Jump to content

FK Crvena zvezda 2018/2019


Drug Crni

Recommended Posts

2 hours ago, Bluecuracao2 said:

Zvezda - Arsenal 1:0 u sezoni 1978/79 sam zasigurno gledao na TV Beograd, a ostale na stadionu.

Takođe, koliko se sećam bilo je dosta prenosa ali su isključivali područje Beograda.

davno je bilo, ali ja sam siguran da je iz beograda u sezoni 78/79 prenoseno samo drugo poluvreme meca sa borusijom.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, prolup said:

Nema tu šta ko upozoravati, vidi svako ko ima oči na šta nam je igra ličila ovo proljeće. Jedino što se može je ili pustiti trenera da popravi stanje ako se popraviti može ili nazivati pičkicom trenera koji je, opet ponavljam, izbacio osam evropskih ekipa u dvomeču od kojih su bar tri bile favorit protiv nas. Ja biram ovo prvo pa poslije kvalifikacija ako ne ide, ne ide, rastati se ljudski i svako na svoju stranu. Ono što smeta je da popovi ovde čitaju opelo i narikače pišu o pikslama zato što će nas u novu sezonu uvesti trener koji je obradovao navijače kao svi prethodni u 20 godina pa puta jedno deset.

 

Скоро си негодовао што бројим фудбалске потезе замисли на једној утакмици, тако да сигурно ти први не видиш на шта нам је личила игра ово прољеће. Чак си се усудио да поредиш са историјским  мечом у Барију којем је претходило 8 бриљантних мечева. Већ сам ти једном рекао, твој мозак је баждарен за неки популистички навијачки форум...

Најгоре је што има још матораца који искривљују ријечи као Валтер који каже да људи пореде фудбал и играче са некадашњим а ја лично био експлицитан гдје сам помињао приступ који је универзалан за сва времена. Јбт зар сте тоико зглајзали да вам више сметају уписи обичних људи на форуму о стварима које они виде, од стварних проблема са игром и тимом који би требало сви да виде?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Crni Bombarder said:

Otkako sam postao moderator, maksimalno se trudim da ne ulazim u rasprave sa forumasima rukovodjen jednom idejom sta zapravo znaci uloga moderatora u smislu ovlascenja i odgovornosti.
Ovde,ipak,ne mogu da ostanem po strani.

1) Degenek je imao nekih vidljivih gresaka,ali se to sve uglavnom dogadjalo na samom pocetku njegove kratke karijere kod nas. Dakle - dok je sam pronalazio svoju formu,dok se uigravao sa ostatkom odbrane (svi znamo da je taj deo tima najteze uigrati) i dok se nije opustio i stekao samopouzdanje
2) I greske i kiksevi su sastavni deo svacije igre. I najbolji stoperi danasnjice (ili u proslosti) su znali da ih prave. Seti se samo kakve je greske pravio Vidic u Junajtedu u utakmicama protiv Liverpula npr,kad ga je Fernando Tores unistavao. Pa ipak,gotovo da postoji konzenzus da je Vidic bio najbolji Junajtedov defanzivac u Fergijevoj eri. Dakle - gledaj siru sliku,a ne nekoliko izolovanih situacija.
3) Pogresno je ceniti neciji ucinak samo kroz "tradicionalne" elemente fudbalske igre:kroz tehniku,taktiku i spremu. Ovo jesu najbitniji delovi i uvek se ceni znanje,ali postoji i ona strana psihe igraca,mentalna komponenta,sto se kaze  - "glava". Vidis - Milos Degenek je bio igrac koji je potpuno jednako pristupao svim protivnicima;isti voljni momenat,isti motiv i intenzitet je imao i protiv Surdulice i protiv Liverpula. Odlican stav. Puna koncentracija.Borbeni duh. To neces bas videti kod velikog broja ne samo nasih igraca. To je bio onaj 'x faktor' zbog kojeg sam ga ja toliko cenio. Covek nije birao utakmice,kako se kaze.

O tome da nas je licno&personalnotm uveo u LS sa Krsticicem protiv Salzburga da ne pisem..

Tako da..da - u pravu je Markoss kad kaze da nam je vredeo vise od Savica i MIluna zajedno.
 

 

Ruku na srce od pomenute dvojice nije tesko biti bolji. 

Lepo si napisao, nema sta. Nema tu u bilo kakvu raspravu da se ulazi, najvise me iritira ova kuknjava za svima koji idu. Le Talek vrati se, Degenek, Boaci kad je otiso isto, sad i Krsticic.. okej dobri su oni igraci, ali evo videli smo na primeru Boacija da je posle povratka dosta slabije igrao i da je cesto na meti kritike navijaca.. Mada ipak je on klasa nema sta tu da se prica.

Veliki je pritisak na igracu kada se posle da kazem odlicne sezone ponovo vrati u isti klub i dosta njih se ne snadje u tim situacijama. Treba da se ide dalje da se nadje neki novi Degenek,Krsticic... a ne ceo zivot da gledamo koga da vratimo nazad.

 

Jel pratio neko Pejcinovica? Slobodan je valjda a znam da nam ga svaki rok razni novinari dovodili u klub.. 

Edited by Igor028
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Константин said:

 

Скоро си негодовао што бројим фудбалске потезе замисли на једној утакмици, тако да сигурно ти први не видиш на шта нам је личила игра ово прољеће. Чак си се усудио да поредиш са историјским  мечом у Барију којем је претходило 8 бриљантних мечева. Већ сам ти једном рекао, твој мозак је баждарен за неки популистички навијачки форум...

Најгоре је што има још матораца који искривљују ријечи као Валтер који каже да људи пореде фудбал и играче са некадашњим а ја лично био експлицитан гдје сам помињао приступ који је универзалан за сва времена. Јбт зар сте тоико зглајзали да вам више сметају уписи обичних људи на форуму о стварима које они виде, од стварних проблема са игром и тимом који би требало сви да виде?

Evo vidiš kako lažeš, pop a laže, nije ni čudo što je crkva na lošem glasu. Nisam ja ništa negodovao nego rekao da nije nikakav reper brojati fudbalske poteze na utakmici gdje su uslovi za igru bili neregularni. To za šta je moj mozak baždaren nije sigurno na tebi da sudiš, a sa takvim paušalnim dijagnozama možeš da se goniš ili na neki usko specijalizovani forum ili da se goniš na još jedno mjesto koje iz pristojnosti i poštovanja prema temi neću spominjati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, prolup said:

Sad se ova budala i na našoj temi kači, milina prava. On može sprdati samo doktore koje je ubijedio da se može kretati među normalnim svijetom.

 

O prelaznom roku, tu smo svoj na svom 🙂 Ne znam, nadam se da će odlaskom Stojkovića i Savića opet povratiti autoritet u svlačionici i napraviti kompaktnu ekipu. Lijepo za oko sigurno nećemo igrati ali onako kao protiv Krasnodara ili CSKA je neki maximum koji možemo izvući bar dok je Zvezda iz Srbije a Srbija ovakva kakva jeste. Radije bih onda njemu dao šansu još ovih par mjeseci nego dovodio nekog samo da Miloje ode. Titulu ćemo opet uzeti svakako i na godinu tako da ne gubimo nešto puno i da ga sačekamo još malo.

odlaskom Stojkovića i Savića?

 kako misliš da gardisti odu kad su im produženi ugovori a niko ih ne traži

a DELIJE?

 

 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, pavijan2 said:

davno je bilo, ali ja sam siguran da je iz beograda u sezoni 78/79 prenoseno samo drugo poluvreme meca sa borusijom.

Zvezda je bila principijelna i ne bi ni tada dala prenos nego su tadašnje političke strukture napravile veliki pritisak pa je nadjeno kompromisno rešenje da se prenosi samo drugo poluvreme.

Link to comment
Share on other sites

@Igor028 Kad si spomenuo Degeneka, ja sam rekao da sam ga gledao jednom, za nasu u17 reprezentaciju i to na poziciji zadnjeg veznog i da nije ostavio neki utisak na mene. Ne secam se da sam decidno tvrdio dal je igrac za nas ili nije, pogotovo jer ga nisam gledao maltene nijednom dok nije dosao kod nas.

 

Ispostavilo se da je odlican igrac, bukvalno je za klasu bolji od sva tri stopera koja imamo. On i Babic bi bili brutalan tandem, obojica znaju sa loptom u nogama da igraju, s tim da je jedan pokretljiv, a drugi dobar u vazduhu. Nazalost, to necemo gledati. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Markoss said:

@Igor028 Kad si spomenuo Degeneka, ja sam rekao da sam ga gledao jednom, za nasu u17 reprezentaciju i to na poziciji zadnjeg veznog i da nije ostavio neki utisak na mene. Ne secam se da sam decidno tvrdio dal je igrac za nas ili nije, pogotovo jer ga nisam gledao maltene nijednom dok nije dosao kod nas.

 

Ispostavilo se da je odlican igrac, bukvalno je za klasu bolji od sva tri stopera koja imamo. On i Babic bi bili brutalan tandem, obojica znaju sa loptom u nogama da igraju, s tim da je jedan pokretljiv, a drugi dobar u vazduhu. Nazalost, to necemo gledati. 

Secam se sta si rekao, nisam na tebe mislio u pomenutom.

Link to comment
Share on other sites

Kako je moguće da Partizan za 3 godine napravi 3 štopera za top 5 lige, i svi će verovatno u Italiju, a mi toliko ne možemo? Jel rade nešto u toj OŠ konkretno?

Ovaj Pavlović jak kao Vidić, odigra dva derbija, na pragu Juventusa, a Partizanu 6 plus miliona. Jel smo toliko retardirani?!

Link to comment
Share on other sites

Nesto mi pade na pamet ako se dobro secam, kad smo potpisali MIlojevica, mislimd da on nije bio za Vujadina, nek me ispravi neko ako gresim, ali mislim da je izasla vest da nas on nece pojacati. BIla je i vest tipa Supic napusta klup i Maksimovic nije vise trener golmana.. Pitam se na cije li je insistiranje Savic ipak dosao...

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, prolup said:

Evo vidiš kako lažeš, pop a laže, nije ni čudo što je crkva na lošem glasu. Nisam ja ništa negodovao nego rekao da nije nikakav reper brojati fudbalske poteze na utakmici gdje su uslovi za igru bili neregularni. To za šta je moj mozak baždaren nije sigurno na tebi da sudiš, a sa takvim paušalnim dijagnozama možeš da se goniš ili na neki usko specijalizovani forum ili da se goniš na još jedno mjesto koje iz pristojnosti i poštovanja prema temi neću spominjati.

 

Лако је провјерити када и како си испао глуп (само пар страница раније) па немам амбиције да то и доказујем. Једино до сада добро код тебе што сам запазио је nickname, баш адекватан.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Константин said:

 

Лако је провјерити када и како си испао глуп (само пар страница раније) па немам амбиције да то и доказујем. Једино до сада добро код тебе што сам запазио је nickname, баш адекватан.

Nemaš ti ambicija ni za šta osim da bacaš šuplju filozofiju po forumu kako ti vidiš nešto što drugi ne vide. Rekao sam ti lijepo da imaš dvije opcije gdje da se goniš, čini mi se da naginješ drugoj, pa nek ti i bude.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Milijaš #10 said:

Kako je moguće da Partizan za 3 godine napravi 3 štopera za top 5 lige, i svi će verovatno u Italiju, a mi toliko ne možemo? Jel rade nešto u toj OŠ konkretno?

Ovaj Pavlović jak kao Vidić, odigra dva derbija, na pragu Juventusa, a Partizanu 6 plus miliona. Jel smo toliko retardirani?!

 

Ти мало мало па поређење са Партизаном!? Комшије се нису од нас одлијепиле када су могли јер су стално гледали у наше двориште, то нам уопште не треба, има се увијек с ким поредити.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milijaš #10 said:

Kako je moguće da Partizan za 3 godine napravi 3 štopera za top 5 lige, i svi će verovatno u Italiju, a mi toliko ne možemo? Jel rade nešto u toj OŠ konkretno?

Ovaj Pavlović jak kao Vidić, odigra dva derbija, na pragu Juventusa, a Partizanu 6 plus miliona. Jel smo toliko retardirani?!

Legendo, baci koji post i na maticnoj temi, ovde bas gasiras 😂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milijaš #10 said:

Kako je moguće da Partizan za 3 godine napravi 3 štopera za top 5 lige, i svi će verovatno u Italiju, a mi toliko ne možemo? Jel rade nešto u toj OŠ konkretno?

Ovaj Pavlović jak kao Vidić, odigra dva derbija, na pragu Juventusa, a Partizanu 6 plus miliona. Jel smo toliko retardirani?!

Pavlovic je neka kvalitetnija verzija Vidica, prosto se vidi na prvo gledanje takvog talenta...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...