Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

4 minutes ago, pepe sancez said:

Kako si dao licne podatke kad si kupovao onlajn? Jesu li te mejlom kontaktirali ili?

 

Meni su rekli da distribucija karata pocinje 15.07. kurirskom sluzbom Bex.

Na nalogu koji sam kreirao i prilikom kupovine sam dao mail adresu, broj telefona, i ulicu. Uplatio, i kao sto rece Zizu, cini mi se da je pisalo da ce trebati max 15 dana od tog trenutka da mi dostave na kucnu.

 

Je l tebe neko zvao?

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Chaos Is Me said:

Jel zna neko kakvo je stanje sa sezonskim? Sad mi u Ušću rekoše da ima samo na Kališu da se uzmu. Čuo sam da su za A i C tribine sve otišle, jel istina, da li neko zna? 

Da, do juče su se prodavale online, Ušće i Kališ, a onda su produžili pretprodaju na subotu i nedelju samo na Kališu. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Threekola said:

Jel moguće da ljudi seru po Nenadu Milijašu posle svega što je uradio za klub što Teodosić neće uraditi ni za tri života ?

Mozes li da nas postedis fudbalera na kosarkaskom topicu? Please

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, losmi17 said:

Na nalogu koji sam kreirao i prilikom kupovine sam dao mail adresu, broj telefona, i ulicu. Uplatio, i kao sto rece Zizu, cini mi se da je pisalo da ce trebati max 15 dana od tog trenutka da mi dostave na kucnu.

 

Je l tebe neko zvao?

Ja sam ih kontaktirao na mejli dao podatke, posto sam kupio tri karte.

Link to comment
Share on other sites

Nista znaci i na pleju jurimo stranca, msm bilo je ocekivano celo vreme da se ovako nesto desi. 

Inace info oko Tea su vise manje sve bile pogresne jer je tu informacije znao samo Covic i skoro niko vise, ovo ostalo sto je pustano su sve vise manje ne toliko pouzdanr informacije. 

Edited by Maverick88
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Threekola said:

Jel moguće da ljudi seru po Nenadu Milijašu posle svega što je uradio za klub što Teodosić neće uraditi ni za tri života ?

 

Klub je zbog njega postao poznat i u onim delovima sveta gde nisu culi za Zvezdu.

Onaj njegov korner se i dalje vrti u klipovima top 10 najglupljih fudbalskih poteza.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...