Jump to content

FK Crvena zvezda 2018/2019


Drug Crni

Recommended Posts

8 hours ago, Berlin said:

Kad vidim pojedine komentare na ovom forumu, tacno bi voleo da nas ponovo zajase Murinjo Jankovic, Dostanic, Kristic , pa da onda pojedinci prave Milojevica od blata. 

 

Galvez bi trebao da bude pogodak, odigrati 150 utakmici u Primeri i 44 utakmici u Bundesligi nije mala stvar. 

Pa dobro....
Ali evo ja verujem da ćeš ti, ako Stanislav pukne na leto, biti prvi koji ćeš ga gadjati govnjivom motkom i bacati u blato kao što je onomad Grof prošao. Svedok sam i ovde a i na forumu B92 tog prešaltavanja u hodu. Možda ja i grešim ali vreme će pokazati. Kasnije je sve kasno.

Link to comment
Share on other sites

Bitno je da baza u vidu Causica, Simica kao i Gobeljica pa i Stojkovica ostane, ko ce da peva ako oni odu

Spoiler

 

Jedna od omiljenih bajki kad sam bio dete, jeste da je bilo davno al se je secam, bila je ona kad je car setao nag i niko se nije usudjivao da ista kaze, jebiga ipak je bio on car😎

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Berlin said:

Kad vidim pojedine komentare na ovom forumu, tacno bi voleo da nas ponovo zajase Murinjo Jankovic, Dostanic, Kristic , pa da onda pojedinci prave Milojevica od blata. 

 

 

A evo je i majka svih luzerskih argumenata - cuti, moze da bude i gore - jedna od omiljenih fraza svih diletanata, lopova i nitkova na vlasti kojom opravdavaju svoje neznanje, nesposobnost ili prosto lopovluk. NIkad ne moze bolje, uvek moze samo gore, nikad se ne treba uporedjivati i meriti sa boljima od sebe, samo sa gorima i nesrecnijima, sta god se desava uvek treba biti zadovoljan jer ko zna kakva se poshast sprema iza coska i od kakve tragedije nas deli junacko prisustvo nekog Milojevica, Terzica ili ne znam koga. Sutra da neko bane u kancelariju i uhvati Terzica kako tovari pare kluba u dzep sta mislite da bi dobri Terza rekao? Naravno, rekao bi cuveno - sta je, Lukic ti je bio bolji, njega bih ti ja doveo pa da znas da cenis ovo sto imas. Hajde sto ima ljudi koji kupuju tu smesnu pricu ciji je jedini motiv da spreci svaku razumnu kritiku i opravda los rad, oni je jos i dele s drugima kao ne znam kakvu mudrost.

 

Ja kad citam pojedine komentare na ovom ili bilo kojem drugom forumu tacno ne bih voleo nista. Ono sto bih voleo da se desi klubu je da ga vode ozbiljni, posteni, vredni i pametni ljudi koji svakog dana daju najbolje sto mogu jer su, ako nista drugo, za to masno placeni. Ali to nema veze sa pojedinim komentarima, voleo bih da se to desi s komentarima ili bez njih. Javne licnosti su po prirodi pozicije izlozene i javnoj kritici, kao sto su takodje poznate, slavne, voljene i najcesce dobro placene. Takav je posao. Ako Milojevicu to smeta uvek moze da ode negde u neku anonimnu fabriku da radi za 300-400 evra mesecno, umesto sto se svakog prvog u mesecu dovuce do blagajne i utesi sa nekih 50-60 hiljada evra, a nama prodaje pricu da svoje bogatase koje vodi ne moze da motivise da odigraju ozbiljno utakmicu za trofej jer su, mozes misliti, glavama vec na odmoru.

 

Nista mi ne dugujemo Milojevicu, niti bilo kome drugom, niti cemo ga praviti od blata. On ne radi za moje i tvoje zadovoljstvo vec za velike pare i te pare mora da opravda day in day out, od prvog do poslednjeg dana ugovora. Kao, uostalom, sto mora i svako od nas. 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Berlin said:

Kad vidim pojedine komentare na ovom forumu, tacno bi voleo da nas ponovo zajase Murinjo Jankovic, Dostanic, Kristic , pa da onda pojedinci prave Milojevica od blata. 

 

Galvez bi trebao da bude pogodak, odigrati 150 utakmici u Primeri i 44 utakmici u Bundesligi nije mala stvar. 

Meni Aca Kristić ne ide u ovo društvo.

Čovek jednostavno nije imao nikakav tim, a ni sreće.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, tsva said:

VIsok i prilico spor stoper

 

Takvi nam bas trebaju. Tu smo deficitarni.

Od ostatka naseg stoperskog drustva je pokretljiviji, uz iskustvo igranja fudbala na znatno visem nivou od ovdasnjeg.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Pero_Cameron said:

Blic najavljuje povratak Krsticica.

 

Quote

Iskusni vezista je u januaru pojačao AEK iz Atine, međutim, stvari su se u poslednje vreme promenile, pa je na pomolu transfer u Beograd, saznaje Blicsport.

 

Za ovu recenicu bi trebalo dati otkaz ovom nepismenom mentolu koji je autor ove vesti. Sto ide u prilog tvrdnji da je ovo samo klikbajt navlakusa.

Link to comment
Share on other sites

Sto se Krleta tice, on je lose igrao jesenas. Isto kao i Rodic, cim nije 100 posto spreman, odmah je mnogo slabiji igrac, a bas je delovao nespremno jesenas. Ne cudi me sto se nije izborio za minute u AEK-u.

 

Kolarov bi igracki bio bomba jer je bolji igrac od Rodica mnogo. Ali ovako kao lik, sta znam, nije mi nesto simpatican. Pritom, on sigurno moze na ime da zabode ugovor za mnogo vece pare. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...