Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

2 minutes ago, The Walking Dravot said:

 

Ne, nego zato sto je napusavanje funkcionera dozvoljeno.

Onih sa puterom na glavi vecim od same glave i preporucljivo.

A Filip je de jure kosarkas, a de fakto guzonjin sin.

Mesam u istom postu Covic i junior, moja greska. Mislim na istu osobu - Filipa Covica. 

 

Napisavati Nebojsu Covica i treba, sto vise. 

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Sector said:

 

Ne podrzava njega niko. Imas one koji su opcinjeni gazdom do te mjere da gutaju i sina, a imas i one koji rade to iz interesa. Kao igraca koji igra za Zvezdu njega ne podrzava niko. 

 

Sto smo imali svi prilike da vidimo kako ga ne podrzavaju u PO ABA lige, svih 8000 su mu sve po spisku i jedva cekali da izadje sa terena.

Ja prvi nisam za njega ali malo padaju u vode vase teorija kako ga niko nece i svi se zgrazavaju, svaka cast NC koliko Botova ima u Pioniru i koliko samo sendvica treba da se svi podmire u tom istom Pioniru da mu ne zvizde sinu.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, The Walking Dravot said:

Procitaj post do kraja.

Filip Covic je mogao da se posmatra kao kosarkas dok nije igrao u Zvezdi, sada je sin funkcionera i samim tim bez imuniteta.

 

Bio je sin funkcionera i u FMP-u. 

Rekoh, necu vise o ovoj temi i opet se nastavljam. 

Rezime, nisam pristalica uvreda (narocito u ovolikom broju i ucestalosti) na racun juniora i moderatore smatram preeevise popustljivim po ovom pitanju, tacnije licemernim. 

 

Niti sam vredjao Lesora kad je pravio najvece gluposti na mecevima (vise puta opominjao i skretao paznju na live temi), niti sam vredjao bilo kojeg drugog igraca osim Pavlovica onomad kad nisam uspeo da se uzdrzim. 

 

Po meni je ovo previse. 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, dulematic said:

Da se obratim i ovde.

K. Dot je dobio ban za RL insinuacije upucene Hamiltonu te stoga i upozorenje ostalima da to nije dozvoljeno.

 

Sto se tice vepra, ja ne mogu da zabranim forumasima da se sprdaju na racun fizickog izgleda prema igracu koji je u klubu samo zahvaljujuci svom caletu.

Ozbiljnije uvrede nece biti tolerisane. I dodatak, na ovom forumu se uvek tolerisalo u manjoj ili vecoj meri prozivanje javnih licnosti dok se vredjanje forumasa uvek kaznjavalo i tako ce se i nastaviti.

I da odgovorim Hamiltonu, DLMu je juce obrisan deo posta gde je spomenuo sendvice i upozoren je da to vise ne radi, te posto to vise nije nastavljao nema razloga za ban.

Milijas je dobio ban nakon 6-7 flejm postova plus vredjanja forumasa da su iskompleksirani, da je samo jedan post u pitanju prosao bi sa brisanjem i upozorenjem.

 

Molba ostalima da vrate raspravu u pristojne okvire.

Sigurno postoji neki lepsi naziv za sprdanje na racun fizickog izgleda od vepra i veprine

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

knickse na nba topiku zovu nateklina, mravojed, fatso. gagica na partizanom zovu jednostavno idiotom. nisam primetio da se neko buni osim u nyk slučaju pere koji jako retko piše i zbog toga. 

 

jel jr onda i ovde mora da ima protekciju kao i u klubu? 

 

Kad niko ne prati te teme. 🙂

 

Ovo se ne odnosi na tebe, vec generalno .Ja stvarno nemam protiv toga da je Filip u timu, i ne znam zasto bi to vredjalo neciju inteligenciju.

Mozda on zauzima necije mesto u timu, ali i taj neki bi trebalo malo vise da se potrudi, da kad dobije sansu da je iskoristi. Sva "sreca" pa i Filip nije pokazivao uvek bas high end kosarku, ali je bar pokazao onu stvar kad je bilo najpotrebnije.

 

Sto se tice onog predloga, Ljulja i Dunstona.

Ljulj je vec pomalo bivsi, mislim nije to vise onaj igrac kao pere povrede. 

Dunston , on kad skoci, Filip ce mu se ladno provuci ispod prepona, i poloziti loptu na drugi obruc. 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, dulematic said:

 

Sto se tice vepra, ja ne mogu da zabranim forumasima da se sprdaju na racun fizickog izgleda prema igracu koji je u klubu samo zahvaljujuci svom caletu.

 

 

Kako mozemo biti sigurni da je on u timu bas zbog caleta?

Mozda ga Tomic stvarno zeli u timu.

Ne trolujem, ozbiljan. sam.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, propolis said:

Otvorite drugu temu, ovo je tema prelazni rok. 

Mole se moderatori da brišu sve postove koje nemaju veze sa temom transfer igraca. 

 

 

 

tatino bradato sunce je upravo potpisalo ugovor. pa pišemo o tome koliko smo neyadovoljni potpisom i dužinom ugovora.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice vepra, ja ne mogu da zabranim forumasima da se sprdaju na racun fizickog izgleda prema igracu koji je u klubu samo zahvaljujuci svom caletu.

 

 

Ovo je stvarno previse.

Rugati se nekome zbog fizickog izgleda je bolesno a tek nekoga nazivati veprinom nije uvreda bas bih voleo da mi se objasni onda sta je..

 

Zaista ovde neki bas nemaju obraza  a da li je neko zbog tate ili ne necu diskutovati jer se neto ne secam da ste komentarisali svojevremeno neke druge igrace koji su zbog ocuha ili poslovnih radnji svojih roditelja takodje bili u Zvezdi.

 

Crvena zvezda je do dolaska Nebojse Čovića osvojila 21 trofej a za 8. godina otkako je on na celu kluba osvojila 14.

Ako nekome ove cifre nista ne znace onda ok.

Ali nemojte ljudi izigravati neke velicine i kriti se iza nik nejmova i vredjati nekog zbog fizickog izgleda.

 

Ako se bilo kome ne svidja sto osoba xxl igra u zvezdinom dresu nemoj da dolazi u Pionir i zavrsena prica.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

[mention=274]Sector[/mention] Nije normalna situacija, slazem se. 
Covek ima jaka ledja u vidu oca koji vedri i oblaci u kk. 
Nepotizam ocigledan ali zamaskiran gomilom clanaka diljem stampe koji hvale juniora. 
Sve sam ja ovo vec rekao, nista novo nema na temu. Jedan Jaramaz bi odigrao 3 puta bolje ovo sto igra Covic, mozda i Rebic i jos 3 domaca pleja ili pleja iz regiona koji bi igrali za ‘male novce’. 
I sve ovo znaju i gusenice i veverice i vrapci i mravi na grani. 
 
Ono sto mene nervira jeste ta DUGOROCNA, SVAKODNEVNA potreba i akcija da se junior vredja - sto direktnim uvredama tipa vepar/veprina sto uvredama na racun fizickog izgleda - skraceni, midzet, celava prevara itd. 
 
Neki ljudi su poceli da dolaze na temu bukvalno samo da bi se pozabavili njime i bacili neku ‘foru’ i tako ispunili svoju kvotu uvreda da im dan lepse prodje, a ne shvataju da su nekima ogadise vise i temu i klub i diskusiju. 
 
Prijavljivao sam 3-4 puta za uvrede, za napusavanje ‘botova’ Covicevih...NIKO NISTA. 
Sinoc neko otera Milijasa ‘more goni se u 300 sendvica’ i nikom nista. Milijas 10 dana opa bato. 
 
A sve to jer brani Covica kog jelte niko ne voli pa ni moderatori. Tad je vredjanje juniora prihvatljivo. Tad je napusavanje likova koji imaju suprotno misljenje opravdano. 
 
Licemerje. 

Nije neko, nego ja, i to cu rado uciniti sa svakim ko mi vredja inteligenciju i tako nisko botuje.

Za vredjanje igraca, bilo kojeg, se slazem apsolutno. Nikad nisam razumeo, niti sam ikada psovao nekog igraca, ma koliko los bio.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, daba said:

Ako se bilo kome ne svidja sto osoba xxl igra u zvezdinom dresu nemoj da dolazi u Pionir i zavrsena prica.

 

Ne lupetaj, Dabo.

Nije Pionir ni tvoj, ni osobe xxl vise nego moj.

 

Ovo je isto sranje koje prodaju naprednjaci, ako se nekome ne svidja kurcic, nek se odseli iz zemlje.

E pa, jok brate, isteracu zlikovca, pa cu tek onda (mozda) ja da izadjem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...