Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

2 hours ago, Markoss said:

 

Nije problem u onom ko je napisao taj tekst, jer nista nije slagao. Problem je u onima koji tako razmisljaju. Odnosno, ako vec tako razmisljas, onda ga ni ne povedes na pripreme, a ne sklanjas ga jajarski tamo da gledamo blamiranje Krstovica juce celo prvo poluvreme. 

Ali ako Deki tako razmišlja koji nije imao 17 kada je priključen prvom timu, onda stvarno nemam reči. Ako je neko talenat i kvalitetan, onda nema tu šta da se čeka.

Link to comment
Share on other sites

️STARTNA POSTAVA

Borjan, Gajić, Pankov, Milunović, Hajdin, Petrović, Sanogo, Ivanić, Spiridonović, Katai i Tomane; 

Na klupi su: 

Katić, Ćopić, Gobeljić, Degenek, Babić, Eraković, Jovančić, Jovičić, Vulić, Nikolić, Radulović, Simić, Vukanović i Krstović.

 

Mala dopuna.

Link to comment
Share on other sites

Dokle vise Milunovica, dokle vise Ivanica, dokle vise igraca koji pokazuju da ne mogu da igraju u CZ nikako. Isto vazi i za ovog Tomanea mrtvog, covek nije u top 10 spiceva u SL, katastrofa.

 

Sad vadi Hajdina i ubacuje Erakovica da mu igra levog beka, nidje veze. Pogubio se Deki opasno. 

 

@ZiS koje crno telo, neuhranjen decko potpun. Ima dobro telo za manekena mozda ili za ribe, al za fudbal je slabsan tamo gde treba da bude jak. 

Edited by Markoss
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

1 minute ago, ZiS said:

Hajdin zali boze tela...ume samo da trci..nit' centarsuta, nit' ideje...svaka lopta nazad...

 

Jako slabo se trči i otkriva kad naši defanzivci imaju loptu. A imo je i onaj baš lep pas za Tomanea po levoj strani. Meni je on jedna od retkih pozitivnih stvari danas

Link to comment
Share on other sites

Нисам гледао. На страну резултат, имам само 2 питања за ове што су гледали:

1. колико смо имали 100% шанси?

2. колико је пута преталентовани Иванић пробио 1 на 1?

 

Ако је одговор од 0-2 или посебно ако је прва цифра у питању молим да се постави само смајли, нема потребе ништа објашњавати.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Što se tiče šansi, ja bih kao 100% okarakteriso samo onu na početku kad je Katai uposlio Spiridonovića. Nek me ispravi neko ako grešim.

 

Za Ivanića nisam siguran. Sasvim moguče da je bilo 🥶, ali da ne grešim dušu. Sveukupno gledano, ako izuzmemo Katai-a, nije ni bilo mnogo fudbalskih poteza. Baš tužno smo izgledali

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je bas negledljivo bilo. Nema nista od nas dok se ne iskristalise ko je prvih 11, ko je klupa, a ko van toga. Do tad, i dok se bude mislilo da svi mogu sve, necemo se usreciti. 
Što je najgore Deki je zamislio ovih 11 od danas uz Degeneka i Gobelju. Igre nema, pečata trenera, a pokazao je da je i ova polusezona bačena pošto mu nije bila dovoljna da sagleda kvalitet i mogućnost pojedinaca. Odavno nije bio igrač u Zvezdi koji mi ide na k. kao kilavi Ivanić. Još sa protekcijom, pa bremenom Terzinog hajpa, pa spina o neodgovarajućoj poziciji..
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...