Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

14 minutes ago, MrTwister said:

Ne vidim sto je problem neki od ovih pikova probati utopiti za nekog iole korisnijeg igraca i iskoristiti ove sto i dalje misle da je njegova vrijednost veca. Nadji igrace koji se uklapaju sa Zionom i Jrueom i vozi. Lonzo i Jrue ce svakako biti defanzivno beton, dovedes nekog Capellu da kupi te skokove i igra odbranu, nekoliko sutera oko njih, za nevolju i Ronda vratiti tamo dje mu je prosli put bila jedna od boljih sezona. Imas vec neku defanzivnu osnovu i identitet ekipe, a Gentry zna napad i moze napraviti dobru napadacku ekipu ako bude bilo tu stofa od ostatka ekipe. Pelicans i Minny su doveli dobre ljude za FO, pa ima razloga za optimizam za buducnost da ce izabrati dobro.

Mislim da u Pelicansima imaju neki fetiš na SF igrače jer nekog NBA kalibra na toj poziciji nisu imali godinama. 🙂 Meni kao zanimljiv fit za Pelicanse deluje Vučević. Imaju dosta defanzivnog potencijala al ofanzivno je to siromašno a on bi im dao tu dimenziju. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chaos Is Me said:

Mislim da u Pelicansima imaju neki fetiš na SF igrače jer nekog NBA kalibra na toj poziciji nisu imali godinama. 🙂 Meni kao zanimljiv fit za Pelicanse deluje Vučević. Imaju dosta defanzivnog potencijala al ofanzivno je to siromašno a on bi im dao tu dimenziju. 

Nemaju oni bojim se prostora u capu za njega bez ako ne dumpuju Solomon Hilla, ali sto se Vucevica tice tu su ja mislim jedina 2 ozbiljna tima za njega: Orlando i Sakramento sa ostatkom ove nase dijaspore koja ima appeal za njega. Mada jos chipova treba da padne da bi se vidjelo jasnije sto ce ostatak lige uraditi, al i sa njim bi trebalo da dodje ta odluka relativno brzo u FA.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zvezdinho said:

Ja bi uvek treazio DSJ, Mich Roba, Noksa i 3.pik za Dejvisa [re ovog paketa Fejkersa

 

berman kaže "da su mogli da biraju između knoxa, dsja, franka, mitcha"  a ne da je to paket. ja čak ni ne verujem da je to bila ozbiljna ponuda ako je uopšte postojala 

 

Knicks were willing to include the 3rd pick + at least one of Dallas’ two 1st-round picks for Davis, and Pels had a choice among group of Knox, Mitch, DSJ and Frank, per @NYPost_Berman

Ultimately, offer “wasn’t close”https://nypost.com/2019/06/15/anthony-davis-decision-highlights-knicks-grim-reality/ 

 
98
 
 
Edit o ne
 
 

Draft prospect Terry Harris, the younger brother of free agent Tobias Harris, has a workout scheduled with the Knicks tomorrow, according to a source.

 
Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

I've heard some people compare the Lakers-Pelicans trade to the Celtics-Nets trade. In 2014 Kevin Garnett was 37, Paul Pierce was 36 and Jason Terry was 36. All three retired soon after. Anthony Davis just turned 26.

 

Nema sta, ima slicnosti😂😂😂😂

 

Pa ima slicnosti.

 

U sustini je nebitno kakve je AD klase igrac, nema nikakve garancije da Lakersi nece biti tezak raspad za 3-4 godine.

 

Lebron ima jos 3 godine ugovor a AD je ozracen kao da je cistio grafit u Cernobilju od broja magnetnih rezonanci koje je prosao. Oni su 1 povredu udaljeni od toga da budu lutrijska ekipa ...

Edited by LordOfTerror
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Lutrijska ekipa su i sa omladincima, ovako se bar nadaju da se Dejvis nece puno povredjivati. Ja sam uvek smatrao, a i dalje smatram da su ti klinci prenapumpani samo iz razloga, jer igraju za LAL.  Znaci ni Dzejms im nije pomogao da dodju do borbe za PO. 

😄

 

Sada ce Zajon to sve da promeni.. 

 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

Grad je maloo veci od Novog Sada. Zeli covek svetla velikoga grada. 

 

new orleans je sjajan grad. takođe, nekada ranije je bilo važno za igrača da bude u nyc, la, chicagu 

 

danas su mediji online, nije presudno za lični brend biti u tim centrima 

 

ponavljam, uopšte on nije bio razočaran, možda malo iznenađen pošto je tri sata bio u live prenosu tokom lutrije pa su ga prajmovali sa tom pričom kako će sigurno (14%) u nyc. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uini said:

 

new orleans je sjajan grad. takođe, nekada ranije je bilo važno za igrača da bude u nyc, la, chicagu 

 

danas su mediji online, nije presudno za lični brend biti u tim centrima 

 

ponavljam, uopšte on nije bio razočaran, možda malo iznenađen pošto je tri sata bio u live prenosu tokom lutrije pa su ga prajmovali sa tom pričom kako će sigurno (14%) u nyc. 

Pa i nije sjajan. Kukaju da je mnogo velika vlaznost vazduha, neki i da ima duhova.. Kazu samo ona Bourbon ulica je dobro, doduse i tu je visoka stopa ubistva.
Ali sa ostalim delom posta se slazem tezak dzudzovan moras da budes u ovom new age da bi birao grad gde hoces da igras (da Davisu to si ti). Kao Janis mozes da budes zvezda i iz Wokia

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, uini said:

 

new orleans je sjajan grad. takođe, nekada ranije je bilo važno za igrača da bude u nyc, la, chicagu 

 

danas su mediji online, nije presudno za lični brend biti u tim centrima 

 

ponavljam, uopšte on nije bio razočaran, možda malo iznenađen pošto je tri sata bio u live prenosu tokom lutrije pa su ga prajmovali sa tom pričom kako će sigurno (14%) u nyc. 

Ma divan je grad, ne zna se sta je bolje sa finansijske strane za igraca: To sto je grad mali (jedva u prvih 50 u americi), ili to sto se nalazi u jednoj od (naj)siromasnijih drzava u USA. Ono, jes' da je vec smorilo to sve oko velicine trzista, i sta igraci cene/preferiraju kad se radi o fransizi, ali opet NOLA je na samom dnu sto se NBA tice.

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

Sta ti treba? 

 

Malo sam bacio pogled i za oko mi je zapao Nic Claxton.

 

Zasto se tako nisko kotira, od ove hrpe govana deluje mi da moze da bude solidan steal.

 

Takodje neko misljenje o Brunu Fernandu?

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Marko said:

Ma divan je grad, ne zna se sta je bolje sa finansijske strane za igraca: To sto je grad mali (jedva u prvih 50 u americi), ili to sto se nalazi u jednoj od (naj)siromasnijih drzava u USA. Ono, jes' da je vec smorilo to sve oko velicine trzista, i sta igraci cene/preferiraju kad se radi o fransizi, ali opet NOLA je na samom dnu sto se NBA tice.

 

kakve veze ima sto je siromašan grad? ozbiljno.  ne otvara on neku prodavnicu tamo da ga zanima kupovna moc stanovnistva. platu ima ugovorenu, tu samo poreski tretman odredjuje gde ce bolje da prodje (da li je tamo nepovoljniji u odnosu na big market centre?).

kada je o ostalim prihodima rec, kolege su vec napisale da je trziste globalno i nema neke veze gde je igrac stacioniran

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...