Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

6 minutes ago, Helmet said:

Ja se izvinjavam onda, nisam video taj info za Simanica. Onda bi Faje mogao umesto Ristica da bude peti visoki. Nesto razmisljam, mi cemo imati Kuzmica i Odza, znaci mesa nam ne fali, mozda bi mogli da igramo sa Fajeom kao zadnjim u rotaciji jer ni ostale ekipe nemaju neke teskase. Mozda bi u nekim kombinacijama Brown mogao na 5 a nwke minute i Faje da dobije. Ja i dalje ne mogu da prezalim Fajea jer smatram da bi itekako mogli da ga iskoristimo, narocito sto je jako zahvalan igrac a imacemo minuta za sve obzirom na broj utakmica. Bila bi greota da covek ne oseti EL, ako je neko zasluzio to je onda on.

To, mi više para potrošimo na kazne i BAT kamate nego što vredi njegov ugovor ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jel moguce da neko nije zadovoljan Derikom Braunom? Ljudi , ne pricamo o Bursacu ni o Radovanovicu uz duzno postovanje ovim momcima , vec o Deriku Braunu , pre dve godine najboljim krilnim centrom Evrolige! Ako je za ove dve godine zaboravio igrati kosarku , jebes onda i sport i sve!
Poslusajte me momci , ovo će biti TOP pojacanje , nema sumnje!
Ne znam koliko pratiš temu prelazni rok KKCZ ali nalazilo se mana i boljim od Brown-a. Nemoj da brigas.
Link to comment
Share on other sites

On 6/26/2019 at 1:43 PM, slavisa said:

 

Kad niko ne prati te teme. 🙂

 

Ovo se ne odnosi na tebe, vec generalno .Ja stvarno nemam protiv toga da je Filip u timu, i ne znam zasto bi to vredjalo neciju inteligenciju.

Mozda on zauzima necije mesto u timu, ali i taj neki bi trebalo malo vise da se potrudi, da kad dobije sansu da je iskoristi. Sva "sreca" pa i Filip nije pokazivao uvek bas high end kosarku, ali je bar pokazao onu stvar kad je bilo najpotrebnije.

 

Sto se tice onog predloga, Ljulja i Dunstona.

Ljulj je vec pomalo bivsi, mislim nije to vise onaj igrac kao pere povrede. 

Dunston , on kad skoci, Filip ce mu se ladno provuci ispod prepona, i poloziti loptu na drugi obruc. 

 

 

On 6/26/2019 at 1:57 PM, daba said:

Sto se tice vepra, ja ne mogu da zabranim forumasima da se sprdaju na racun fizickog izgleda prema igracu koji je u klubu samo zahvaljujuci svom caletu.

 

 

Ovo je stvarno previse.

Rugati se nekome zbog fizickog izgleda je bolesno a tek nekoga nazivati veprinom nije uvreda bas bih voleo da mi se objasni onda sta je..

 

Zaista ovde neki bas nemaju obraza  a da li je neko zbog tate ili ne necu diskutovati jer se neto ne secam da ste komentarisali svojevremeno neke druge igrace koji su zbog ocuha ili poslovnih radnji svojih roditelja takodje bili u Zvezdi.

 

Crvena zvezda je do dolaska Nebojse Čovića osvojila 21 trofej a za 8. godina otkako je on na celu kluba osvojila 14.

Ako nekome ove cifre nista ne znace onda ok.

Ali nemojte ljudi izigravati neke velicine i kriti se iza nik nejmova i vredjati nekog zbog fizickog izgleda.

 

Ako se bilo kome ne svidja sto osoba xxl igra u zvezdinom dresu nemoj da dolazi u Pionir i zavrsena prica.

 

 

Image result for hail emoticon

 

Link to comment
Share on other sites

Nisam oduševljen, još uvek.

 

Pre svega, pojma nemam zašto Braun nije igrao prethodne godine.

 

Zatim, ovo je baš potez ala Budućnost iz nedavno završene sezone. Daj najbolje što može na papiru, funkcionalnost na stranu.

 

Mnogo mi je krivo zbog Fajea. Neko ko u toj meri ostavi dušu i srce na parketu, zaslužuje da bude nagrađen.

 

I dalje se potajno nadam da je on peti visoki, a ne neki domaći metiljavac, ala Ristić.

 

Faje sigurno nije skup i vredi ga imati u rosteru.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da ce se za Moa, u 34oj godini, otimati ekipe koje igraju EL, niti da ce mu nuditi ne znam kakve novce. Pa mi nije neverovatna mogucnost da ga zadrzimo kao petog visokog, barem dok ne dodje domaca liga na red

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ridji said:

Ne verujem da ce se za Moa, u 34oj godini, otimati ekipe koje igraju EL, niti da ce mu nuditi ne znam kakve novce. Pa mi nije neverovatna mogucnost da ga zadrzimo kao petog visokog, barem dok ne dodje domaca liga na red

Braun je i pored pauze ozbiljno pojačanje i o tome ne treba trošiti reči, ali me duša boli za Fajea, ovo što si predložio bi bio bingo. Opasan šljaker, igrao je za smešne pare prošle godine, jako skroman momak koji je zlato za ekipu. Definitivno mi je u tri omiljena igrača u timu, ako ne i omiljeni kao karakter.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Djenka pre KC-a uvek, al verujem da je i skuplji. 

 

U sustini, uz produzetak KC-a i Perpera, ocekujem Kuzmica na 5 i startnog pleja. I time verovatno zatvaramo roster. 

 

Sto se tice Fajea, ni ja ne verujem da bi on bio skup za petog visokog, niti da bi se nesto previse bunio oko te uloge. U nekim varijantama bi mogao da krpi i na 5. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NMX said:

Ja zadovoljan. Nemojmo se zajebavati, ovo je sjajan igrac. Ako cemo da napisemo 100 stranica jer je propustio sezonu zbog kolena, hajde da napisemo onda 1000 stranica jer je Filip propustio celu karijeru jer nije kosarkas uopste.

Sad daj dva plejmejkera i centra, molicu lepo.

Što je najgore nije ni propustio sezonu zbog kolena već zbog sukoba sa Atamanom i zbog velike kinte koje nije hteo da se odrekne ..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Очекујем да на овај начин затворимо ростер:

Јовић, Давидовац, Човић
Берон, Риверс, Лазић
Стратос, Добрић 
Браун, Симанић
Кузмић, Оџо, Јовановић/Ристић

С'тим да вероватно имају спремну замену у Пефију или неком странцу за Стефана, и за Стратоса опште познато у лику Јанковића. Потписивањем Риверса верујем да пада у воду свака нада за Ђенку, што значи да ће он да помаже на кецу.


И верујем још нека двојица да попуне број од 15. Вероватно Ненадић, и Раданов ако не оде у ККП.. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...