Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Ispod radara je prošao trejd između Bucksa i Pistonsa. Pistonsi su dobili leš Tonya Snella a ionako nemaju nekih boljih opcija na SF pa možda vredi da probaju - ionako su najdepresivnija franšiza u ligi, a za uzvrat su se oslobodili isto tako lošeg ugovora Johna Leuera, čijim prihvatanjem umesto Snellovog, Bucksi imaju manevarskog prostora da daju fin midlevel Lopezu, te da zadrže i Middletona i Brogdona. Naravno, moraju da otpuste Mirotića i Hilla, ali oni su od sekundarnog značaja.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, AgroUrban said:

 

Moje skromno misljenje je da ako on hoce da ostane i opstane u NBA da mora da igra u nekim bas poslozenim timovima, neku specijalnu ulogu i da tu moze bas da prosperira, tj da doprinese vise od ocekivanog. Ostanak u NYK ne bi nista spec doneo ni njemu ni samom timu. 

 

voleo bih da obrazložiš ovu tvrdnju, ako nećeš da nerviraš kaosa, može i na pm.

 

jesi li ga gledao uopšte dovoljno puta (recimo 10ak) + da li si gledao knickse (jbga, ako si gledao njega, morao si i knickse)?

ako nešto nedostaje nyk 20 godina, to je odbrana perimetra i versatility u odbrani. tako je nastala najbolja kovanica svih vremena: FARTDOG*

 

*Friendly Alliance (of) Really Terrible Defenders (of) Opposing Guards.

 

naravno, cela ova priča ima smisla isključivo ako se nadaš da će knicksi jednom biti posložen tim, odnosno tim čija igra ima glavu i rep

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Bogami Hill kako je igrao PO tesko da je od sekundarnog znacenja. Hill > Bledsoe u PO.
I mislim da ce bas  Bledsoe da bude ta kocnica Bucka. Ovaj PO je ima bas neki smesan % za 3 sto je ne mozes da prihvatis ako imas Djanu.

 

 

sve ok, ali oni s'pravom računaju da je brogdon > hill, o middletonu da ne pričamo.

u svakom slučaju racionalna ekonomizacija, mada po onome što sam čitao (i pejstovao) moraju da se ratosiljaju i iljasove, samo snell nije dovoljan

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod Dzosa Dzeksona.

 

Quote

Gambo said that Josh didn't play in a game after New Year's eve because he was thrown into the court before the game. 
The team said that he was "sick" but he had a hangover. 

 

Prekopirano sa realgm

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

meni je culver omiljeni (zion excluded) prospekt na ovom draftu... fit u sunsima je upitan ali mi se jako svidja njegova all-around igra. svejedno, ocekujem da ga cavsi pokupe.

 

hunter je sjajan defanzivac u najavi i dobar suter za tri i kao takav bi nam legao pored aytona kao budali samar.

Link to comment
Share on other sites

Poredjenje sa Oguguom ima donekle smisla, s tim da je jasno kao dan da Hunter zaostaje u fizio aspektu i da istovremeno u ligu ulazi sa ozbiljnijom sposobnoscu da kreira za sebe. On deluje kao relativno siguran pik, ali ni kod njega ne mogu da vidim star potencijal sto bi ocekivao od nekoga konje projektovan da ide u top6/7 

 

Hayes me nicim nije impresionirao ovo sto sam video, ove trenutne vrlo visoke  projekcije su posledica toga sto je klasa suplja. Kao prospekt mi se cini solidno inferiornijim i od Bambe i od Allena recimo, kao skoriijih prethodnika na petici u dresu Longornsa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Mavsi se raspituju za Warrena. Vrv nista konkretno, ali svakako je jedini igrac za koga se moze dobiti nesto konkretno u trejdu (ne racunajuci onu dvojicu kao 'kornerstonove')

 

Evo pojma nemam sta bismo mogli da ponudimo, ne konkretno za Warrena nego u bilo kojoj trejd prici.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...