Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Dajte onog Novakovica sa SK, cisto da cujemo sta ce sad da lupeta povodom odlaska Skova.
Slušajući ga rekao bi čovek da je otišao u Bajern minimum a ono Hofenhajm. To je red veličine Joveljić u Ajntraht. Mislim, ok je lik, zna fudbal, ali ipak mora malo da napravi distancu od onoga što voli/radi (Danska) i sa zemlje komentariše.
Ne tvrdim ja da prolazimo Kopenhagen ali ne mogu šanse biti, kako on tvrdi, 70/30 u njihovu korist nikako.
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mister-no said:

Slušajući ga rekao bi čovek da je otišao u Bajern minimum a ono Hofenhajm. To je red veličine Joveljić u Ajntraht. Mislim, ok je lik, zna fudbal, ali ipak mora malo da napravi distancu od onoga što voli/radi (Danska) i sa zemlje komentariše.
Ne tvrdim ja da prolazimo Kopenhagen ali ne mogu šanse biti, kako on tvrdi, 70/30 u njihovu korist nikako.

Covek sebe brendira kao strucnjaka, ne moze niko da mu zabrani da to radi. Medjutim razlika izmedju komentatora i strucnjaka je ogromna.

Helnsiki gubi na poluvremenu, primili gol iz penala u 45. minutu.

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, perkos said:

Degenek je prosle godine na jednoj utakmici igrao desnog beka i pokazao da moze i to da odigra sasvim korektno. Otkud opet Simić u prvom timu to je pitanje ?

Ne verujem da će Degenek desno. Pre će igrati sa tri pozadi kao protiv Javora, a Žardel ide napred, ovo vežbamo zato što nećemo imati klasičnog levog beka kada ode Rodić.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mister-no said:

Slušajući ga rekao bi čovek da je otišao u Bajern minimum a ono Hofenhajm. To je red veličine Joveljić u Ajntraht. Mislim, ok je lik, zna fudbal, ali ipak mora malo da napravi distancu od onoga što voli/radi (Danska) i sa zemlje komentariše.
Ne tvrdim ja da prolazimo Kopenhagen ali ne mogu šanse biti, kako on tvrdi, 70/30 u njihovu korist nikako.

 

Skov je otisao za 10 miliona, nisu to isti transferi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma da je Simić barem nula, on je u debelom minusu. Ja igrača koji nema nijedan fudbalski element u svom repertoaru skoro nisam video a eto on se čak i profesionalno bavi fudbalom. Zarađuje za hleb od toga.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Zato Caki nastavlja da deli lekcije

 

Sećam se komentara pre 5 godina kako je šteta što nije došao kod nas kad mu je bilo 24-25

Pa da jeste, mi bi ga prodali u Kinu/Japan kao što smo i Ebisilija

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...