Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

Vraćali su se oko 5 ujutru sa neke svadbe iz Prijedora za Banja Luku, i za pretostaviti je da je vozač bio umoran, a možda i pripit. Inače mogu da potvrdim ono što je @Mairosu piše, taj put Banja Luka - Prijedor je jebena đavolja rabota. Džaba to što je presretač redovno na tom put i što na svakom koraku policija postavlja radare, opet ljudi voze neverovatno brzo i ljudi konstantno ginu na tom putu.

 

Ognjen Kuzmić je fantastičan momak, imao sam tu sreću da ga lično upoznam. Roditelji su mu celog života borili bitku sa siromaštvom, a uvek se setim reči njegovog oca koje su bile upućene mom dobrom prijatelju - "Čuvaj mi sina". Jebem ti i brzinu i put i lošu sreću... Nadam se da će uspeti da dobije ovu najbitniju utakmicu! Neka ti bog pomogne MOMČINO!

 

Inače njemu su u Ljubljani otkrili i neku vrstu srčane aritmije, pa je u samom začetku karijere prestao da se bavi košarkom, ali su nakon godinu dana saznali da više nema te tegobe id a može normalno da se bavi basketom. Mnogo loše sreće za tako dobrog čoveka!

Edited by Liska Manjina
  • Like 25
Link to comment
Share on other sites

hehe kako su lepo namestili da protiv buducnosti igramo kuci vec u drugom kolu, da bi se igralo bez publike. otvaramo protiv primorske kuci, te dve su u praznom pioniru.  izasao raspored na sajtu lige

Edited by Haggard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, L' Imperatore said:

Zanimljivo da se do sada nije puno spominjao Brian Roberts kao opcija. iskusan point guard koji je bio u NBA, a nekoliko sezona je preigrao i u EL. Predprošle sezone bio u Olyu, a znamo da je Tomić tamo bio jedan od glavnih za skautiranje potencialnih pojačanja.

 

Nit smrdi nit mirise. Sut mu je sve losiji i sve ga manjenkorist, a to mu najbolje oruzje. Po meni nije plej za nas

Link to comment
Share on other sites

Jeste, samo mi ne deluje bas najpouzdanija. Kao da su sakupili šta se sve pisalo prethodnih 30ak sati, tu je čak i deo saopštenja našeg KKa.
Niko sem Novosti ne prenosi to (osim onih koji se pozivaju na njih)

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Ridji said:

Jeste, samo mi ne deluje bas najpouzdanija. Kao da su sakupili šta se sve pisalo prethodnih 30ak sati, tu je čak i deo saopštenja našeg KKa.
Niko sem Novosti ne prenosi to (osim onih koji se pozivaju na njih)

Kod takvih povreda, stanja, najbitnija su prva 2-3 dana i tu je bitno da ne dolazi do pogoršanja ili stagnacije tako da ja verujem da je sve OK. Najkritičniji period je prošao. 

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, MrTripleDouble said:

Kao sto i napisah juce, nerealno mi je bilo da Virtus da onolike pare nekom igracu. Ispostavilo se ipak da je Teo dobio nesto vise od 5 miliona, sto je ipak velika razlika od onih pominjanih 6,5.

 

Да, јуче објавише. Значи 1,66М по сезони.

Моје су инфо да је Човић припремио 500К а да је са спонзорима склапао причу за још 500К али да се ови рекламирају преко Теа. Нити волим рекла казала инфо нити сам неки инсајдер, али ако је заиста све ово истина да је код нас добијао милион, е онда јбг Тео...

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Константин said:

 

а да је са спонзорима склапао причу за још 500К али да се ови рекламирају преко Теа. 

 

walking billboard je baš primamljiva ponuda, čudi me da je odbio tako ukusnu kosku

 

p_160317_06710.jpg

  • Like 3
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Константин said:

 

Да, јуче објавише. Значи 1,66М по сезони.

Моје су инфо да је Човић припремио 500К а да је са спонзорима склапао причу за још 500К али да се ови рекламирају преко Теа. Нити волим рекла казала инфо нити сам неки инсајдер, али ако је заиста све ово истина да је код нас добијао милион, е онда јбг Тео... 


Bolje milion u ruci nego sklapanje priče sa sponzorima za 500k na grani  pa i na sve to dobijaš 2/3 manje nego što ćeš da dobiješ u Italiji, a plus što moraš da snimaš reklame za sponzore i da odradiš taj deo zakoji se sklapa priča za koju nismo sigurni da će biti sklopljena...  i na sve to još ocena  eto tu smo negde bili a on neće zapelo mu za još 3 miliona...  msm jebem mu miša, da nisu ljudi objasnili koji je onos pritiska ovde u BG i tamo u Bolonji pa se se preganjamo, al nacrtano po više osnova koliko je Bolonjina ponuda bolja od beogradske...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...