Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

19 minutes ago, pepe sancez said:

Cekam sutra, kvota na temi po svim pitanjima ispunjena. Potpis, Filip, banovi, opomene - dinastija torta, bogato svim sastojcima.

Operacija Filip je tek pocela i bojim se da ce potopiti sve ostale zanimljivosti.

Link to comment
Share on other sites

Kad se vec pise o potpisima. Mogla bi neka potpis peticija, ko je za to da Filip ne igra u timu CZV, pa da se to lepo posalje na adresu kluba. Ovako ne zadovoljstvo preko foruma ne vodi nicemu, tj niko ne cita zalopojke.

Edited by slavisa
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Threekola said:

Voigtman napustio Baskoniu . Kako bi legao na 5 ..

Sanse za to su dva posto. Pricao sam sa njim jos dok je bio u Frankfurtu i rekao je da ne bi dolazio u  Zvezdu i da su mu planovi skroz drugaciji, ma sta to znacilo. Drugacija su vremena, ali za njega je vec zagrizla Alba, koja nudi pare i Plajsu.

 

Potpuno sam siguran da ce Vojtman otici u Bayern, tako nesto ne bi smeli da propuste. Prosto Zvezda im to ne moze odneti ( Alba ili Bayern ) nema trika sve i da hoce. bice zanimljivo za Jovica i Bayern, Hobs je vec presao u Oldenburg mislim a ceka se ozvanicenje TJ Bray-a.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Pavaroti said:

Sanse za to su dva posto. Pricao sam sa njim jos dok je bio u Frankfurtu i rekao je da ne bi dolazio u  Zvezdu i da su mu planovi skroz drugaciji, ma sta to znacilo. Drugacija su vremena, ali za njega je vec zagrizla Alba, koja nudi pare i Plajsu.

 

Potpuno sam siguran da ce Vojtman otici u Bayern, tako nesto ne bi smeli da propuste. Prosto Zvezda im to ne moze odneti ( Alba ili Bayern ) nema trika sve i da hoce. bice zanimljivo za Jovica i Bayern, Hobs je vec presao u Oldenburg mislim a ceka se ozvanicenje TJ Bray-a.

 

 

Znam i ja da su šanse za Voigtmana i manje od tih 2%..  Ono što sam hteo da kažem jeste da bi bio kompatibilan sa jednim od dvojca Ojo/Kuzmić i mislim da treba da se gleda u tom pravcu u prelaznom roku jer nam uopšte ne trebaju dve petice sa istim karakteristikama kao što će i biti najverovatnije .. 

Link to comment
Share on other sites

Au kakvu sam žurku ovde propustio danas, sad mi žao. 

Šta bi na kraju? Je l' mi sto smo nezadovoljni tatinim čedom šaljemo Dabi spisak imena, prezimena, jmbg i adresa, da prosledi gazda Čovi da nam oni objasne par stvari metodom face to face ili se od te ideje odustalo?

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Gudura said:

U cemu je tvoj problem? Kada je jednoumlje legalizovano kao pozeljno drustveno ponasanje, na forumu ili stvarnom zivotu? Sad me treba obrisati zato sto ne razmisljam isto kao ti? Stavljas mi u usta reci koje nisam izgovorio. Da si malo pazljivije procitao moj post, shvatio bi da sam protivnik Filipa Covica kao igraca Zvezde, ali da sam mnogo veci pristalica Zvezde kao kluba za koji navijam...i nikako ne izjednacavam Zvezdu i familiju Covic. To sto sam rekao da je u polufinalu i finalu ABA bio odlican, ne znaci da je takav generalno kao igrac, niti da je to dovoljno za novi ugovor...ali neki ljudi u klubu ocigledno misle drugacije. I uostalom ko mene ili tebe pita...ali to ne znaci da treba prestanem da navijam za klub koji volim.Sezonsku sam kao i svake godine kupio prvi dan prodaje(pre njegovog potpisa) i bicu na tribinama, sa ili bez Covica u timu

Gudura brate mili praštaj što sam te ovako uznemirio ...peticija je dokona šala usmerena na tvoje otvaranje ovog topika kao i svake godine kada merimo koliko nam je starter ove teme taličan... em sam napisao ,,doživotno brisanje", em nisam kvotovao te tvoje upise i ne pamtim ih najiskrenije...pardon još jednom...kosio i vutru danas na trijespet cirka.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Ok, sad pošto smo pokrili poziciju drugog pleja, šta ćemo za prvog...meni se ideja ostanka Reglanda ne sviđa toliko. On je sjajan plej, pisao sam na rahmetli forumu da mi deluje da ima osnova da bude top3 stranac kod nas. On to nije pokazao. Neka vrlo vrlo čudna kombinacija povreda (objektivna okolnost) i nekog mentalnog odsustva iz utakmice, gde samo nestane, pa se vrati, pa nestane, pa se vrati....baš čudan lik. Plus, na stranu undersize, previše je ISO plej za ono što nam treba u EL. Ispade da smo pnr uspeli da proigramo tek sa Filipom (isuse majko...) dok je Regland centra uspeo da spoji sa obručom na prste jedne ruke. Opet, kad je u full modu ima brutalne ISO partije, strašan prvi korak i probijanje prve linije odbrane....baš ne znam šta da mislim. 

 

Nego, kad je već prelazni rok i tema plejmejkera..kad se setim...meni je do sada od svih igrača najveća tiha patnja bio Satoranski dok je bio u Barsi. Savršen model pleja, Jović za bogate. BTW, postaje slobodni agent za par dana....Čovo reaguj, kaki kurac NBA :kece:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NMX said:

 

Nego, kad je već prelazni rok i tema plejmejkera..kad se setim...meni je do sada od svih igrača najveća tiha patnja bio Satoranski dok je bio u Barsi. Savršen model pleja, Jović za bogate. BTW, postaje slobodni agent za par dana....Čovo reaguj, kaki kurac NBA :kece:

 

Steta sto je Dragic pokupio player option, a dokazani Zvezdas 😄

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...