Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

Kako odrediti kad je umesno pitati sta ce dalje biti sa Kuzmicem.Valjda sad kad znamo da je definitvno dobro i da ce pre svega biti funkcionalan da nastavi zivot dalje.Mozda bi neko strucan mogao da pojasni da li ce nastaviti sa karijerom i kada...Mislim da gazdu ovo vise interesuje i od promila alkohola u krvi to kobno jutro.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Navijači Crvene zvezde sa radošću su dočekali vest da je Štimac postao slobodan igrač, i odavno je poznato da je njihov ljubimac i da bi voleli ponovo da ga vide u crveno-belom dresu.

 

Koliko moras da budes lud pa da napises nesto ovako? Osim ako nije neka sprdnja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zizu said:

Sutra ce Cova na konferenciji da nas podseti gde smo bili 2011 i kako smo se kao navijaci razmazili kada nam ne valja jedan Stimac, doskora reprezentativac Srbije i veliki zvezdas.

 

Sve je istina.

Uvek treba se setiti da smo do 2011. godine bili nebitni dorćolskog klubić koji je titule uzimao na Rolan Garosu.

Link to comment
Share on other sites

Прелазни рок би се одједном претворио од једног од најбољих у лош сан, само што не би био сан. Кузова ситуација и ситуација у којој је киви скакућар макар тренутно први плеј су ме постепено довели до апатије, Штимарин повратак би вероватно изазвао кататонију. 

Edited by Сандро Ђентиле
  • Like 2
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, pepe sancez said:

Zar nije Fersu pocivsi insajder?

Na zalost ovaj prelazni rok opet radi punom parom i jos zalosnije sto je ove godine skoro 100% ispogadjao😫

 

Vladimir Stimac , @TurkTelekom_SK 'a veda etti. Trafik kazası geçiren ve durumu ağır olan Kuzmic'in yerini doldurmak üzere @kkcrvenazvezda ile anlaşması bekleniyor.🔜✍️

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

Bogdan Ilić (29) iz Bijeljine, koji je pre sedam dana zajedno sa prijateljem košarkašem Ognjenom Kuzmićem teško povređen u saobraćajnoj nesreći na putu Banjaluka - Prijedor, probuđen je iz indukovane kome ,samostalno diše istabilnih je vitalnih parametara", poručili su iz Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske  .👏👏👏

  • Like 24
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jovanović, Ristić, Jankovic tuga.

Risticu I Jovanovicu bi Fmp bio pun pogodak, ako imaju iti malo mozga. 

Ukoliko imaju kvalitet, vidi pod Ojo i Bolden, videce se i u Fmpu i lagano mogu da se vrate na veliku scenu. 

 

Mišljenja sam da nam nije potreban centar pored Oja i Gista I da bi trebalo sačekati Nba seču ili nešto slicno i doslektirati u oktobru. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, propolis said:

Jovanović, Ristić, Jankovic tuga.

Risticu I Jovanovicu bi Fmp bio pun pogodak, ako imaju iti malo mozga. 

Ukoliko imaju kvalitet, vidi pod Ojo i Bolden, videce se i u Fmpu i lagano mogu da se vrate na veliku scenu. 

 

Mišljenja sam da nam nije potreban centar pored Oja i Gista I da bi trebalo sačekati Nba seču ili nešto slicno i doslektirati u oktobru. 

U klubu zele domaceg igraca da zameni Kuzmica, jer uz pleja stranca i eventualno jos jednog stranca na centru imali bi  8 stranaca.

I ja mislim da nam ne treba novi igrac uz par Gist- Odzo, plus Jovanovic, ali u klubu izgleda ne misle tako. Jos uvek nije ni sigurno da Odzo ostaje.

Za sada se samo zna da je Odzo odbio da produzi ugovor.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...