igraca za kes vratila u pustinju. 

 

Nemam nista protiv izbora konkretnih igraca (Jerome i Cam nista posebno ne odskacu od ostalih dostupnih u bilo kom smislu), ali nacin na koji se do njih doslo i sami trejdovi su duboko onespokojavajuci. 

 

Kapiram ja ideju da se Armani i Big Puma okruze sa sto je moguce vise sutera, kapiram i da su tipovi poput Jacksona koji prvo pucaju pa tek onda pitaju vise dojadili, ali je cela ta promena pristupa toliko banalizovana i iskarikirana da nepogresivo odise amaterizmom.

 

Videcemo sta ce se desiti u FA i mogu li dovesti ista bolje od nekakvog Josepha na kecu, ali svakako nista pozitivno nemam da kazem. Agonija se nastavlja.

Prvo da malo kazem koju o Sansima, pa onda i da probam da bachim nesto i mojima. 

 

Elem, ne znam da li je mogao Dzos, "Naduvavac beba", Dzekson da bude umesto TJ-a? To je jedan od najbesmislenijih poteza u skorije vreme. Bilo bi ok da se radi o igracu koji je imao losu sezonu, samo sto nije. Ja bih i pik druge runde smatrao malom cenom za njega, a ovako mi je jos gore ispalo. Ostao sam bez teksta kada sam video trejd. Ali dobro, reklo bi se da se cuva prostor za ugovor za pleja, ali onda 2 naredna trejda u kojima dobijate Sarija i Bejnsa celu ovu pricu obesmisljavaju. Mislim, lepo je Elton rekao da nije stvar samo u capu, vec i u slotovima koje treba popuniti korisnim igracima, ali ovde to ne pije vodu jer ne znam koliko daleko ovaj dvojac moze bez dobrog kreatora ili jacih defanzivaca. Dosta fa plejeva koji ciljaju na velike ugovore su u odbrani uzasni i nemam pojma koliko bi kao takvi isli sa Armanijem

 

Ok, trejdovao si dole. Imas prilike da odrizikujes sa nekim likom. I onda uzimas lika koga si laganini mogao na kraju prve runde, sa nekoliko red flagova oko povreda i 24 godine. Jos jednodimenzionalni suter bez neke velike mogucnosti napretka.

Jedino sto je dobro je Dzerom. Zaista dobar izbor za tu poziciju, ali onda kad skontas da si morao da pojedes (ne strasan, ali opet jede prostor koji vam treba za fa), ugovor Bejnsa, ostavlja gorak ukus u ustima.

 

Dakle. Siksersi. Imao sam 2 zelje. Karsena i Matisa. Na prvom mestu Karsen. Sa mojim zeljama se ocigledno slagao i fo. Ali... bili su namagarceni. Matis se na neki nacin obecao Siksersima, samo sa nama je odradio treninge, postojala je velika i obostrana zelja da dodje do toga da ga draftujem, ali onda je to osetio Ejndz i zajebao nas. Duplo. I sad je dobio pikove. Eto mu pikovi, jebali ga oni, neka uradi sa njima sta je i do sada. Ne smeta mi, uzeli su klinca da ga ne bi ispalili i to je ok. 

Ali onda su nam pokupili Karsena i to me je iznerviralo debelo. Zeleo sam ekran da slomim. Posle toga su i oni malo posustali, jednostavno verujem da nisu za ostale bili toliko zagrejani. Nije ovo los draft, naprotiv, dobili smo sta smo hteli, izgubili jednog sto smo isto zeleli i to je to. Sledeca stvar je to sto smo draftovali Mariala Shayoka. Iskreno, ja volim da kopam i istrazujem o talentima u drugoj rundi ili onih koji mozda cak i nece da budu draftovani, ali nikada nisam cuo za ovog lika. Totalna nepoznanica. Videh da u teoriji bi trebalo da radi posao, malo je divalj, ima duge ruke, ne libi se da zagrne rukave pozadi, ali pitanje je koliko ce moci da sve to prenese i na nba trening. :classic_laugh: 

Matis je druga prica, krpi rupe u odbrani, ima potencijal za boljeg Kovingtona ako dotera sut i to nas dovodi do price gde naredne godine imamo zaista 2 dobra  defanzivca na perimetru, sto je falilo prosle sezone. E sad, ostaje jos jedna velika rupa. Osoba kojoj se moze dati lopta, a da se ne zove TJ i koja moze da sutne trojku. Dakle, posto se vise ne trazi ne znam ni ja kakav defanzivac na pleju, ja bih tu probao sa Ajzeom. Mislim da nam ne bi puno trazio, a bio bi svakako bolji od TJ-a.

I rezervni centar, ali tu samo treba osoba koja ce da postoji i ne smeta. Ovo sve pod uslovom da idemo na #runitback. 

 

Btw, @uini, malo nerelevantan izvor, ali

 

Source: Philadelphia 76ers General Manager, Elton Brand, has reached out to Carmelo Anthony about joining the 76ers on a veteran minimum contract.

 

Taman da se udruzimo. ❤️

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

Sto si slan, Maticu ? Otkad vas je Kralj napustio, PO igrate svake prestupne godine, maksimum vam je sto se jedva prosli mucene Sarlote sa Kembom, Alom i polovnjacima, i onda vas je Toronto polupao u sezoni 15/16. 14/15 prve sezone posle odlaska Kralja, niste videli PO, '17 ste bili u trci, ali izduvali, '18 smo vam poklonili Vejda da uzmete jednu pobedu i onda vas je Fila izlupala, niste Vejda ni plejofom uspeli da otpratite, a ni sledece sezone vam se ne pise dobro.

 

  Bolje razmisljaj kako da isteramo grofa iz A lige u fantaziju.

Mislis kao sto Lazni kralj sto je  prvi put u 9 sezona igrao bez i jednog All stara i izduvao za  PO? A pre toga je morao kao sisica da ode u tudji tim da skine djanu i jos je uspeo da nestane u 1 finalu? (Kd je ispao jos gori par godina kasnije) 
Sada se  uprpao i svim silama pokusava da dovuce  jos 2 all stara posto samo tako zna da osvaja... =/ 
U bitnijim vestima. RIp Uini, Pero i Sunu =/
Image may contain: 1 person, smiling

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ... said:

 

 

Btw, @uini, malo nerelevantan izvor, ali

 

Source: Philadelphia 76ers General Manager, Elton Brand, has reached out to Carmelo Anthony about joining the 76ers on a veteran minimum contract.

 

Taman da se udruzimo. ❤️

 

 

pre svega ovo doživljavam kao poruku tobiasu, koja glasi:

 

 

.. a onda tek kao potencijalni poziv za mela i to ako obavite šta hoćete za lovu 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

Ispasce stvarno da su se Zmija i ravnozemljas dogovorali gde zajedno da odu. Ima da tuce to RjB sa R Mitchom lagano

 

iskreno, ako nekim ČUDOM ode u bruklin, bacicu svoju diplomu za logiku kevina duranta; već sam rekao, ne zvuči mi logično da napraviš takav leap of fate (clippers /knicks /nets) i da odeš u grad gde će 70% fanova da te mrzi. kod clippersa je drugačije, pošto lakersi već imaju lebrona i davisa. knicks fanovi bi izvršili kolektivni harakiri (ajde to je i gledljivo) ali cenim da bi doživljavao pljuvanje taman da uzme titulu sa netsima. 

 

 

mislim, skinuo bih mu kapu što je darker u tom slučaju 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/22/2019 at 8:23 PM, Drakaris said:

Da sam na Benovom mestu, ne bih ni pokusavao da naucim da sutiram trojke. Zakasnio je s tim, 23. godine ima vec, decko ne moze vola da ubode. Treba da se fokusira samo na svoje fizicke predispozicije i odbranu. Mogao bi da postane i DPOY jednoga dana. 

Srecom nisi Simons i srecom nisi kosarkas.

Tuzno je sto bi ti dve trojke na otvorenom kosu trebale da pomislis da jesi ovo gore.

A to otprilike vazi i za svaki tvoj upis.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, uini said:

poruku tobiasu

Zasto imati jednog Tobija, kad mozemo 2?

 

A zasto 2, kad mozemo 3? Da Siksersi isto vole Covkins nepotizme govori cinjenica da smo potpisali Terija za SL. Kontam da bi i njemu dali ugovor samo da Tobi ostane.

Pa bi onda samo Pucalo Tobi - Melo - Teri. Kao top sop reklama.

Link to comment
Share on other sites

Marc Stein (@TheSteinLine) је твитовао/ла:
The Nets are exploring the feasibility of signing Kevin Durant's close friend DeAndre Jordan in free agency, league sources say, in hopes that would make the prospect of teaming up in Brooklyn with Kyrie Irving even more enticing to Durant https://twitter.com/TheSteinLine/status/1143221288380653574?s=17

Edited by SteveFrancis#3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...