Jump to content

FK Crvena zvezda 2018/2019


Drug Crni

Recommended Posts

Umesto da sad na levom beku imamo mladog igrača koji će kroz dve godine biti starter u reprezentaciji na mestu levog beka i koji je fizički spremniji OD SVE I JEDNOG PRVOTIMCA - mi imamo/nemamo 1,5 milion eura koje je Tvorza spiska bog zna gde.

 

Umesto da istrpimo Velju Nikolića mi dovodimo gomilu poluigrača, a do iznemoglosti se forsiraju Čaušić i Jovičić. Mali Nikolić može da trči koliko i Jovičić, a o tehničkim sposobnostima da i ne pričam, razlika je ogromna. Istina je da mu nedostaje malo snage, ali u tandemu sa Jovančićem to ne bi trebalo da predstavlja problem.

 

Mi smo pet bacili polusezonu, forsirali smo gardiste za koje niko ni ne pomišlja da pošalje ponudu, ali smo zato svoju decu dodatno ukanalili i prodaćemo ih za prvu siću koju neko ponudi.

 

Obe ruke dižem za Pankova iz Radničkog, dečko je borac i solidan defanzivac, nije nekretnina poput Fujadina i Miluna, a fino bi se uklopio sa Babićem. Dovesti još jednog igrača ukoliko se otarasimo i Fujadina i Milunovića, ali sumnjam da će se to desiti i dati šansu malom Erakoviću barem u lakšim susretima na amri, dečko je već sad bolji igrač od ove dve olupine.

 

Pokušati vratiti Krleta, da ima Velja Nikolić od koga da uči, a i Krle je pravi vojnik ovog kluba, nije kenjator i dupelizac poput "gardista".

 

Inače slažem se da imamo solidan rooster i da nam je prodaja "gardista" prioritet.

 

Borjan - Gajić - Pankov - Babić - Rodić - Jovančić - Krstičić/Ivanić - Marin - Ben/Jirka - Vukanović/Jevtović - ko god ostane od dua Pavkov/Boaći, pošto sam siguran da Jovelju prodajemo

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

Quote

I dalje Veljko Nikolić, bar na prvi pogled, deluje slabašno za seniorski fudbal, kao igrač koji bi teško mogao da izdrži nasrtaje ozbiljnih superligaških ala.

 

Hahahahaha, Balerina dominira sa glupostima.

 

Sa loptom već godinama unazad Nikolić zna više nego što će Jovičić, Simić i Vukanović ikada znati.

 

Problem nisu superligaške ale, nego prejadno suđenje gde se za oštre startove sa leđa ni ne pomišlja na žuti karton prvih pola sata, jer čuj rano je još uvek.

 

Kako je vezni red igrao ovog proleća, Veljka Nikolića mogu komotno projektovati u startera, ako uzmemo u obzir da Ebisilio odlazi.

Link to comment
Share on other sites

Procitam sad da je Srnic potpisao za neki poljski klub, pa dalje u tekstu vidim da se radi o Dragoljubu, a ne o Slavoljubu. Pomislim, sto ne ode i Slavoljub negde, a onda na kraju teksta procitam da je Slavoljub vec u Las Palmasu.

Sve u svemu, vrlo sam zadovoljan sto se polako, ali sigurno distanciram i od Zvezde i od domaceg fudbala, pa nemam ove informacije.

Nije uvek lako, ali je uvek lepo ne pratiti ovo mafijasko buljasenje po onome sto je nekad bila Zvezda.

Cenim da cu za godinu dana max biti skinut.

Link to comment
Share on other sites

Au koje razocarenje.. pa njima su bivsi igraci oprostili samo tih 6m , znaci da nista od prodaja i od LS i LE nije otislo na dug. 

A da ne pominjem tek one principe, duzan si mi 200 000 evo ti 100 000 i ostalo oprastas... BIlo je toga dosta, bas sam se ponadao da je dug dosta manji..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Igor028 said:

Au koje razocarenje.. pa njima su bivsi igraci oprostili samo tih 6m , znaci da nista od prodaja i od LS i LE nije otislo na dug. 

A da ne pominjem tek one principe, duzan si mi 200 000 evo ti 100 000 i ostalo oprastas... BIlo je toga dosta, bas sam se ponadao da je dug dosta manji..

 

Samo se vrati nekoliko desetina strana na jednu od mojih rasprava sa Red Vajtom i videces da sam najavio ovakav scenario, iako valjda predstavu nemam o tome sta se radi u klubu. Ne znam cemu cudjenje, bilo je jasno kao dan jos u trenutku kad je sudija svirao kraj u Salcburgu cemu su se Terzic i ekipa radovali. Radovi na stadionu u izvodjenju burazerskih firmi koji su kostali kao Menheten da se ponovo pravio, bez ikakvog javnog tendera ili makar informacije ko sve to radi i za koje pare, besomucna kupovina besmislenih igraca od "prijateljskih" klubova kojima su placane masne otkupne cene i procenti, i jos jedno hiljadu sitnih "rezijskih troskova" smisljenih da se opljacka klub.

 

Da rezimiramo. U klub je u poslednje dve godine uslo 91 milion evra prihoda, dugovi nisu vracani, igracima kasne plate, stanje u timu je losije nego prosle godine na kraju sezone, bar na dve pozicije cemo morati da kupujemo igrace a osim Marina, Joveljica i eventualno Bena nemamo koga da prodamo jer svi ostali vrede koliko i kesica kikirikija. Cak i pod sumanutom pretpostavkom da poverujemo Terzicu kako je Zvezdin godisnji budzet 25 miliona, kratki smo za nekih 40 miliona koji su prohujali s vihorom. Lepo se nakralo. Bogato.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

oni znaju koliko i mi ovde

 

Post iznad tvog je napisao covek koji moze tacno u paru da kaze koliki je dug.

Sto se tice monitoringa UEFE :lol_2: bas bih voleo da napises kako ti zamisljas da to izgleda.

A ono najbitnije pitanje, da li je moguce da neko ovde misli da je Zvezdan Terzic, abolirani kriminalac za (izmedju ostalog) sledece zlocine - pranje para i utaja poreza, dosao u blizinu desetina miliona evra cistog novca i ostavio ga na racunu kluba?

Zaista?

Edited by The Walking Dravot
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, The Walking Dravot said:

 

Post iznad tvog je napisao covek koji moze tacno u paru da kaze koliki je dug.

Sto se tice monitoringa UEFE :lol_2: bas bih voleo da napises kako ti zamisljas da to izgleda.

A ono najbitnije pitanje, da li je moguce da neko ovde misli da je Zvezdan Terzic, abolirani kriminalac za (izmedju ostalog) sledece zlocine - pranje para i utaja poreza, dosao u blizinu desetina miliona evra cistog novca i ostavio ga na racunu kluba?

Zaista?

Tesko, osim ako ono nije Terzicev tviter, ili glavnog ekonomiste u klubu a cak i da jeste ne bi javno iznosili ono sto bi izazvalo gnev i pune novinske clanke. Nemam uopste misljenje o Terzicu, gledam klub i utakmice zato sto volim i fudbal i klub, ne razumem samo tebe, mada ti je jedan kolega lepo napisao toliko si nezainteresovan, zgadjen a i dalje pises na ovom topiku. Pusti ti kriminalce, utaje , nismo mi ti koji treba da ih jure, hapse itd, ovo je sportski deo foruma.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Tesko, osim ako ono nije Terzicev tviter, ili glavnog ekonomiste u klubu a cak i da jeste ne bi javno iznosili ono sto bi izazvalo gnev i pune novinske clanke. Nemam uopste misljenje o Terzicu, gledam klub i utakmice zato sto volim i fudbal i klub, ne razumem samo tebe, mada ti je jedan kolega lepo napisao toliko si nezainteresovan, zgadjen a i dalje pises na ovom topiku. Pusti ti kriminalce, utaje , nismo mi ti koji treba da ih jure, hapse itd, ovo je sportski deo foruma.

Vidi, itekako je funkcionisanje kluba u buducnosti u korelaciji sa pljackom i kombinacijama onih kojima je vlast data u ruke. Mnogo je dzepova koje treba napuniti, a Zvezda je samo jedan od poligona za te i takve izakulisne radnje.

Ne mogu biti nezainteresovan za navedeni kriminal upravo iz razloga sto volim klub i pratim ga od kad znam da imam glavu i nesto u njoj...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Manoly said:

Vidi, itekako je funkcionisanje kluba u buducnosti u korelaciji sa pljackom i kombinacijama onih kojima je vlast data u ruke. Mnogo je dzepova koje treba napuniti, a Zvezda je samo jedan od poligona za te i takve izakulisne radnje.

Ne mogu biti nezainteresovan za navedeni kriminal upravo iz razloga sto volim klub i pratim ga od kad znam da imam glavu i nesto u njoj...

Ok, slazem se ali sta mozemo da uradimo, naravno da se krade, iz Zvezde su devedesetih iznoseni dzakovi novca i nista se nije promenilo. Jednom kad ovo bude normalna zemlja , mozda se i promeni.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Jednom kad ovo bude normalna zemlja

 

...to ce se desiti zato sto ce zemlja normalnost dobiti kao nagradu na bingu.

Posto je normalnom nece uciniti ljudi koji zive u njoj, slezu ramenima i govore - cuti, sta se ti petljas ili nije to tvoje da brines ili ja gledam fudbal, a ne okolo. Pritom fudbala nigde, samo neki ljudi trce, a tu je i lopta.

Zemlja u kojoj prisustvujem razgovoru dva studenta zurnalistike na korak od diplomiranja, u kome jedna kaze - Mene nervira sto neki novinari zabadaju nos svuda. Mislim, razumem ja da javnost treba da bude informisana, ali je preterano da se sve zivo istrazuje i iznosi u medije. Nije to posao novinara.

Nece ta zemlja nikad biti normalna, jer, kao sto rekoh, ne postaju zemlje normalne jednog jutra bozanskim providjenjem. Vec ih ljudi cine takvim. Ljudi suprotnog razmisljanja od tvog.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Zato i jeste Zvezda tu gdje jeste jer svi znamo da se krade i svi mislimo da ne možemo ništa da uradimo i čekamo da postanemo normalno društvo i država. Kako se to postaje. Osvane jutro i neko vikne sad smo normalna država!? :) Svi mi učestvujemo u ovome jer prećutno odobravamo sve što se radi, ne samo u klubovima za koje navijamo...doduše u Zvezdi je po posjeti posljednje dvije godine jasno da je narodu preko glave svega...to ne može ni deset koreografija po utakmici da sakrije. (2 post i već serem :) )

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...