Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

51 minutes ago, pepe sancez said:

Milsapu istice ugovor na kraju sezone?

 

Kakva je situacija kod Denvera sa produzavanjem ugovora Mareju i Herisu?

 

Ako bi Milsap pristao na jedno 10 milja imaju li oni prostora krenuti za Durantom/Dejvisom ili ici u trejd za nekog olstara?

Oni mogu da se rijese Bartona, ako se onaj momak sto su ga draftovali lani pokaze zdrav. A imaju i ove dobre mlade igrace da utope u trejd paket.

Jokic&KD kombo hmmm, zvuci primamljivo.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pepe sancez said:

Milsapu istice ugovor na kraju sezone?

 

Kakva je situacija kod Denvera sa produzavanjem ugovora Mareju i Herisu?

 

Ako bi Milsap pristao na jedno 10 milja imaju li oni prostora krenuti za Durantom/Dejvisom ili ici u trejd za nekog olstara?

Oni mogu da se rijese Bartona, ako se onaj momak sto su ga draftovali lani pokaze zdrav. A imaju i ove dobre mlade igrace da utope u trejd paket.

Odlično je stanje, samo je Barton maaalko problem ali kontam da će mu se smanjiti uloga ako je Porter živ.

https://www.basketball-reference.com/contracts/DEN.html

Edited by Nicklord
Link to comment
Share on other sites

U jbt, pa oni osim Milsapa imaju ekipu na diskauntu.

 

Jokic na 26 miliona je dzaba, Heris je odlican na 17, Bizli, Moris, Kreg sica. Cak je i Barton povoljan sa svojih 12-13. Marej igra na ruki ugovoru, ali samo jos iducu godinu. Sto bi znacilo ako iduce godine istresu gomilu za nekog olstara da on odlazi nakon iduce sezone.

Sta znam, svidjelo mi se Nugetlijino rezonovanje za Bila, mada ne znam sta je po NBA rezonu pametnije, odmah iduce godine ganjati veliku zvijezdu ili tamo naredne, a eventualno ostaviti Milsapa bez obzira na ogroman ugovor, jer iduce godine mozda Porter bude iznenadjujuce dobar dodatak.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, pepe sancez said:

 Marej igra na ruki ugovoru, ali samo jos iducu godinu. Sto bi znacilo ako iduce godine istresu gomilu za nekog olstara da on odlazi nakon iduce sezone.

 

zasto bi to znacilo?

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, pepe sancez said:

Pa ako iduce godine potpisu nekoga za max onda nemaju prostora i njemu one tamo da daju max ili idu u lux tax.

Ako mogu da napadnu titulu ima da idu debelo u lux tax sigurno ali videćemo to polako 😄

 

Link to comment
Share on other sites

Ko je njima i po kojoj ceni uopšte potreban? Video sam podatak da su osma najmlađa ekipa u istoriji PO, a evo evo na korak su od finala koNJferencije. Neki uklopljivi superstar uvek dobro dođe posebno jer će i Milsap imati 35, ali možda ni ne moraju da se previše zaleću ovog leta. Očekivano je da će taj dečji vrtić samo rasti, sa ovim iskustvom posebno.

 

Lično bih im doradio unutrašnju postavu a to ne mora da bude neki preskupi baja.

 

edit: Jbt, Plamli 13 miliona ove godine a 14 sledeće. Životeeeeeeeee

Edited by 34Barkley
Link to comment
Share on other sites

Stvar sa Kajrijem je sljedeca:

da, on je zabio kljucni kos u onoj seriji protiv Warriorsa, ali on bez LeBrona ne bi dosao ni do plejofa, a kamo li do finala lige. Kad je igrao sa Bronom, kao korektora je imao najboljeg igraca svih vremena, sad mu je korektor npr Horford. Nuff said. Plus, Kajri je igrac kojem treba prostor za offense, a on taj prostor u Bostonu nema jer loptu trazi i Tatum i Brown i Horford i Hayward i Smart i Morris, itd...

Rekao sam cim je obavljen taj trejd da Irving i Boston nisu dobar match.

I da, najbolji Boston koji je trenirao Stivens je onaj sa Ajzeom, a od tada je proslo dve godine. Lik je overrated as f***.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Denveru treba shot blocking PF.  Jokic je alfa, ali nema zastitu obruca jer ne poseduje vertical. Promaja u reketu je konstantna pojava, mada je Jokic digao odbranu podosta.

Znaci neki Zion-oliki (:lala2:) i teraj. Sled godine opet top 3 seed

Link to comment
Share on other sites

Meni je veci problem kod Jokica to sto bas sporo dize ruke i onda brzi guardovi dignu loptu na tablu 3x dok njegov mehanizam za podizanje ruku odradi posao.

 

Ni Bogut nije imao vertical, narocito u drugom delu karijere, pa je bio vrhunski rim protector. BroLo je jos jedan primer.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Meni je veci problem kod Jokica to sto bas sporo dize ruke i onda brzi guardovi dignu loptu na tablu 3x dok njegov mehanizam za podizanje ruku odradi posao.

 

Ni Bogut nije imao vertical, narocito u drugom delu karijere, pa je bio vrhunski rim protector. BroLo je jos jedan primer.

 

E pa mozda jedini centar kojem su usadili da nikada, ali nikada ne spusta ruke dole je pau gasol. 
Jokara nema vertical, a nema ni osecaj za blokadu.
mada realno koji ce mu, dosta je i ovo..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pepe sancez said:

Pa ako iduce godine potpisu nekoga za max onda nemaju prostora i njemu one tamo da daju max ili idu u lux tax.

 

sto rece gore, ako su kontenderi onda moraju ici u tax. ako to owner ne zeli onda jbg, cao djaci nista od titule ili necega ozbiljnijeg.

 

kada je vec pocela pricao o bealu, ja bih dao harrisa za njega uz bartona i neke pickove. mozda jos jednog korisnog iz washingtona. tu je glavno pitanje kako i sta planiraju u washingtonu sada kada su vec otpisani i za sl sezonu. wall sledece sezone ulazi u prvu godinu novog ugovora, znaci nesto tipa 37, 38, 39 i na kraju 40 miliona godisnje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gggggggg said:

 

sto rece gore, ako su kontenderi onda moraju ici u tax. ako to owner ne zeli onda jbg, cao djaci nista od titule ili necega ozbiljnijeg.

 

kada je vec pocela pricao o bealu, ja bih dao harrisa za njega uz bartona i neke pickove. mozda jos jednog korisnog iz washingtona. tu je glavno pitanje kako i sta planiraju u washingtonu sada kada su vec otpisani i za sl sezonu. wall sledece sezone ulazi u prvu godinu novog ugovora, znaci nesto tipa 37, 38, 39 i na kraju 40 miliona godisnje.

Super im je ova sezona, ali sumnjam da oni mogu biti legit izazivaci za titulu sa ovim kosturom. Djeluje mi da trebaju jos jednu zvijezdu uz Jokica plus sta znam Mareja ili Herisa. 

Razmisljao sam je li razumno vec na ljeto krenuti na Durenta ili Dejvisa ili pokusati upakovati neki trejd za sta znam, eto Bila. Kao druga varijanta mi se namece da probaju da guraju iducu godinu sa ovim jezgrom pa sta se desi. I to mi djeluje logicno da ne mislim da ovo ljeto nece odlucivati ko ce preuzeti ulogu lidera od GS. Sta ako zakasne?

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Mnogo gore od ovog.

 

Poslednja sezona mu je player option na 47 miliona.

 

hesuse, tako je, to sam i zaboravio. kakav suicid.

 

inace ako sam dobro shvatio kako rade ugovori, ako beal udje u all-nba ekipu, onda moze da dobije jos veci ugovor nego sto bi dobio da ne udje u te ekipe. dakle, ima sanse da potpise to i da i on ostane u washingtonu. 

 

7 minutes ago, pepe sancez said:

Super im je ova sezona, ali sumnjam da oni mogu biti legit izazivaci za titulu sa ovim kosturom. Djeluje mi da trebaju jos jednu zvijezdu uz Jokica plus sta znam Mareja ili Herisa. 

Razmisljao sam je li razumno vec na ljeto krenuti na Durenta ili Dejvisa ili pokusati upakovati neki trejd za sta znam, eto Bila. Kao druga varijanta mi se namece da probaju da guraju iducu godinu sa ovim jezgrom pa sta se desi. I to mi djeluje logicno da ne mislim da ovo ljeto nece odlucivati ko ce preuzeti ulogu lidera od GS. Sta ako zakasne?

 

da je porter bio zdrav odmah i da je pokazao neki potencijal onda bi on idealan bio za wizardse. ovako, tesko da ga neko zeli uzeti zauzvrat nekog all-stara. nema garancija da mu povreda nije hronicne prirode. 

zajebano je sve ovo jer imaju nekoliko uazsnih ugovora a i nekoliko dobrih, sto ne bi valjalo trejdovati. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, stefan81888 said:

Polako se mirim s ispadanjem, al valjda cemo da pokazemo neke zube veceras. 

Milvoki je bolja ekipa, bolje vodjenja.

 

Stivens uopste ne dobija kritike, bar ja nisam vidio. Prosle godine je zasluzeno dobijao pohvale ali ove godine je failovao i morao bi biti malo na tapetu.

Previse oscilacija, problema u ekipi.

 

Za vas bi bilo najbolje da ne potpisete Kyrie

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...