Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

Cini mi se da ovog leta Nebojsa Covic konacno radi solidan prelazni rok,tu pre svega mislim na produzetak ugovora Berona,Perperoglua i Fajea.Jako je bitno da u timu ostaju stranci koji su izneli prethodnu sezonu.

 

Derik Braun je vrhunski igrac,ima izuzetan kosarkaski IQ i ako bude uspeo da se kondiciono dotera bice top pojacanje. 

 

Dzenkins je izuzetno dobar momak i drago mi je da se vratio ali me njegov potpis plasi,jer to onda dovodi u pitanje dolazak dobrog(skupog) stranog plejmejkera.Najavljuje se da ce ga Tomic koristiti kao rezervnog pleja,sto bi moglo biti jako rizicno.Ne smem ni da zamislim da nam plejmejkerski par u evroligi bude F.Covic/Dzenkins.Zato je dobar strani plejmejker za nas od izuzetne vaznosti,za njega mora da bude novca.

 

Dzejms Gist je strasan igrac,zver sa strasnim fizicikim predispozicijama.Njegov jedini problem je slican onom koji je imao Markus Vilijams,to mora da zaboravi i bio bi mozda i jace pojacanje od Brauna.Pitanje je da li ce on uopste doci,ima covek i drugih ponuda.

 

Potpis Kuzmica mi se ne svidja.Mnogo je problema imao sa povredama i formom i mislim da ne bi bio pravo pojacanje.

 

U sustini mi jos uvek nismo resili pozicije 1 i 5 koje su kljucne.Na 1 je za sada siguran Covic i krpice tu poziciju Dzenkins i Davidovac.Na 5 je Odzo koji mora jos da napreduje,ima strasne fizikalije ali mu nedostaje jos kosarkaske pismenosti.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Боги said:

Па, да се подсетимо те незаборавне вечери и велике победе у режији наша два нова-стара играча.. Добродошли кући.
 

 

Skorije sam gledao ceo mec i nisam mogao da verujem koliko je Djenka unistio Bogdana. Uopste to nisam primetio u live gledanju. Bogdan u jednom trenutku vise nije smeo da spusti dribling.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ridji said:

Nije da se bunim, naprotiv welcome back Kuzma, ali bas je Cova od reci... Nećemo mi drugi put da rehabilitujemo nekom karijeru emoji16.pngemoji23.png

Нека слаже и за Теа, нећемо му узети за зло сложићеш се :classic_biggrin:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Ridji said:

Nije da se bunim, naprotiv welcome back Kuzma, ali bas je Cova od reci... Nećemo mi drugi put da rehabilitujemo nekom karijeru emoji16.pngemoji23.png

 

Ljudski je grešiti (Kuzmić), božanski je praštati (Čović)

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Kuzma je imao prazan period, ali je u najboljim godinama i moze da ima dobru sezonu pogotovo jer se vratio na mesto uspeha. Ja ocekujem bas puno od njega. Uvek je jedna vise opcija u napadu i korektan skakac. 

Vec imamo dobar tim, plej se podrazimeva, a ako bi dosao i Gist onda bi to vec bio najjaci tim ikada barem na papiru. Bili bi kandidati za F4.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...