Jump to content

UEFA Champions League 2019/20


Xpert

Recommended Posts

Na mene je najveci utisak ostavilo to kako je Barsa pocinjala svoje napade. 

 

Ter Stegen je u prvih 10 minuta 3x uzasno ispucao loptu, direktno igracima Bajerna na nekih 40m od gola. I nekako su zakljucili da je to skroz ok i da to treba da forsiraju ceo mec. 

 

Da je neka komplikovana stvar pa da razumem, ali potrebna je jedna instrukcija, samo da promenis nacin na koji pokusavas da izneses loptu, kad vec vidis da ovako ne ide. Opasan blam Setiena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Don Juan said:

Posle 13 godina nema Španaca u pilufinalu....

Posle 15 ni Mesija ni Kristijana

Sem hvalospeva Bajernovoj cudesnoj partiji,nema sta narocito da napisem. Gledam sinoc onog nesrecnog Semeda..mislim da je na neki nacin bio angazovan kod svih golova koje su primili.

Edited by Crni Bombarder
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jedan od mojih većih zajeba je što sam mislio da će se Setijen dobro pokazati u Barsi, nakon što je Betis igrao možda i najlepši fudbal u Španiji. 

 

Bajern je fenomenalan, ali su im se poklopile neke stvari. Na vreme su završili sezonu i taman su imali vremena da se odmore i prođu neki mini ciklus priprema. Svi ostali ili nemaju takmičarskih mečeva od početka marta, ili su prekasno završili pa su igrači ko isceđen limun.

 

Jedno glupo pitanje...Pretpostavimo,  hipotetički, da Lajpcig osvoji. Da li će u tom slučaju  u CV-ju Tima Vernera stajati "osvajač lige šampiona". Bio je glavni igrač ekipe kroz grupnu fazu i početkom eliminacion faze, ali nije učestvovao u direktnom osvajanju. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

Jedan od mojih većih zajeba je što sam mislio da će se Setijen dobro pokazati u Barsi, nakon što je Betis igrao možda i najlepši fudbal u Španiji. 

 

Bajern je fenomenalan, ali su im se poklopile neke stvari. Na vreme su završili sezonu i taman su imali vremena da se odmore i prođu neki mini ciklus priprema. Svi ostali ili nemaju takmičarskih mečeva od početka marta, ili su prekasno završili pa su igrači ko isceđen limun.

 

Jedno glupo pitanje...Pretpostavimo,  hipotetički, da Lajpcig osvoji. Da li će u tom slučaju  u CV-ju Tima Vernera stajati "osvajač lige šampiona". Bio je glavni igrač ekipe kroz grupnu fazu i početkom eliminacion faze, ali nije učestvovao u direktnom osvajanju. 

Hoće. Olmo je došao u ZG po medalju za HNL. Valjda isto vrijedi za sve. 

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

 

Jedno glupo pitanje...Pretpostavimo,  hipotetički, da Lajpcig osvoji. Da li će u tom slučaju  u CV-ju Tima Vernera stajati "osvajač lige šampiona". Bio je glavni igrač ekipe kroz grupnu fazu i početkom eliminacion faze, ali nije učestvovao u direktnom osvajanju. 


Trebalo bi... bila je slicna situacija s Kutinjom kada je presao u Barsu u januaru a Liverpul igrao finale protiv Reala. Da je Luverpul pobedio, Kutinjo bi dobio medalju tj. postojala je ta mogucnost a on je valjda mogao da odbije.

 

Inace, fun fact je da ako Cou uzme LS sa Bajernom ove godine, Barsa mora da plati Liverpulu bonus od 5m zato sto je Cou osvojio LS 😂

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...