Jump to content

FK Crvena zvezda 2018/2019


Drug Crni

Recommended Posts

Samo da se osvrnem na finale kupa...Par zapažanja.

Sramotno je kako smo odigrali, i to se moramo svi složiti. Bez obzira na titulu, na Evropu, mora se raditi ogroman rez u ekipi. Naravno najveći krivac za poraz je Milojević i nadam se da će izvući pouku iz ovoga.

Neverovatno je kako je trener koji nema iskustva nadigrao našeg trenera i to ubedljivo. Ne znam šta je uradio sa igračima, ali Savo je postavio igru za koju nismo imali rešenje. Ali ne samo to, ekipa je bila izuzetno disciplinovana, čvrtso du držali linije na sredini i zaista svaka čast Savu. Protiv tako postaljenih ekipa je generalno teško igrati, još kada imaš impotentnog protivnika sa druge strane...

Jedan totalni raspad kako u odbrani tako i na sredini. Milojević kaže, neki igrači su istrošeni. Pa za koji kurac imamo 40+ igrača? Ako su istrošeni menjaj ih. Pa videlo se da neki igrači nisu u igri već duže vreme - Stojković, Milunović, Jovičić....Ti igrači nisu ni trebali da igraju. Za koji kurac nam služe Jevtović, Ebisilio, Jirka, Gajić...Morao je Milojevićda "rizikuje" sa njima. a to uparivanje Jovančić-Jovičić, pa dokle bre više sa tim postavkama na terenu. razumeo bih da imamo ispred sebe Real, ali kada igramo protiv ekipe od koje smo realno bolji, zašto je problem upariti Marina i Ivanića ili Ebisilija? Marin je morao da se vraća po loptu 30-40 metara od gola i šta su očekivali da pretrči još 40 metara i da uposli krila ili napad? Onda, kada treba da se uradi prava izmena, umesto da reši problem na sredini on ubacuje napadača. Po kom rezonu? Pojačaj sredinu, radi na iznosu lopte, pa onda pojačaj napad. Ne znam, suviše, ali suviše, taktičkih promašaja. Nisam gledao do kraja, nije bilo ni potrebe jer se videlo kuda sve ide još posle 20 minuta. Stvarno sam razočaran, ne porazom, nego jadnom i bednom igrom. 

 

Čistka u ekipi pod hitno. Prvo od gardiste Stojkovića.

 

Sreća pa ne možemo da ispadnemo u prvom kolu, ali ako naletimo na neku minu tipa Ferencvaroš eto nas u kvalifikacijama za LE. Mora da se čisti pod hitno.

 

Meni nije jasno da Savo ima veća muda od našeg trenera. Čovek koga smenjuju od prvog kola i trener koji ima punu podršku, pa opet ovaj prvi ima muda da promeni ekipu i da rizikuje. A naš se drži postavke kao pijan plota. Pa nije čudo da smo pročitani.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jedan komentar sa sportskog portala. Da ne bude da se samo mi ovde zalimo, a igrali smo ligu sampinjona. I da je stadion prazan zbog loseg vremena.

 

Quote

Navijac iz drugih vremena

Samo idi jer u Zvezdi neces dobiti sansu. Ni ti niti bilo ko koje tehnicar makar malo. Otici ce i Ebisilio i Marin, samo ukoliko uspeju da objasne javnosti taj potez. A i to verovatno nece biti tesko (stigla ponuda koja se ne odbija UAE, Kina...). Milojevicu posalji skaut sluzbu da prate ragbiste i MMA borce, to ti volis. Za tebe je Milic vredniji od Marina, Srnic od Mesija, kasapin iz mog kraja od Cavija. E moja Zvezdo!!!

 

Jedan Murinjo je morao da ode iz Reala zato sto autobus taktika ne prolazi u najslavnijem svetskom klubu.

A mi ovde vecamo da li je MIlojevic kriv ili nije.

Ali jbg, Real je Real, a Zvezda je Zvezdan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ljubitelj baklave said:

Miloje je preuzeo tim koji je itekako imao kvaliteta, Donald i drugari, dok sa druge strane Grof je preuzeo tim sa Cakijem i drugarima, neuporedivo.
Milojevic je malo poradio na konfidensu celo tima, uz malo dobrog zreba ( Sparta sa najgorom sezonom u istoriji ) i velika doza sreca u Rusiji , su doveli do toga da se nekako docepa grupe Lige Evrope.

 

 

Malo dobrog zreba o cemu ti to ?  Sparta 1/4 LE , Krasnodar 1/8 LE, Salzburg 1/2 LE.

Link to comment
Share on other sites

Igra nam je celu polusezonu go .. . Ko je za to najviše kriv, da li Terzić, Milojević ili gardisti, nije toliko ni bitno ako se nešto ubrzo ne promeni. Sve mi više izgleda da nas u drugom kolu kvalifikacija vraćaju na fabrička podešavanja. Ispašće da je ova sezona u LŠ bila samo anomalija.

Link to comment
Share on other sites

Jovancic je odigrao losu polusezonu izuzev par meceva na kojim nije igrao u paru sa Jovicicem i tada je bio odlican. Bas guse jedan drugog, s tim da je Jovicic najgori igrac u ekipi dok Jovanca bar moze nesto da odigra kad je jedini zadnji vezni.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, I Pantelija je bio delija said:

Brate, prijatelju, ako se ovo ostvari imas klopu i neograniceno pice od mene. Moze Kraljevo il' Beograd! Mislim da bi nam to bilo najvece pojacanje (kad bi sa njima otisli Milunovic, Causic i Simic, poceo bih da se drogiram💀!

Kraljevo mi je na pola puta do Bga tako da nek bude tu pa nastavimo u Bgu kad bude neka utakmica 😄

Ubedjen sam da ce biti velika tumbanja u timu, jedino moze Ben da ostane ako Miloje bas zapne za njega. Od Stojkovica verujem da je i uza rodbina digla ruke..

Link to comment
Share on other sites

Po cenu da me popljujete i ismejavate : Krstovic iz Zete je bolji igrac od Jovelje (kog zaita cenim, odlican momak, bice i karijera dobra). Samo je problem sto kod nas mladi igraci ne igraju. Kod Save Milosevica Krstovic bi odigrao 20 utakmica u sezoni mogu da se kladim.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milijaš #10 said:

Po cenu da me popljujete i ismejavate : Krstovic iz Zete je bolji igrac od Jovelje (kog zaita cenim, odlican momak, bice i karijera dobra). Samo je problem sto kod nas mladi igraci ne igraju. Kod Save Milosevica Krstovic bi odigrao 20 utakmica u sezoni mogu da se kladim.

Krstovic ima balast Rajovog drvetatm  i to je jedan problem preko kojeg svakolika Ciganija tesko prelazi (opravdano). A pisali smo o njemu pomalo. Ne znam da li je bolji od Jovelje,ali ima nekog talenta i fudbala u nogama.
Mozda @Shunsuke Nakamuramoze vise da napise.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja sam cuo da ga je Dejo preporucio Zvezdi. Ja sam ovog proleca video da decko ima neverovatno jak sut, odlicno je gradjen, uporan. Ako bude radio moze dosta.

17. golova u CFL, pa kakva god da je liga, decko je 2000. godiste a vec 4. seniorska sezona.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Milijaš #10 said:

decko je 2000. godiste a vec 4. seniorska sezona.

Krstovica sam gledao X puta, ima tu stofa...  Fizicki je dosta jak, veoma uporan igrac sa dobrim udarcem. U nekim utakmicama za mladu reprezentaciju je igrao i po strani. Po meni, Jovelja je pismeniji igrac, ali je Krstoviceva prednost upravo boldovano. 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Markoss said:

Kadeti uzeli titulu, Graficar usao u PLS. Nazalost omladinci ne mogu do prvog mesta nikako nakon danasnje pobede Brodarca nad Vosom.

 

Poslednje kolo ce biti revijalno za sve tri selekcije. 

Znas li sa kojom ekipom idemo na ovaj turnir na Zlatiboru? 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Valensija said:

Krstovica sam gledao X puta, ima tu stofa...  Fizicki je dosta jak, veoma uporan igrac sa dobrim udarcem. U nekim utakmicama za mladu reprezentaciju je igrao i po strani. Po meni, Jovelja je pismeniji igrac, ali je Krstoviceva prednost upravo boldovano. 

 

 

 

 

Ja ovo sto sam odgledao, kao najvecu zamerku bih mu uzeo nedostatak koncentracije, pa je umeo da promasi neke nemoguce stvari, ali to ako bi popravio i on i mi bismo mogli dobro da profitiramo. U nasoj ligi nema mladog igraca poput njega.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milijaš #10 said:

 

Ja ovo sto sam odgledao, kao najvecu zamerku bih mu uzeo nedostatak koncentracije, pa je umeo da promasi neke nemoguce stvari, ali to ako bi popravio i on i mi bismo mogli dobro da profitiramo. U nasoj ligi nema mladog igraca poput njega.

Tako je, treba da poradi na realizaciji.

Ipak, veoma mlad igrac je u pitanju i to se da ispraviti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bajern osvojio Kup, kakav li motiv imaju Miler, Riberi, Roben, Levandovski... Kako oni nisu bez strasti?!

 

Mada razumem ipak Garda i drustvo ima 10 LS sezona iza sebe, tesko je da te motivisu 3 klinca i 4 penzionera protivnika.

 

Jos, realno, igras na Marakani, iste pesme se vrte, nekako nije melodicno.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Jeste bas je tako. 
A ne zato sto je Murinjo uzeo 1 titulu i 1 kup u 3 sezone (mozda je zbog toga).
Dobro je da su neki zivnuli, do pre koju godinu je najbitnija bila Liga pa onda neko vreme Evropa a sada su kupovi, posto im to jedino daje snagu.

Naravno da je svaki trofej bitan. Kup je pitanje prestiža na kraju krajeva, video si kako su igrači Sitija ginuli za FA Cup, za koji isto mogu da kažu da im ništa ne znači.

 

Ali nije problem izgubiti utakmicu, to je deo sporta. Način na koji smo mi izgubili utakmicu, a da se Stojković (golman Partizana) nije ni oznojio je poražavajući. Igra i odnos prema igri je poražavajući. Ponašanje pojedinih igrača je poražavajuće. Ja ti garantujem da ćemo imati ozbiljan problem u kvalifikacijama ako se nešto brzo ne promeni i to će nam problem praviti timovi koji su na papiru slabiji od nas.

 

Ono što se desilo je poslednje upozorenje za Milojevića. Mora da se remontira tim pod hitno. ;o za nešto više od mesec dana imamo utakmicu i ako izvučemo neku ekipu koja igra čvrsto i organizovano, bez obzira na kvalitet, bićemo u ozbiljnom problemu.

Edited by DonJuan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Jeste bas je tako. 
A ne zato sto je Murinjo uzeo 1 titulu i 1 kup u 3 sezone (mozda je zbog toga).
Dobro je da su neki zivnuli, do pre koju godinu je najbitnija bila Liga pa onda neko vreme Evropa a sada su kupovi, posto im to jedino daje snagu.

Upravo to, da smo uzeli duplu krunu a ispali kao kod Grofa od Kairata bilo bi eeee Evropa je merilo, videcemo koliko ce pod navodnicima nase livade odjednom postati vazne ako ne daj boze rano zavrsimo Evropu. Lose smo odigrali finis sezome, finale kupa ocajno ali ovo je tim i trener koji je dvostruki sampion i koji je igrao sve evropske grupe ajde idemo dalje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...