Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

36 minutes ago, Pavaroti said:

Prosecni navijac Zvezde je za Stimca i Filipa u 12. Morate nacin nacin da zivite sa tim.

Zasto si tako siguran u to? Mozda je prosecan navijac za Filipa i Stimca u 12 ali za Aba ligu, KLS... Sve u svemu, cak i da se desi da budu u 12 u EL, a Tomic vidi da to ne ide, sta mislis da ih nece skloniti? Pa nije blesav da mu ekipa i rezultati trpe zbog toga. A siguran sam da nije prisiljen od Strane Nebojse da Filip mora igrati u 12 po svaku cenu... 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Pavaroti said:

Prosecni navijac Zvezde je za Stimca i Filipa u 12. Morate nacin nacin da zivite sa tim.

 

Prosečni navijač Zvezde glasa za Vučića, Šešelj mu je srcu drag, Megatrend mu je do jaja, gleda Farmu i Parove, kupa se subotom ako ne zaboravi , ne diže dasku kad piša i usput gotovi ovu dvojicu jer im je Zvezda u srcu a usput ginu na terenu. Tako da, potpuno si u pravu.

  • Like 19
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Laki21 said:

 

Prosečni navijač Zvezde glasa za Vučića, Šešelj mu je srcu drag, Megatrend mu je do jaja, gleda Farmu i Parove, kupa se subotom ako ne zaboravi , ne diže dasku kad piša i usput gotovi ovu dvojicu jer im je Zvezda u srcu a usput ginu na terenu. Tako da, potpuno si u pravu.

 

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Prosečan navijač Zvezde nema blage veze o košarci. Budimo realni. 

 

Nisam ni napisao  da je drugacije. Slazem se sa vama. Samo kazem da ce uvek imati podrsku javnosti i da dzabe nervoza. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako da razlikujemo prosecnog od vatrenog navijaca Zvezde? 

Edit: Ili se navijace zvezde dele na Vlast/Opozicija fazon? Vlast onaj ko podrzava izbor trenera a opozicija oni koji misle da znaju bolje od trenera? A obe strane vole zvezdu i nerviraju se zbog iste   😄 

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Knipex said:

Pa bolje je ostaviti Odža za platu koju prima do isteka ugovora, ako već neće da produži ugovor, nego prodati ga za 300k, ako uopšte ima zainteresovanih da daju te pare za njega, i dati Štimcu tih 300k. S konja na magarca...

 

nije baš tako...u slučaju prodaje pod ugovorom 200-300K je bonus...Štime bi samo preuzeo njegovu platu za narednu sezonu...Božemesačuvaj.

Link to comment
Share on other sites

Da li je Rochestie produžio ugovor u Kini...

Uz ove odbrambene aždaje koje imamo, rizikovao bi sa njegovom odbranom...

U napadu bi dobili sve što nam treba, poene u rukama, asistencije, tranziciju, širinu...

Nevjerovatne brojke su iza njega prošle godine u Kini, prosjek poeni 30+, asistencije 9+, čak i skokovi 4+ 🙌🏻

Ove godine sezona “Povratak optisanih”!!!

I da slavimo titule uz tu muziku ✔️😎

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, losmi17 said:

Ne bi bilo lose, cisto preventivno, prodiskutovat sa stimetom na trviteru. Opasnost je sve veca.

 

Ja sam ga jos juce pristojno zamolio da ne dolazi. Mislim da mi je nestao tweet, moracu opet. 

 

Inace ne koristim twiter ali dobro dodje za ovakve stvari. Steta sto vepar ne koristi drustvene mreze. 

  • Like 4
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sector said:

 

Ja sam ga jos juce pristojno zamolio da ne dolazi. Mislim da mi je nestao tweet, moracu opet. 

 

Inace ne koristim twiter ali dobro dodje za ovakve stvari. Steta sto vepar ne koristi drustvene mreze. 

Sad cu i ja.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bek said:

2015. - Ma sta ce nam Jokic, obican nabijac statistike, a i ne igra odbranu.

 

 

2019. - Ma sta ce nam Stimac, obican nabijac statistike, a i ne igra odbranu.

Slosilo mi se od ovog posta. Osecam neku konfuziju u mozgu koja nikako da prodje...

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Bek said:

Nema ni prosecan pa ni iznadprosecan forumas pa Boze moj.

 

Prosečan forumaš za razliku od Fejsbuk® navijača zna da se za faul u napadu ne dobija žuti karton.

 

12 minutes ago, Bek said:

2015. - Ma sta ce nam Jokic, obican nabijac statistike, a i ne igra odbranu.

 

 

2019. - Ma sta ce nam Stimac, obican nabijac statistike, a i ne igra odbranu.

 

 

Edited by Laki21
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Bek said:

2015. - Ma sta ce nam Jokic, obican nabijac statistike, a i ne igra odbranu.

 

 

2019. - Ma sta ce nam Stimac, obican nabijac statistike, a i ne igra odbranu.

 

 

jbt, kako do sada nisam provalio

366xk0.jpg

  • Like 6
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...