Jump to content

Filip Čović - Tatin sin ili bek ap plej?


propolis

Recommended Posts

 
Realno, najjaci tim individualno ikad (to sam i ja rekao doduse, mozda je to koren vasih problema), top 8 lagano, setnja Jadranom...
 
Sto ne znaci da nece da se desi, sa Covicem ili bez njega.
 
P.S. veci je problem sto Filip kad udje mora nesto da uradi umesto samo da smrdi i prenosi loptu, jer ni prvog pleja nemate. Tako da vam je najveci problem prvi plej trenutno, e kad to resite, onda Filipa verovatno i ne morate.
Slažem sa P.S., idealno bi bilo da dođe pravi prvi plej, Lorenza na backup a FČ3 kao treći plej da guli ABA/Kup/KLS.
Link to comment
Share on other sites

Pretplatne karte za ovu sezonu prodavane su visokom dinamikom na talasu:
-  osvajanja ABA lige i ulaska u najviši rang takmičenja u Evropi
-  ranog potpisa Berona 
-  zvučnih pojačanja Derik&Gist
-  povratnika Đenke i Kuza
-  produžavanja ugovora sa Fajeom i Stratosom
-  bustovanja hajpa Teo - ne Teo

i onda na kraju kada su navijači ukazali poverenje upravi kupovinom preozbiljne cifre prodatih sezonskih...

...jazavac na dve sezone.

Ni to nije tada izgledalo strašno jer su mnogi očekivali dva pleja preko Filipa.

 

Kako li misle da išta prodaju za sezonu 2020-21 ako sada u EL ulazimo kao jedini tim sa jednim plejmejkerom koji lako može da ispadne iz stroja zbog neminovnog forsiranja...ogrebemo se za 6-7 pobeda u EL, napuste nas Derik, Gist, Beron, Đenka , Faje, Stratos i Bože zdravlja u tom slučaju i Boriša i Deda......a Milan se vrati odakle je i došao.

 

Nudiće Nebojša pretplatne po sindikatima u kompenzaciji za cement, poludisperziju i keramičke pločice da bar renoviramo svlačionice Pionira kada nam dođu nikad jače Igoke-e i Primorske da se ne brukamo kao domaćini kada već izlazimo na teren sa Filipom, Nenadićem, Odžom, vernim Lazićem i Birčom a predvođeni još jednim trenerom Milanom.

 

prebacio sam ovo sa KKCZ teme da ovaj scenario ne pokvari veče optimistima pred dolazak Žoca u Arenu.

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Wingwalker said:

Pretplatne karte za ovu sezonu prodavane su visokom dinamikom na talasu:
-  osvajanja ABA lige i ulaska u najviši rang takmičenja u Evropi
-  ranog potpisa Berona 
-  zvučnih pojačanja Derik&Gist
-  povratnika Đenke i Kuza
-  produžavanja ugovora sa Fajeom i Stratosom
-  bustovanja hajpa Teo - ne Teo

i onda na kraju kada su navijači ukazali poverenje upravi kupovinom preozbiljne cifre prodatih sezonskih...

...jazavac na dve sezone.

Ni to nije tada izgledalo strašno jer su mnogi očekivali dva pleja preko Filipa.

 

Kako li misle da išta prodaju za sezonu 2020-21 ako sada u EL ulazimo kao jedini tim sa jednim plejmejkerom koji lako može da ispadne iz stroja zbog neminovnog forsiranja...ogrebemo se za 6-7 pobeda u EL, napuste nas Derik, Gist, Beron, Đenka , Faje, Stratos i Bože zdravlja u tom slučaju i Boriša i Deda......a Milan se vrati odakle je i došao.

 

Nudiće Nebojša pretplatne po sindikatima u kompenzaciji za cement, poludisperziju i keramičke pločice da bar renoviramo svlačionice Pionira kada nam dođu nikad jače Igoke-e i Primorske da se ne brukamo kao domaćini kada već izlazimo na teren sa Filipom, Nenadićem, Odžom, vernim Lazićem i Birčom a predvođeni još jednim trenerom Milanom.

 

prebacio sam ovo sa KKCZ teme da ovaj scenario ne pokvari veče optimistima pred dolazak Žoca u Arenu.

Samo cinjenice:

 

Beron je stavio prvi potpis odmah vece posle osvajanja KLS

Branko Lazic potpisuje 24.06

FC3 potspisuje 25.06

 

Derick Brown 27.06. pa onda ostali ali ne i Teodosic. 

Znaci nisi u pravu da je klub navukao glupe cigane i onda im uvalio patku  u vidu FC3 ali neka bude da si ti u pravu a ja da botujem.

 

 

Sezonske su pocele da se prodaju pre potpisa ovih igraca,  a dinamika prodaje sezonskih je isao istim tempom od pocetka sa tendecijom porasta kako su neki igraci produzavani ili potpisivali. U predsezoni prodato 3.800 sezonskih, a prodaja je trajala tri nedelje. Da li si ti ocekivao veci broj prodatih ili manji broj tj koliko je produzavanje Lazica, Borise,ostanak OJa i ovih sto si naveo da ce odleprsati sledece sezona uticalo na prodaju sezonsku, Kao los poziv za prodaju sezonskih ili kao dobar?

 

Sto se tice gasenja,  kao da se vec par puta u istorji i nije gasio, O tome koliko puta je KKCZ ugasen slobodno kod Fegija na instagram ima bogatu istoriju kada je  i koje godine se KKCZ gasio  i volsebno pomocu drzave ponovo ozivljavan. Od 2011 do danas, mozda je i najduzi period od 91 do danas da nismo bili pred gasenjem, mozda je i vreme da se i to desi, dosta je bilo gledanje kosarke na ovom nivou, da se vratimo tamo gde smo bili  pre 2011 neko bi rekao.  

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Šarac said:

Od 2011 do danas, mozda je i najduzi period od 91 do danas da nismo bili pred gasenjem, mozda je i vreme da se i to desi, dosta je bilo gledanje kosarke na ovom nivou, da se vratimo tamo gde smo bili  pre 2011 neko bi rekao.  


 

Gde li nalaziš motiv da ovoliko pažnje, podataka i vremena utrošiš na perfidnu mistifikaciju jedne u korenu bolesne fantazije porodice Čović koju mesecima već uvijaš u ukrasni papir vernosti klubu. Sarkazam o našoj nezahvalnosti što gledamo košarku na ovom nivou je baš neumesan i jedini je razlog da ti odgovorim.

Ja sebi ne mogu da dozvolim bezrezervnu podršku upravi koja je spremna da Zvezdinom reputacijom plati Filipovo iživljavanje po Evropi u ovako moćnom rosteru a koji će zbog njegovog prisustva ostati bez jednog pleja. 

Tačno biseri pred svinju.

 

Mene čoveče sramota svaki put kada Filip preuzme loptu od Gista...ne treba dalje.

 


 

Edited by Wingwalker
  • Like 11
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ajde recimo da razumem navijače i forumaše koji imaju direktnu korist od Čovića, pa eto neki po zadatku a neki jer misle da se to verovatno od njih očekuje, brane i pravdaju bivstvovanje malog vepra u klubu ali nikako ne mogu da shvatim da postoji normalan i racionalan zvezdaš koji može da kaže, pa neka Filipa u timu, nije on naš najveći problem a i sam nam je svojeručno doneo EL prošle sezone. Pa to je bukvalno za deljenje dijagnoza, i ako je to po pravilima foruma zabranjeno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Wingwalker said:


 

Gde li nalaziš motiv da ovoliko pažnje, podataka i vremena utrošiš na perfidnu mistifikaciju jedne u korenu bolesne fantazije porodice Čović koju mesecima već uvijaš u ukrasni papir vernosti klubu. Sarkazam o našoj nezahvalnosti što gledamo košarku na ovom nivou je baš neumesan i jedini je razlog da ti odgovorim.

Ja sebi ne mogu da dozvolim bezrezervnu podršku upravi koja je spremna da Zvezdinom reputacijom plati Filipovo iživljavanje po Evropi u ovako moćnom rosteru a koji će zbog njegovog prisustva ostati bez jednog pleja. 

Tačno biseri pred svinju.

 

Mene čoveče sramota svaki put kada Filip preuzme loptu od Gista...ne treba dalje.

 


 

Evo da i tebi ponovim kao i drugima a verujem da si procitao preko 50 mojih javnih upisa  da FC3 nema kvalitet da igra EL u KKCZ i to je opste poznat moj stav kako na drustvenim mrezama tako i u hali. Ne zvizdim mu, ne vredjam ga, valjda to polazi od opste kulture da se osobe ne vredjaju ako ta osoba tebi licno nista slicno nije ucinilo.

 

Vreme utroseno da ti odgovorim samo CINJENICAMA na tvoj pausalni upis gde si okrenuo pricu u svoju korist baratajuci pogresnim cinjenicama i time prikazujuci navijace KKCZ kao ovce jer ih je klub prevario mi trebalo ukupno 2 minuta.  Mnogo manje nego sto je forumasu bilo potrebno na napravi klip od 5 minuta , koliko je njemu slobodnog vremena bilo potrebno da "ono" napravi i da se vas par odusevi javni izrugivanjem igraca naseg kluba. Uostalom  uspeo je u svojoj nameri, ima blizu 1.000 pregleda, nadam se da ce tih 1.000 koji su pregledali da se udruze veceras i od prve minute krenu sa zvizducima. Hala, Mali Kalemegdan, Basket Land, privatna kuca na B Brdu porodice Covic je mesto gde se tera FC3 iz kluba, ako je jedan klip nacin da se otera iz kluba, pa onda neka i dalje gubi vreme sa pravljenjem klipova, 

 

Ja nemam nikakvu potrebu niti imam bilo kakvu bolesnu potrebu da branim bilo sto od porodice Covic od  bilo koga,  i hvala na epitetu, ja sam na jebi si mater bio sa Covicem pre nego sto se pola od vas ovde rodilo i nemam ja nikakav ni zadatak, novac ili bilo kakvu ulogu da u tome ucestvujem. 

Ako je moje  pisanje ovde nepotrebno i smeta ti  , ignore button i vidimo se u Areni.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Sector said:

 

Nije, ali je dobio svoju vijest na zvanicnom sajtu, uz naznaku da je bitan za stabilnost kluba. Malo li je? :classic_cool:

 

Evo Šarac je gore lepo poređao datume kada je ko potpisao ugovore i da taj hajp baš i nije pravljen tako kako smo mi shvatili 😞

 

 

Ja se u potpunosti slažem sa njim. Eto, Fića nije metnut na zid isključivo da hajp ne bi prerastao u histeriju, ko' kad gostuju Bitlsi.

 

Morale bi da se štampaju dodatne sezonske, da se proširuju kapaciteti Arena i Pionira, a zna se da je bezbednost na prvom mestu.

 

 

Stoga jako je mudra odluka uprave da ne metnu Filipa na zidić. Što je sigurno sigurno je, jebeš par hiljada sezonskih više kad je viši interes u pitanju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, K.Dot said:
1 hour ago, slavisa said:
Jedva čekam da vidim Filipa i njegove majstorije večeras

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk

 

Slaviša kako si zadovoljan sa K20 Pro?

 

Nije k20pro, vec mi9t pro. Posto koristim XEU MIUI Rom, a on je baziran na Kineskom, onda rom vidi telefon kao k20pro a ne mi9t pro. Inace ja sam prezadovoljan. U poslednjih godinu dana sam koristio mi2s, mi8 , mi9t i evo sad mi9t pro. Full ekran, bez notcheva, ekran odlican, brz, kamera odlicna, sem u slabijim svetlosnim uslovima ali kad se koristi iz ruke, ako je ruka mirna, ili stativ i onda je odlicna. Ja sam stvarno zadovoljan.

 

Nadam se da cu u Berlin, pa cu slikat Filipa s telefonom. Postavit cu ovde da vidite kvalitet kamere.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...