Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

Neće se Regland vraćati. Solidan igrač, ali EC nivo. Dovoljno nas je nervirao sa indolentnošću u odbrani cele sezone. Doduše, i kada bi potpisao, zajedno sa nekim od pominjanih kombinacija za poziciju 1, to bi automatski značilo da bi tatin debeljko bio u najboljem slučaju treća opcija, što i nije toliko katastrofalno. U EL ne bi bio u 12, a u ABA bi menjao prvog ili drugog pleja. Tu bi već donekle imalo logike njegovo potpisivanje.

P.S. Čovićevi botovi - stop.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, bosMan_jr said:

Definitivno zvuci blesavo. Sta cemo ako je forumas bivsi igrac B lige u kosarci, pa ga ja vidim kao javnu licnost, znaci moze da bude majmun Ili ako se Fico pridruzi forumu,onda moramo prestati da ga vredjamo 😕

 

ti bas ne poznaješ pravila: ako ga ti znaš, to je tvoj problem. ako ON objavi da je taj bivši igrač, to je njegova stvar i treba da živi sa tim (:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

ti bas ne poznaješ pravila: ako ga ti znaš, to je tvoj problem. ako ON objavi da je taj bivši igrač, to je njegova stvar i treba da živi sa tim 🙂

Kako mislis ako ga ja znam. Pa zna ga svako ko prati B ligu. Gde moze da se nadje taj spisak javnih licnosti pa da proverim?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, bosMan_jr said:

Kako mislis ako ga ja znam. Pa zna ga svako ko prati B ligu. Gde moze da se nadje taj spisak javnih licnosti pa da proverim?

 

pretpostavljam da neće nastupati pod svojim imenom. ako nastupa (pod svojim imenom), onda je svejedno javna ličnost. 

Link to comment
Share on other sites

Ok, znaci ako nastupam svojim pravim imenom onda ljudi mogu mene da vredjaju, a ako se sakrijem iza nekog nika ja mogu da vredjam i pljujem ali mene ne mogu. 

Sumirao si otprilike sve sto je pogresno u 2019.  i zbog cega nam deca stasavaju u debile jer ovo dozivljavaju kao normalno

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bosMan_jr said:

Ok, znaci ako nastupam svojim pravim imenom onda ljudi mogu mene da vredjaju, a ako se sakrijem iza nekog nika ja mogu da vredjam i pljujem ali mene ne mogu. 

Sumirao si otprilike sve sto je pogresno u 2019.  i zbog cega nam deca stasavaju u debile jer ovo dozivljavaju kao normalno

 

vidi, ako ti misliš da si rešio neki specifičan problem, patentiraj ga, biće dobro za sve. 

 

 

ja nemam apsolutno ništa protiv da se zabrani određen wording koji se percipira kao uvredljiv ali da onda to važi za sve i da se precizno opisu okviri 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

 

vidi, ako ti misliš da si rešio neki specifičan problem, patentiraj ga, biće dobro za sve. 

 

 

ja nemam apsolutno ništa protiv da se zabrani određen wording koji se percipira kao uvredljiv ali da onda to važi za sve i da se precizno opisu okviri 

Nista nisam resio, samo sam prepoznao, ne daju patent za to jos uvek.

Upravo to i kazem, da treba da vazi za sve, a ovde to nije slucaj.

I zasto onda pljujemo klub gde nisu isti uslovi za sve. Pa nisu ni ovde.

 

Link to comment
Share on other sites

Nisu, jer se pojedinima zmuri na razne neprikladne vidove komunikacije i ti to dobro znas.

Posto smo skrenuli sa teme, evo ja necu vise, nisam ni hteo da pocinjem nego me objava moderatora da je razmotrio to sto se neko naziva veprinom i da je zakljucio da je to u redu malo izbacila iz ravnoteze.

Ali sada sam ponovo u ravnotezi i prizivam Rubita u nas dom 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pavijan2 said:

 

najjace je ovo branjenje filipa II covica pominjanjem sepe i milosa mirkovica. 

ako se poredi sa ovom dvojicom onda je igranje covica u zvezdi cist kriminal.

olaksavajuca okolnost za ovu dvojicu je sto su bili klinci, a veprina ima 30 godina.

mirko pavlovic i rastko cvetkovic su imali ulogu i status u kk crvena zvezda adekvatan svome kvalitetu. teski epizodisti.

daba, da je posten, pomenuo bi i baneta prelevica, takodje sina funkcionera kk crvena zvezda. bane nije dobio adekvatnu sansu u klubu, otisao u grcku i postao klasa.

 

Daba se pise pocetnim velikim slovom - iz postovanja, a i zbog pravopisa,

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mislim da se 90% posto ljudi slaze da Filip nije igrac za Zvezdu. Mislim da velika vecina ne odobrava tu vrstu protekcije. Sasvim je u redu da se neko vreme diskutuje o fc3 potpisu jer je to sad aktuelno, ali se nadam da ove godine topici vezani za KKCZ nece biti necitljivi kao prosle. Da ne dodjemo u situaciju da nas zajebu duplo. Em imamo tatinog sina u timu , em imamo necitljiv topik, da spasimo barem nesto.

 

Mali nepotizam ( Cvetkovic) i veliki nepotizam ( Covic) . Kradem i kraduckam. Veljo ti li si...

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Wingwalker said:

gde se potpisuje ta peticija za doživotno brisanje naloga ''Gudura"...?

il se ipak čeka definisanje tačne pozicije Malog Zmaja u rosteru...kao daj Bože trinaesto prase ili Bože sačuvaj drugi plej?

U cemu je tvoj problem? Kada je jednoumlje legalizovano kao pozeljno drustveno ponasanje, na forumu ili stvarnom zivotu? Sad me treba obrisati zato sto ne razmisljam isto kao ti? Stavljas mi u usta reci koje nisam izgovorio. Da si malo pazljivije procitao moj post, shvatio bi da sam protivnik Filipa Covica kao igraca Zvezde, ali da sam mnogo veci pristalica Zvezde kao kluba za koji navijam...i nikako ne izjednacavam Zvezdu i familiju Covic. To sto sam rekao da je u polufinalu i finalu ABA bio odlican, ne znaci da je takav generalno kao igrac, niti da je to dovoljno za novi ugovor...ali neki ljudi u klubu ocigledno misle drugacije. I uostalom ko mene ili tebe pita...ali to ne znaci da treba prestanem da navijam za klub koji volim.Sezonsku sam kao i svake godine kupio prvi dan prodaje(pre njegovog potpisa) i bicu na tribinama, sa ili bez Covica u timu

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chucky said:

Meni se cini da mora malo vise da obogati svoj napadacki vokabular (pored suta za 3 poena). Trenutno coskari na liniji za tri poena i ceka povratni pas pa opali burazeru. Mislim da je par puta napravio fintu suta pa naskok na kapici, ali to je vrlo vrlo retko. On ima konstituciju i odraz da pravi dar mar u protivnickom reketu. Iskreno mislim da se njemu svidja da ceka loptu na trojci i da nije puno zainteresovan za uvodjenje novina. Ali da bi postao igrac, kakvom se mi nadamo da ce postati, treba da napreduje mnogo vise na ostalim poljima nego na sutu za 3 poena (moje misljenje).

To naravno zavisi od Tomica tj gde on vidi Borisu i da li je moguce uopste unaprediti njegovu igru. Ja sam siguran da moze da napreduje i sa pravilnim trenerovim pristupom Simanic moze daleko da dogura.  

 

Ne vidim Borisu da igra licem ka kosu, a pogotovo ne da dribla. Isto tako ne verujem da moze i nesto na niskom postu. 

Negde gde ga vidim jeste upravo to čucanje na 3 i širenje protivnickih odbrana. Kada bi uspeo trojku da uvede u jednu konstatu bio bi opasna pretnja za protivnika. Recimo tu svoju atletiku bi bilo dobro da koristi za ofanzivni skok. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, The Walking Dravot said:

 

Sto mene ovde ubaci?

Nemam nista protiv tebe, niti mislim da je Daba bot, samo se sprdam svuda gde se u istoj recenici pojave Filip i reci dobar, odlican, kosarkas, igrac i slicno.

Izvini ako sam te uvredio pominjanjem, ali takodje pokazujes ekstremni nivo netolerancije prema misljenju koje se ne poklapa sa tvojim...bar su ti danasnji postovi takvi....nista licno. Jos jednom se izvinjavam ako sam te uvredio.

Voleo bih da ovde stane ovakav manir diskusije i da se vratimo temi i ocekivanjima i nadanjima u novoj sezoni, a ne da 2 dana drvimo o jebenom Filipu Covicu, kao da je on aksiom za klub za koji navijamo.Potpisao...ko ga jebe, igrace ako je u stanju da nesto pokaze, ako ne zalepice ga Tomic za klupu, kad pocne da ispada smesan protiv EL azdaja, i sigurno nece dozvoliti da igra kluba koji trenira i njegov renome trpe samo zato sto je tatkov sin.Jasniji ne mogu da budem sve i da hocu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...