Jump to content

FK Crvena zvezda 2018/2019


Drug Crni

Recommended Posts

Kakva lepa bajka bila. Gotovo. Stiže Španac. Ponedeljak. Samo lekarski pregled. Pohvale sa svih strana. Dođe ponedeljak i jbg, da izmislimo nešto + da poentiramo kako nema para za plate posle najviše para u istoriji kluba. A fazon španski novinar reče da se o tom transferu i ne piše tamo. 

 

O "realnom" od 14 miliona i "knjigovodstvenom" ko zna kolikom dugu bolje i da ne pišem. Nije valjda bitno šta piše u tim nekim knjigama. Biće bitno kad ode Terza. Mađioničar. 

Link to comment
Share on other sites

Da li je definitivno da cemo promeniti halfovski par i bekove kompletno? Jagos je prva zelja sigurno. KOliko je dostupan i realan, imajuci u vidu da se spominje Kolarov izvesniji je od Kolarova. Koliko je ozbiljna prica oko Krsticica mislim da je to novinarska patka tj. nerazumna prica, prosto ne znam sta je motiv plasiranja takvih mogucnosti...

Link to comment
Share on other sites

Jagos je dobar igrac ukoliko je spreman. Ukoliko nije, imacemo Milunovic 2 scenario. I taj Milunovic je bio dobar pre dve godine, a onda se povredio i postao jos sporiji nego sto jeste, a samim tim i nesigurniji. Jagos je preslikan tip igraca.

 

Sto vise razmisljam, smatram da bi nama najbolje bilo da je Milojevic otisao, da je dosao neki novi trener sa svezom idejom, vizijom, nego da ovako dovodimo buljuk igraca bez ikakvog rezona. Bezveze cemo sad i da se odreknemo tog Ebisilija koji bi nekom drugom treneru sigurno znacio, kao i jos nekih domacih igraca poput Jevtovica koji su pokazali kvalitet, ali koji nemaju mesta u ekipi iz samo Milojevicu znanih razloga.

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Kolarov je odlican fudbaler. Nema tu neke dileme. On je i dalje u odlicnoj formi,  odigrao je oko 70 meceva za Romu u poslednje 2 sezone.  Meni sve  ovo djeluje kao neka clickbait prica.  Moze on lagano nedje  da zabode  dobar ugovor, tako da mi njegovo dovodjenje ne izgleda kao realno.

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Markoss said:

Jagos je dobar igrac ukoliko je spreman. Ukoliko nije, imacemo Milunovic 2 scenario. I taj Milunovic je bio dobar pre dve godine, a onda se povredio i postao jos sporiji nego sto jeste, a samim tim i nesigurniji. Jagos je preslikan tip igraca.

 

Sto vise razmisljam, smatram da bi nama najbolje bilo da je Milojevic otisao, da je dosao neki novi trener sa svezom idejom, vizijom, nego da ovako dovodimo buljuk igraca bez ikakvog rezona. Bezveze cemo sad i da se odreknemo tog Ebisilija koji bi nekom drugom treneru sigurno znacio, kao i jos nekih domacih igraca poput Jevtovica koji su pokazali kvalitet, ali koji nemaju mesta u ekipi iz samo Milojevicu znanih razloga.

Nisu Milunovic i Jagos za poredjenje. Milunovic je dosao kao bolja verzija Vujadina... Jagos ima drugaciju konstituciju, pismeniji igrac, tehnicki bolji i sigurno brzi... Za Miloja se slazem, trebao je da ode. Jedino ako ce da menja sebe, tj. da ne bude tvrdoglav kao mazga pa da uci na svojim greskama. Ali od toga nema nista, njegova filozofija fudbala datira jos iz Cukarickog i nema nameru da je menja sve i da vodi Real. 

 

Po mom ukusu, idealan stoperski tandem su Neven i Vule :) 

Link to comment
Share on other sites

Pa i Milunovic je vazio za tehnicki pismenog stopera koji ume da iznese loptu, cak je igrao i desnog beka jedno vreme u karijeri. To sto je on ispao light verzija Vujadina je ono o cemu pricam.

 

Videcemo, ja gotivim Jagosa, ali treba biti pazljiv i ne dovoditi imena, nego igrace. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Vidim opet se pominje Randjelovic. Nista specijalno, nije bolji igrac od Vukanovica ili Jevtovica.  Ali, mi ne bi bili mi, kad ne bismo dovodili sleper igraca svaki prelazni rok.

 

E pricali smo oko njega u martu. Odlucih onda da ga ispratim malo vise, i popravilo mi se misljenje o njemu. Mislio sam da je mnogo vise jednodimenzionalan, ali ima stosta da ponudi.

 

Slazem se svakako da ne bi bio neki veliki upgrade. Mislim, jasno je sad ko dan da se dovodi sleper igraca, da Milojevica boli qrac da reaguje na to (jebe mu se, sklonice 10 igraca koje mu sad dovedu jer nisu gardisti), a Terzic ce to da pravda dobrim rezultatima koje cemo imati u ovoj miki maus ligi. 

 

Ponudjen nam je i Cosic. Al nema Milojevic neko misljenje o njemu. 

 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, tsva said:

 

Sta ce nam on? Da mu oprastamo ruznu proslost?

True say.

Na stranu sto je to obicna novinarska propaganda (ili nekog portala). Cenim da cemo se ovog leta susresti sa nikad vecom kolicinom laznih vesti,insajderskih informacija i saznanja.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Markoss said:

 

E pricali smo oko njega u martu. Odlucih onda da ga ispratim malo vise, i popravilo mi se misljenje o njemu. Mislio sam da je mnogo vise jednodimenzionalan, ali ima stosta da ponudi.

 

Slazem se svakako da ne bi bio neki veliki upgrade. Mislim, jasno je sad ko dan da se dovodi sleper igraca, da Milojevica boli qrac da reaguje na to (jebe mu se, sklonice 10 igraca koje mu sad dovedu jer nisu gardisti), a Terzic ce to da pravda dobrim rezultatima koje cemo imati u ovoj miki maus ligi. 

 

Ponudjen nam je i Cosic. Al nema Milojevic neko misljenje o njemu. 

 

 

Ja sam formirao misljenje o njemu na osnova par utakmica. Protiv nas se ne sjecam da je ista uradio, a protiv Partizana ga je onaj Miletic strpao u dzep. Ok, mali je uzorak. Vjerovatno je bolji igrac, ali kao sto kazes on nam ne donosi neki upgrade. Vukanovic je gazio u Napretku, a kod nas grije klupu. To je samo slepanje igrace.

 

Cosic mi nesto nije ostao u lijepom sjecanju u prvom mandatu. Znam da je svojevremeno proglasavan za novog Vidica. Igrao je nesto u Aek-u ove sezone, mozda se popravio, ne znam.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Cosic mi nesto nije ostao u lijepom sjecanju u prvom mandatu. Znam da je svojevremeno proglasavan za novog Vidica. Igrao je nesto u Aek-u ove sezone, mozda se popravio, ne znam.

 

Cosica zovu Braun, po beogradskom klubu Stefan Braun, tako da je sve jasno. 😄

 

Elem, mogao je stvarno dobar igrac da bude da je bio vredniji. Sad sam cuo i da se smirio malo u Grckoj, al opet se nije izborio za 11 tamo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Deluje mi da se stvorila histerija i u klubu i oko kluba, tj. navijaca, da su nam hitno potrebna pojacanja.Ja mislim da mi imamo mnogo potencijala unutar kluba i prvo treba to iskoristiti. Za prva dva kola, nas aktuelni kadar je sasvim dovoljan, tu racunam i da nam se padnu i Ferencvaros, Kluz, Slovan, Pjast, Rozenborg, Aik...

Nama treba promena sistema, pod broj jedan, da igraci igraju na svojim mestima. Primer iz KKCZ, ekipa se posle povreda okupila i izvukla maksimum, dok u FKCZ ovog proleca se to uopste nije videlo.

 

Ja bih sad prodao Stojkovica, Bakulu, Hajdina uz odlazece Kafua, Sumaile, Milijasa, Supica, to je vec neko rasterecenje na treningu.

 

Jovancic Vulic

Ben Ivanic Marin

 

Jovancic Ebisilio

Jirka Ben Marin

 

Jovancic Ivanic

Jirka Marin Jevtovic

 

Znaci, toliko kombinacija vec sada imamo, ja vidim kao glavni problem protok lopte, a za to su mi glavni krivci Zule, Rodic i Bakula, prosto niti su brzi, niti imaju pas, gotovo su bezopasni i onda zato Marin mora da glumi libera.

 

Deluje mi da su totalno pogubili konce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prodaće bilo kojeg igrača za kojeg dođe ponuda. Većini igrača plate kasne 3 meseca. Neki su poslednji put videli uplatu nakon utakmice protiv Liverpula, a ovi što su dobijali redovno nisu dobijali pun iznos. Informacija je iz prve ruke bukvalno i koliko sam razumeo to je javna tajna pošto za to zna gomila ljudi oko kluba. Šta rade i koliko lapaju sam Bog zna. Nije ni čudo onda što igraju kako igraju. Sve više sumnjam da je Milojević imao ikakvu ponudu jer neverujem da bi ostao da radi u takvim uslovima.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Milijaš #10 said:

Deluje mi da se stvorila histerija i u klubu i oko kluba, tj. navijaca, da su nam hitno potrebna pojacanja.Ja mislim da mi imamo mnogo potencijala unutar kluba i prvo treba to iskoristiti.

 

Ma, klasicno presipanje iz supljeg u prazno da bi se zaradila neka lova na tom presipanju. Naravno da imamo sasvim dobar potencijal u klubu ali od toga nema zarade pa nikog ne zanima taj scenario. Citam ovo za Randjelovica i smejem se, to je vec treci krilni igrac kojeg dovodimo posle Jevtovica i sva trojica su mnogo slabiji igraci od njega. Prethodna dvojica (Simic i Vukanovic) su nicim izazvani imali prioritet u odnosu na Jevtovica. Mi cemo, naravno, budzasto da prodamo boljeg igraca kojem nismo ni davali sansu a sad cemo da dovedemo i treceg dunstera, kojeg ako uspemo da uvaljamo u neki Uzbekistan za koliko smo sprcali na njega da se bijemo nogama u dupe od srece. Isti scenario je i sa Krsticicem, na cijoj poziciji se nagomilala gomila mediokriteta, sad ako ga vratimo ne znam gde cemo s njim, posto imamo Jovancica, Jovicica, Causica i Vulica koji svi skupa ne vrede koliko Krsticic vredi sam. Naravno, prodacemo Ebesilija jer ga "trener ne vidi ni na jednoj poziciji osim iza spica" i tako se otarasiti jednog od najboljih igraca u timu, da navijaci ne bi stalno pitali zasto covek ne igra kad je sto puta bolji od konkurencije. Covek nam na poslednjem derbiju presedi na klupi a Marin se vraca da uzme loptu od Borjana jer duo Jovicic - Jovancic nije sposoban da izmeni ni jedan a kamoli par pasova ni sa kim osim sa stoperskom linijom.

 

Ovo sto se radi sa timom otkako su usle pare u klub od Lige Sampiona je cisto drkanje kurca i konstantno zamajavanje navijaca nekakvim imenima da bi se sklapale razne seme i izvlacile pare, rezultat je da smo svakom rundom kupovine sve gori i gori i igramo sve odvratniji i odvratniji fudbal. Za svakog ko nije slep kod ociju ili je izabrao da bude slep apsolutno je jasno sta se desava, u celom ovom galimatijasu nema nikakvog plana osim jednog - da se sto vise prodaje i kupuje jer tu kaplju procenti. Mi jednostavno necemo dovesti boljeg igraca od Ebesilija i Jevtovica, kao sto nismo doveli bolje igrace od Krsticica i Degeneka kad smo njih prodavali. Doveli smo Vulica i Milunovica od kojih jedan skoro da ne igra a drugi nam toliko nista nije resio u odbrani da vec posle sest meseci trazimo da kupimo novog stopera. Jebeni igracki karusel koji u fudbalskom segmentu nema nikakvog smisla. Napravili smo citav krug budalesanja i igrackih promenada, dosli do toga da ako Marin zakaze ne mozemo nikom da damo gol osim slucajno.

 

Koliko smo se zajebali s tom gomilom mediokriteta najbolje ce se videti kad budemo prodavali visak, ima to da bude proces sto puta bolniji od prodaja Milica i Srnica kojih smo se jedva otarasili i dali ih za kikiriki. Svi ti gobeljici, savici, stojkovici, hajdini, simici, vukanovici, jovicici, causici, jovancici i slicni kurcu ne vrede i to svi znaju, sve njih da stavimo na gomilu ako uzmemo ukupno dva miliona to ce biti cudo ravno Lazarovom ustajanju iz groba. Eventualno moze neko da se zaleti za Jovancica koji, za razliku od celog ovog drustva, nije bas totalni dunster, ostali mogu da dobiju pare vece od onih koje dobijaju od nas samo ako im je Hari Hudini licno menadzer. Naravno, po medijima se nagadja samo oko kupovina, prodajama se niko ne bavi jer ponuda i nema. Komicno izgledaju oni napisi da smo nekim igracima dozvolili da odu ako dobiju dobru ponudu. Cuj, dozvolili.:classic_laugh: Crkli bismo od srece da ih neko potrazi.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Knipex said:

Prodaće bilo kojeg igrača za kojeg dođe ponuda. Većini igrača plate kasne 3 meseca. Neki su poslednji put videli uplatu nakon utakmice protiv Liverpula, a ovi što su dobijali redovno nisu dobijali pun iznos. Informacija je iz prve ruke bukvalno i koliko sam razumeo to je javna tajna pošto za to zna gomila ljudi oko kluba. Šta rade i koliko lapaju sam Bog zna. Nije ni čudo onda što igraju kako igraju. Sve više sumnjam da je Milojević imao ikakvu ponudu jer neverujem da bi ostao da radi u takvim uslovima.

 

Sta ima da gledaju plate, mogu da gledaju sky boksove, VIP stolice na zapadu i stepeniste na prilazu severnoj tribini.:classic_biggrin:

 

Mi smo poslednje dve godine prihodovali preko 90 miliona a nemamo da isplatimo plate igracima. To je bukvalno posao za finansijsku policiju.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Moj vlazni san za ovu seznu, kako bi legao na mesto Jovicica... Marinu bi bilo lakse da igra jedno 100puta..

Odlicnu pracku ima, sjajnu kontrolu lopte i tehniku, spaja igrace sa golom.. A na sve to, ima i u sebi i malo onog Argentinskog mentaliteta pa je deimicno pitbul u odbrani.. 

ukratko igra na obe strane terena, ume sa loptom i zna da je raspali sa 20+ metara...

Istice mu ugovor, a inace je igrac koji je u njihoobj ligi imao najvise dodavanja u sezoni.. 

evo sta whoscore kaze o njemu:

Ne znam koliko je realan, ali takav tip igraca nam treba a ne Jovicic koji je u svadji sa loptom..

 

Screenshot_1.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...