Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Ma što se mene tiče neka ostane, realno koji bi dobar trener sada pristao da radi sa Mrkelom i Terzom. A stiže nam i zimski prelazni rok, valja spremiti drva na vreme. Gledaćemo isti fudbal, dupli blok, dva zadnja čak i u našem prvenstvu itd. Nadam se samo da ga igrači više neće prodavati, dovoljno je bilo prodaje.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Don Laki Juan said:

Ma neka ostane, ali mora da menja neke stvari pošto smo počeli da tonemo. Prva je, naravno, da igra ofanzivnije u domaće prvenstvu i ako je moguće bez dva zadnja vezna‚, a druga je mnogo veći prostor za mlade igrače.

Obzirom na njegov takticki pristup, sumnjam da ce se bilo sta menjati na prolece, te da cemo nastaviti sa hladno-toplo igrama bez mnogo promena u formaciji. Mlade igrace ocekujem i ja, ipak su to zlatne koke od kojih ljudi kakve imamo po foteljama i zive, uz minimum koji ide Zvezdi od takvih transfera...

Elem, nije dobro da Milojevic ostane a onda u maju kaze zbogom, nema trenera na vidiku koji ce zaista pokrenuti stvari cim dodje, te ce jasno je visiti jevropa do koje ce se na neki nacin lakse dolaziti posle prethodnih sezona.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manoly said:

Obzirom na njegov takticki pristup, sumnjam da ce se bilo sta menjati na prolece, te da cemo nastaviti sa hladno-toplo igrama bez mnogo promena u formaciji. Mlade igrace ocekujem i ja, ipak su to zlatne koke od kojih ljudi kakve imamo po foteljama i zive, uz minimum koji ide Zvezdi od takvih transfera...

Elem, nije dobro da Milojevic ostane a onda u maju kaze zbogom, nema trenera na vidiku koji ce zaista pokrenuti stvari cim dodje, te ce jasno je visiti jevropa do koje ce se na neki nacin lakse dolaziti posle prethodnih sezona.

Zaista ne znam za vas, ali mene nikako sunce da ogreje. Ja to toplo ne vidim već godinu dana! Ne pamtim dobru partiju naše ekipe, čak ni na domaćim pašnjacima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Liska Manjina said:

Zaista ne znam za vas, ali mene nikako sunce da ogreje. Ja to toplo ne vidim već godinu dana! Ne pamtim dobru partiju naše ekipe, čak ni na domaćim pašnjacima.

Moguce da su ti kriterijumi visoko izdignuti. 😀

Salu na stranu, u domacim mecevima bilo je malo dobrih partija, bilo je po koje poluvreme kad smo dodavali gas i tad je moglo biti i 3-4 komada za 45 minuta, ali sveukupno slabo.

U Jevropi mislim da su poslednja dva kola kvalif, protiv nominalno jacih ekipa, odigrana na takticki/fizicki odlicnom nivou, uz neizaostavni faktor srece.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Manoly said:

Moguce da su ti kriterijumi visoko izdignuti. 😀

Salu na stranu, u domacim mecevima bilo je malo dobrih partija, bilo je po koje poluvreme kad smo dodavali gas i tad je moglo biti i 3-4 komada za 45 minuta, ali sveukupno slabo.

U Jevropi mislim da su poslednja dva kola kvalif, protiv nominalno jacih ekipa, odigrana na takticki/fizicki odlicnom nivou, uz neizaostavni faktor srece.

Sa Kopenhagenom je bilo bara-bara, ali smo zaslužili da prođemo, a YB nas je lagano nadigrao. Uz sve to valja pomenuti da su genijalci iz Kopenhagena pucali sami sebi u nogu ala Terza style, prodajom Skova koji je bio njihov ubedljivo najbolji igrač.

 

Generalno u godinu i po dana kao dobro odigrane utakmice pamtim:

1. Suduva kući 3:0

2. Liverpul kući 2:0, nakon takvog rezultata sve bi zamerke bile suvišne

3. Partizan kući 2:1, razbili smo ih.

4. 25 minuta dobre igre protiv PSG-a na Marakani

Link to comment
Share on other sites




 
Generalno u godinu i po dana kao dobro odigrane utakmice pamtim:
1. Suduva kući 3:0
2. Liverpul kući 2:0, nakon takvog rezultata sve bi zamerke bile suvišne
3. Partizan kući 2:1, razbili smo ih.
4. 25 minuta dobre igre protiv PSG-a na Marakani


Malo li je? Ne znam šta bi navijači hoćete? To je skoro tri i po fantastično odigranih utakmica. Neke ekipe sa mnogo većim budžetima od zvezdinog nemaju ni toliko.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za petnaest do dvadeset godina  iz Milojevićeve ere ću se sećati onih par minuta iz Salcburga, dva gola Pavkova protiv Liverpula, Kanginog gola protiv Krasnodara, Ristićevog poništenog gola, Borjana koji nas večito spašava, Šiljinog promašaja u Moskvi i da je sve ostalo bilo uglavnom negledljivo, prečesto mučno za gledanje. Priznajem da smo taktički bili veoma ozbiljni u 95% evropskih utakmica i to je svakako Milojevićev potpis, zbog čega treba da bude nagrađen epitetom značajnog trenera u novijoj istoriji. Ipak, u mnogo lepšem i bogatijem pamćenju su mi neke ranije generacije od Barija na ovamo, bez obzira što nismo igrali Ligu Šampiona (a nismo je igrali najpre zbog teškog žreba i formata kvalifikacija, a potom zbog značajno manjih finansijskih resursa).

Ono što sam čuo je da će Milojević ostati uz veću slobodu oko izbora igrača i pojačanja, tako da će imati priliku da popravi utisak. Ja mu lično ne bih dao priliku da nastavi sa poslom.  

 

Link to comment
Share on other sites

Za petnaest do dvadeset godina  iz Milojevićeve ere ću se sećati onih par minuta iz Salcburga, dva gola Pavkova protiv Liverpula, Kanginog gola protiv Krasnodara, Ristićevog poništenog gola, Borjana koji nas večito spašava, Šiljinog promašaja u Moskvi i da je sve ostalo bilo uglavnom negledljivo, prečesto mučno za gledanje. Priznajem da smo taktički bili veoma ozbiljni u 95% evropskih utakmica i to je svakako Milojevićev potpis, zbog čega treba da bude nagrađen epitetom značajnog trenera u novijoj istoriji. Ipak, u mnogo lepšem i bogatijem pamćenju su mi neke ranije generacije od Barija na ovamo, bez obzira što nismo igrali Ligu Šampiona (a nismo je igrali najpre zbog teškog žreba i formata kvalifikacija, a potom zbog značajno manjih finansijskih resursa).
Ono što sam čuo je da će Milojević ostati uz veću slobodu oko izbora igrača i pojačanja, tako da će imati priliku da popravi utisak. Ja mu lično ne bih dao priliku da nastavi sa poslom.  
 
Čega se sećati od Barija do Miloja..
Imamo to ispadanje od Barselone, stoti derbi, Kajzerslautern, Deki i Perica, Selta i Drulic, ispadanje od Dinamo Kijeva, Lacija, Psv-a, Leverkuzena, Milana, Žiga i Pantela i Roma. Tu i tamo još poneko ispadanje Lacio, Rendzers, Ludogorec i francuske tragedije Strazbur i Bordo. Da ne pominjemo neke Slovane, Cernomorece, Apoele.. Za 25 godina, dve, tri generacije vredne pomena.. Dva igrača svetske klase Deki i Vidara.
Skoro sve sama ispadanja i tragedije, uz prepušten primat Partizanu u domaćim okvirima.
Za tri Milojeve godine više Evrope nego za četvrt veka. Krem Evrope je doveo na Marakanu Liverpul, Totenhem, Bajern, PSZ, Napoli.. U barazu izbačeni skuplji i bolji timovi Krasnodar, Salcburg, Jang Bojs. Vraćen primat u domaćim okvirima. Prodat igrač iz Zvezde za 10+ miliona posle ne znam koliko vremena. Kako da kažem, ok je kritikovati ima materijala.. Bilo je par teških poraza u Evropi, ali znala je i ona velika Zvezda primiti peticu od nekog Seltika, četiri od Briža itd. Da ne poredimo jer smo onda bili ista kategorija s njima.
Tako da Miloje ostaje kod mene čovek koji nas je podigao rang iznad, iz svih poraza i tragedija nazad u Evropu, vratio nas na mapu, vratio titule.. Samo mogu da skinem kapu. I da se nadam da nećemo čekati novih 20 godina do nekog novog Miloja.
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Don Laki Juan said:

Ma neka ostane, ali mora da menja neke stvari pošto smo počeli da tonemo. Prva je, naravno, da igra ofanzivnije u domaće prvenstvu i ako je moguće bez dva zadnja vezna‚, a druga je mnogo veći prostor za mlade igrače.

 

Ako igra sa dva zadnja vezna, ne znaci automatski da igra defanzivno. Ovisi kakav su profil te sestice, da li su cistaci i kvarioci igre ili su u oba smjera upotrebljivi tranzitni igraci, sa dobrim i ofanzivnim karakteristikama. Cesto treneri u nedostatku opcija prebacuju stopere na zadnjeg veznog ili povlace veznjaka na stopera, mada ovo drugo redje. Dok imas igraca koji podjednako efektivno igraju i na zadnjem veznom i u ofanzivnom manevru. Npr. u Partizanu su u mladjim kategorijama malog Pavlovica pomjerali na zadnjeg veznog, da ''ojaca'' na lopti. Ljudi koji ne vide su proglasavali Patizanovu struku amaterima koji ne znaju sta im igraci igraju, a ti ''amateri'' su tim potezom donijeli milione € klubu. Mali ima fantasticne predispozicije za stopera, i da kada udje u malo zrelije godine (posle 25/26. na njegovoj poziciji) postane jedan od najboljih svjetskih stopera. Srbija od Vidica nije imala veci stoperski talenat od ovog malca u Partizanu.

Da se vratim Zvijezdi ili Zvezdi da budem korektan. Brzina igre, protok lopte, tranzicija ne ovise samo od salt-centrale. Bez brzih krila, neumornih bekova, pokretljivog spica i narocito stopera, tesko je preko noci nauciti igrati ofanzivnije, pa da na teren izvedes i 0-0-10 formaciju. Ako stoperi sami ne iznose loptu duboko u protivnicku polovinu (uz pomoc bekova) i ako svaki put veznjak mora da ide po nju i preuzima je od stopera, mnogo je teze igrati ofanzivnije i pod konstantnim presingom na protivnikovu zadnju liniju, veznjaci se fizicki vise trose, sto se odrazava i na kondiciju i koncentraciju (pas-igra) u toku utakmice. Mislim da bi bilo neocekivano da Milojevic sada mijenja formaciju i da sa tzv. ''drvca'' transformise vezni red odjednom u romb. Ako s tim odmah ne krene na pripremama, onda od toga nema nista na proljece. Ovisi i kakvi su planovi kluba sa pojedinim igracima za sledecu sezonu, ko ce ostat, ko nece, jer proljece mu sluzi i za uigravanje ekipe za (bolju) sljedecu sezonu. A igru ce da pravi od onoga sto ima. U Zvijezdi je personalna politika i odabir igraca u ovom trenutku veci prioritet od odabira sistema i nacina igre.

Za mladje igrace - apsolutno podrzavam. Kad ako ne sad? :thumbsup:

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Iskreno, ja nisam uopste odusevljen Milojevicevom zaostavstinom, nije uspeo da stvori neki sistem igre, mnogo je lutao sa igrackim kadrom, zestoko izmasio sa strancima. Naravno dovodjenje igraca nije samo njegov posao, ali je ucestvovao u tome. Forsiranje pojedinih igraca do besvesti, izuzetno defanzivna igra, bez jasnog plana kako razviti neku polukontru i bar pokusati da se iz tog zonskog branjenja transformises u fazu napada . To su neke osnovne stvari koje mi jako smetaju. NAravno, njegovi ulasci u LS i LE su nesto sto je uspeh obzirom u kakvim rusevinama je bio klub, ali mi je utisak da nismo ni za milimetar pomerili od tih igranja LS. Nagomilavanje igrackog kadra i konstantno lutanje sa postavkom igre je stvorilo jednu cudnu situaciju gde je evidentno da igraci otaljavaju domacu ligu, a to se prenelo i na LS gde smo bezmudo igrali celu grupnu fazu. 

 

Neko rece, bilo je negledljivo osim par utakmica, i ja se slazem sa time. Da bi se iole privukla publika na stadione, mora se igrati atraktivnije, a narocito Zvezda kojoj je leprsava igra bila zastitni znak i drugo ime. AKo ti protiv Surdulice das gol, pa takticki privodis utakmicu kraju narednih sat vremena onda to niko nece da gleda. Da ne pominjem utakmice gde ne mozes da pobedis prosecnog JSL ligasa pa ti sviraju penal i sl. Navijaca ne mozes da prevaris, mi ne igramo nista godinu i nesto, mozes ti da udjes u LS jos tri puta, publike ce da bude sve manje i manje svake naredne sezone, iz ocitih razloga. Ne moze bre nikome da bude opravdanje , "Bajern mnogo jaci" za primljenih 5 komada na Marakani. JAde sto si izgubio, ali da izgubis tako sto se igraci setkaju po terenu i ne mogu da povezu dva pasa je sramota epskih razmera, igras sa velikim timom, gde je zar, borba, zelja za dokazivanjem, ajde jaci su, ali ako su jaci daj da mi trcimo i borimo se vise od njih.

 

Ja smatram da bi trebali da se polako razilazimo sa Milojevicem i da dovedemo trenera na zimu, kako bi se malo upoznao sa ekipom. Opsti utisak mi je da sa Milojevicem stagniramo i da je samo pitanje vremena kada cemo da dozivimo brodolom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mister-no said:


Tako da Miloje ostaje kod mene čovek koji nas je podigao rang iznad, iz svih poraza i tragedija nazad u Evropu, vratio nas na mapu, vratio titule.. Samo mogu da skinem kapu. I da se nadam da nećemo čekati novih 20 godina do nekog novog Miloja.

 

Можемо само да се надамо да нећемо бити толико оробљени па да толико будемо без играча да оволико срамно дуго чекамо Европу, ЛШ Марибор је био углавном у другој лиги велике државе.

 

6 hours ago, prolup said:

Ja ću se sjećati da nismo šutnuli u okvir gola na derbiju pošto će Tsva i Konstantin biti tu da podsjete.

 

giphy.gif

Edited by Константин
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Helmet said:

Iskreno, ja nisam uopste odusevljen Milojevicevom zaostavstinom, nije uspeo da stvori neki sistem igre, mnogo je lutao sa igrackim kadrom, zestoko izmasio sa strancima. Naravno dovodjenje igraca nije samo njegov posao, ali je ucestvovao u tome. Forsiranje pojedinih igraca do besvesti, izuzetno defanzivna igra, bez jasnog plana kako razviti neku polukontru i bar pokusati da se iz tog zonskog branjenja transformises u fazu napada . To su neke osnovne stvari koje mi jako smetaju. NAravno, njegovi ulasci u LS i LE su nesto sto je uspeh obzirom u kakvim rusevinama je bio klub, ali mi je utisak da nismo ni za milimetar pomerili od tih igranja LS. Nagomilavanje igrackog kadra i konstantno lutanje sa postavkom igre je stvorilo jednu cudnu situaciju gde je evidentno da igraci otaljavaju domacu ligu, a to se prenelo i na LS gde smo bezmudo igrali celu grupnu fazu. 

 

Neko rece, bilo je negledljivo osim par utakmica, i ja se slazem sa time. Da bi se iole privukla publika na stadione, mora se igrati atraktivnije, a narocito Zvezda kojoj je leprsava igra bila zastitni znak i drugo ime. AKo ti protiv Surdulice das gol, pa takticki privodis utakmicu kraju narednih sat vremena onda to niko nece da gleda. Da ne pominjem utakmice gde ne mozes da pobedis prosecnog JSL ligasa pa ti sviraju penal i sl. Navijaca ne mozes da prevaris, mi ne igramo nista godinu i nesto, mozes ti da udjes u LS jos tri puta, publike ce da bude sve manje i manje svake naredne sezone, iz ocitih razloga. Ne moze bre nikome da bude opravdanje , "Bajern mnogo jaci" za primljenih 5 komada na Marakani. JAde sto si izgubio, ali da izgubis tako sto se igraci setkaju po terenu i ne mogu da povezu dva pasa je sramota epskih razmera, igras sa velikim timom, gde je zar, borba, zelja za dokazivanjem, ajde jaci su, ali ako su jaci daj da mi trcimo i borimo se vise od njih.

 

Ja smatram da bi trebali da se polako razilazimo sa Milojevicem i da dovedemo trenera na zimu, kako bi se malo upoznao sa ekipom. Opsti utisak mi je da sa Milojevicem stagniramo i da je samo pitanje vremena kada cemo da dozivimo brodolom.

 

Bilo bi dobro da je samo 5 komada, ali nazalost je 6. Sve se slazem sa tobom. I ja smatram da je veliki uspeh ucesce u LS, ali da je neuspeh kako mi igramo bilo koje takmicenje vec godinu dana. Mi smo ranijih godina toliko nisko pali da se sada radujemo ucescu u Ligi Sampiona gde primamo 20 golova i na 5 od 6 utakmica dajemo 0 golova. Milojevic je totalno pogubio konce vec duze vreme. On licno kao trener nije napredovao ni trunku, a nije mu ni tim napredovao. To sto je on usao dva puta u LS je sad domaci zadatak svim drugim buducim trenerima, ali ne po igri, nego po kolicini srece koju je imao. To vise niko nece dostici. Ali ipak bi epska nepravda bila da samo Miloje ode a da ostanu Terza i Mrkela sa svojim kombinacijama. Ljudi su uspeli da spiskaju 100 miliona eura za tri godine a da se ne pomaknu ni milimetar napred u jacini igrackog kadra. To je zaista za medalju. Ako Milojevic ide treba svi da idu.

Edited by StephenBob
Link to comment
Share on other sites

Nema tu sreće. Ako je ima prati hrabre. Da smo dobili Dinamovu grupu još uvek bismo igrali Evropu.
Ali možda i bolje ovako jer bismo dobili lažnu sliku i euforiju, ovako nam je Bajern tačno pokazao gde smo.
Nekoliko faktora je važno zašto nismo napravili korak dalje.
Prvo, užasna pojačanja, nijedno pogođeno. I nije stvar samo kvaliteta jer teško je za te pare (velike za naše uslove) ubosti i očekivati da pravi razliku na nivou LŠ. Ali zato u domaćoj ligi ne bi trebalo da se postavlja pitanje. Onda neuklopljenost tih pojačanja, i tu je Milojeva velika odgovornost. Paradoksalno, ali Bakula Jovičić je dosta nedostajao tom sistemu. Pa neodgovorna politika i vizija, prodaja Terzića i Joveljića za koje je svakako bilo mesta. Ne samo kvalitetom, ti dobri domaći igrači daju neki ton, atmosferu.. Zatim zasićenost kod trenera, igrača pa sve do publike kao da igramo LŠ 20 godina a ne 2.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, mister-no said:

Nema tu sreće. Ako je ima prati hrabre. Da smo dobili Dinamovu grupu još uvek bismo igrali Evropu.

Pa nisam baš siguran. Oly je gotovo sigurno najlošija ekipa iz trećeg šešira, tako da teško da je Atalanta lošija ili Šahtjor. Naravno, sve je sada šta bi bilo kad bi bilo, ali mislim da mi generalno nemamo tim za LŠ i dok ne sazremo i igrački i mentalno, jednostavno nam tamo nema mesta.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Don Laki Juan said:

Pa nisam baš siguran. Oly je gotovo sigurno najlošija ekipa iz trećeg šešira, tako da teško da je Atalanta lošija ili Šahtjor. Naravno, sve je sada šta bi bilo kad bi bilo, ali mislim da mi generalno nemamo tim za LŠ i dok ne sazremo i igrački i mentalno, jednostavno nam tamo nema mesta.

 

Olimpijakos je igrao ooozbiljan fudbal protiv Bajerna i Totenhema. Olimpijakos je jaci od Sahtjora. Grci su lose igrali u dvomecu sa beogradskim klubom, tu su najmanje pretrcali i djelovali najnepovezanije i bezidejno. Ima tu malo i do trenera Zvijezde koji ih odlicno poznaje, koji ih je dobro skenirao, i koji ih je ponajbolje zatvarao u pokrivanju prostora i kombinatorici, bokove im je u obje utakmice odsjekao i neutralizovao. Oni su Totenhema u Atini trkacki i takticki razbili, tu su zakazali u realizaciji, a Englezi se izvukli sigurnog poraza na iskustvo i individualnu klasu par svojih igraca. Olimijakos je nekonstantan, nema kontinuitet, jednu utakmicu bljesnu, pa sljedecu lutaju, pa opet bljesnu, pa opet podbace... Imaju potencijal u veznom redu i napadu. Odbrana im je potanka. Da tu zategnu sa jedno-dva ozbiljna pojacanja, ma samo da vrate neke grcke defanzivce iz inostranstva u Grcku, ne trebaju im strani igraci, mogu postat ozbiljan kandidat za top16 fazu i u grupi sa Bajernom i Totenhemom. Sa sadasnjom igrom na mahove, tesko da mogu dugo opstat u Ligi Evrope, gdje se sada igra nokaut-sistem, jedna jedina bas losa utakmica, i tu je kraj.

Sahtar me nicim nije dojmio. Mislim da je i zagrebacki Dinamo jaci od njih. Modri su protiv Sahtara sami sebe izbacili, trebali su to privest i dobit obje utakmice. Malo neiskustvo, malo mozda i strah od uspjeha kod pojedinih igraca, sto je dovodilo da drasticnog pada koncentracije u finisu utakmica... Dinamo je ispao papacki. Rasturili su prvu utakmicu Atalantu, dobro izgledali u Mancesteru, nadigrali Sahtara u Ukrajini, a onda poletili, upali u euforiju i na kraju izgubili fokus do odigraju u istom ritmu, koncentraciji i disciplini do kraja. Ali cisto po igrackom potencijalu - Olimpijakosu definitivno prednost u odnosu na Ukrajince.

Edited by Mensur Dogan
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Laki Juan said:

Pa nisam baš siguran. Oly je gotovo sigurno najlošija ekipa iz trećeg šešira, tako da teško da je Atalanta lošija ili Šahtjor. Naravno, sve je sada šta bi bilo kad bi bilo, ali mislim da mi generalno nemamo tim za LŠ i dok ne sazremo i igrački i mentalno, jednostavno nam tamo nema mesta.

 

Nema mesta kada uprava u 2 prelazna roka posle prvog plasmana u Ligu šampiona i pobede protiv Liverpula dovede 15 igrača od kojih najbolji učinak ima lik iz Gambije koji igra za Grafičar.

 

Da Marko Marin nije iz neobjašnjivih razloga bio na transfer listi Olimpijakosa učinak bi verovatno bio apsolutna katastrofa, tj. do drugog plasmana verovatno ne bi došlo.

 

Vasiljević - Gajić, Pankov, Milunović, Žander - Kanjas (Marong), Petrović (Vulić), Ivanić (Fićović) - Garsija (Jirka) ,Van La Para (Vukanović), Tomane (Krstović, Vidić, Krstevski).
(Ne računam Degeneka koji je vraćen i nije ni smeo biti prodat posle 6 meseci). Ovo je sastav koji su dr Terzić i Mrkela doveli za godinu dana.

 

Vasiljević, Gajić i Jirka ne igraju, Mirko Ivanić i kada je na terenu zaboraviš da igra, Milunović da nije dao gol Olimpijakosu apsolutna kanta, Žander takođe samo izvučen crveni karton protiv Kopenhagena, Kanjas, Van La Parra, Tomane podbacili skroz, Garsija i Vukanović jedini vredan učinak protiv Jang Bojsa.

 

Od svih njih jedino su normalni transferi Pankova koji treba da ima minutažu uz Degeneka, Vulić koji je u više navrata pokazao da može dobro da igra i Petrović koji može da se sačeka još. Od ostalih samo u Garsiji sam video brzinu, tragove tehnike, a najviše od svega želju zbog koje bi na proleće morao da igra svaki meč od starta kako bismo videli da li može da bude ozbiljna karika u kvalifikacijama. Gajić bi isto trebalo da dobije više šanse i da se vidi da li može da se spasi ta karijera.

 

Stanković (Popović, Vasiljević) - Gajić (Gobeljić), Pankov, Degenek (Eraković), ? - Petrović, Vulić (Jovičić) - Garsija (Ben), Marin (Nikolić), Gavrić (Vukanović) - ?.

 

Najveći problemi na levom beku i špicu, ako se tu konačno pogodi i igrači koji treba naprave potreban napredak može da se ima konkurentan tim za kvalifikacije. Ako se to ne desi na leto su nam ponovo potrebni centralni vezni igrač, krilo, možda i golman.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...