Jump to content

Opšte diskusije


Borko

Recommended Posts

  • 1 month later...

Cicipas otpustio oca po ko zna koji put. Doduše ovaj put ostavio poduži post na tviteru, tako da ovaj put deluje stvarno ozbiljno.😀 Naravno ni najmanje ne sumnjam da će se otac kroz koji mesec opet vratiti u ulozi trenera. Cici, da ga nema trebalo bi ga izmisliti.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
47 minutes ago, Elias said:

https://www.atptour.com/en/news/belgrade-2024-announcement

ATP turnir u Beogradu na kraju sezone.

Lepo opet imati ATP turnir u Beogradu, bar za dve godine. A nadam se i posle toga. A i više mi se svidja imati indoor turnir u Novembru nego turnir na šljaci u Aprilu u Beogradu. Samo je pitanje da li će Novak igrati turnir između Pariza i Torina ako u Parizu ide do kraja. 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Elias said:

Hmm

 

 

Problem je što su ga pustili da igra sa tim, uvek bi dobili prvo kaznu pa onda dokazivali, makar par meseci ako se utvrdi da nije tačno. 


Vidim da su mu uzeli 400 bodova i pare što je zaradio u IW ali to je malo

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

 

2 hours ago, Drug Crni said:

Pročitaj poslednji post na topiku o Filipu Krajinoviću

Pročitala sam kad si postovao, samo nisam znala šta da kažem. Evo ni sad ne znam. Šteta za sve što je moglo biti a što nije umeo i hteo da iskoristi.

 

1 hour ago, Milko Miller said:

Samo je pitanje da li će Novak igrati turnir između Pariza i Torina ako u Parizu ide do kraja.

Novak prvo treba da se kvalifikuje za Torino pa će se onda videti :classic_biggrin:

 

6 minutes ago, Nicklord said:

uvek bi dobili prvo kaznu pa onda dokazivali, makar par meseci ako se utvrdi da nije tačno.

Nisam baš toliko sigurna, ko zna za koliko slučajeva nismo ni čuli. Ja sam razumela da zbog toga nije igrao ovo sad posle W ali nisam čitala detalje.

Edited by alcesta
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam baš siguran. On je dobio provisional suspension od 4. do 5. aprila i od 17. do 20. aprila i odmah mu je usvojena žalba. 

 

To je ista supstanca za koju je jedna Norvežanka olimpijska šampionka dobila suspenziju. Ona je rekla istu odbranu koju je imao Siner - dao joj fizioterapeut za ispucala usta a nije primetio šta ima jer se to obično ne nalazi u tim kremama osim u Italiji. Imali su i recept i slike gde se vidi sve to - samo njoj to nije bilo uvaženo i dobila 18 meseci zabrane. Bukvalno skroz ista stvar

  • Ha-ha 1
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Ništa neočekivano od žabara, ovako su peglali onu odvratnu Skijavone i mnoge druge projekte. Pošto su uz Francuze najjači savez sa brdo uticaja, svako idiotsko opravdanje prolazi. Dobro ga maser nije pokrljao kao kokainska klaberka Gaskea onomad. Cirkus bez kraja. 

 

Inače za ovo ide do dve godine kazne glatko. Kirijos opet jedini ima muda da kaže neke istine. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ma i da nije znao, ovde piše za onaj prvi put koliko sam shvatila. Ali u onom tvitu se tvrdi da je posle toga bio pozitivan još dvaput? Kako je to obrazloženo?

Btw, je li ovaj isti ili neki drugi sud odrapio Simoni 4 godine onomad?

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Ovo mi je nekako najjače, Siner banovan, a čovek lepo ušao u zreb Madrida, održao regularno presicu, i onda odbanovan baš na vreme za start turnira. 

 

Inače nekoliko nisko rangiranih Italijana nisu bili Sinerove sreće i zadnjih nekoliko godina je suspendirano baš zbog istog ovog klostebola i to sa višegodišnjim kaznama. 

 

Generalno, ispade da je u Italiji baš popularna ta krema medju njihovim sportistima.😀

 

https://honestsport.substack.com/p/italys-clostebol-doping-crisis-across

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zato je toliko mentalno stabilan i robotski precizan znaci doping.

 

E moj Nadale, vidis kakve medicine imaju danasnji klinci, samo grozdjanu mast da koriste bogtemazo, a ti morao da se bodes, a Nole i Mukica da piju tabletice.

Edited by McLeod
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

U Najku mora da radi neko sa nasih prostora koji mu je u ''lako cemo'' maniru objasnio da mu je ''to zavrseno'' i da ne mora da se brine za doping kontrolu, da je svako ko treba podmazan. 

Edited by 40Wins
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Nicklord said:

Jel on prvi broj jedan koji je pao na doping testu i ima oduzete bodove? Mislim Agasi je isto pao ali ne znam koliko bih kristalni met računao u doping 😄 

 

Pa nije Agasi bio broj jedan kad je pao na testu, ako tako računaš treba ubrojati i Simonu i Šarapovu.

Čini mi se da su i Vilanderu jednom našli kokain, ali to moram proveriti, možda sam pomešala.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...