Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

1 minute ago, prolup said:

Al derbi je dokaz (ne)znanja trenera dok su mečevi u Evropi samo najočitiji dokaz njegove sreće. Padanje.

 

A sta smo mi to u Evropi veliko uradili? Provukli se kroz kvalifikacije? Nereseno sa Jang Bojsom oba meca, nereseno sa Kopenhagenom oba meca. U grupnoj fazi smo najgori tim koji je ucestvovao. Veliki je to uspeh. Ustvari nas je problem sto je za nas uspeh samo ucesce u Ligi Sampiona. A to sto nas guze tamo 5:0 u proseku to je uredu. Pogledaj kako je Slavija odigrala sa manje placenim timom od naseg. U izuzetno jakoj grupi se ni jedan mec nisu obrukali. A sta je sa nama?

Link to comment
Share on other sites

Ne vredi...ovo je kao u zid da udaras...Ovde imamo posla sa "strucnjacima" koji bi te neke Jang Bojse i Kopenhagene gazili sa po 5 razlike, otkinuli par bodova Bajernu i Totenhemu...kao sto rekog, dajte Simu Krunica da opaucimo grobare tri razlike uz pune tribine ludih navijaca...a Evropa, ispascemo od nekog strasnog Sasuola...

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, StephenBob said:

Druze, da li kapiras kolicinu srece da mi dobijemo bas Salzburg na zrebu, tim koji je 13 puta zaredom ispao?! Jel ti to kapiras uopste ili treba dodatno da ti pojasnim? Koliko su samo oni bili pod pritiskom i koliko su u glavi bili optereceni tom cinjenicom?

Kakav si ti stručnjak to je neverovatno, i komičar i provokator i sve u jednom 😁

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, StephenBob said:

 

A sta smo mi to u Evropi veliko uradili? Provukli se kroz kvalifikacije? Nereseno sa Jang Bojsom oba meca, nereseno sa Kopenhagenom oba meca. U grupnoj fazi smo najgori tim koji je ucestvovao. Veliki je to uspeh. Ustvari nas je problem sto je za nas uspeh samo ucesce u Ligi Sampiona. A to sto nas guze tamo 5:0 u proseku to je uredu. Pogledaj kako je Slavija odigrala sa manje placenim timom od naseg. U izuzetno jakoj grupi se ni jedan mec nisu obrukali. A sta je sa nama?

Pa jeste za nas uspjeh učešće, naravno da je uspjeh da učestvujemo kad u ovom formatu nikad nismo, treba da prvi put uđemo i pokažemo boraniji ko je FKCZ. To tako ni na menadžeru više ne može. Nama u LŠ nije ni mjesto, ni po jednom parametru osim po istoriji, daleko smo najgori klub čega god da se uhvatiš u tom društvu. I nebitno ni što je FKCZ, nikad nijedan klub nije ušao iz 1.kola kvalifikacija u grupnu fazu, a mi to radimo dvije godine uzastopno. Pa nemoguće da niko nikad nije imao takvog sreću na klupi nego je nas zapao.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, StephenBob said:

Druze, da li kapiras kolicinu srece da mi dobijemo bas Salzburg na zrebu, tim koji je 13 puta zaredom ispao?! Jel ti to kapiras uopste ili treba dodatno da ti pojasnim? Koliko su samo oni bili pod pritiskom i koliko su u glavi bili optereceni tom cinjenicom?

Kakav si ti stručnjak to je neverovatno, i komičar i provokator i sve u jednom 😁

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, StephenBob said:

 

A ko kaze da je svih 12 dvomeca? U kljucnim mecevima imali smo srecu. Krasnodar, Salzburg, Kopenhagen, cak nas je zamalo Helsinski izbacio, i tu smo se provukli. Da nije bilo toga ne bi smo mi ni videli Ligu Sampiona. Mozda bi usli u LE. Treba li da pominjem i srecu na zrebu gde smo uvek dobili slabijeg rivala nego sto smo mogli s obzirom na svoj koeficijent. Ne znam cemu potreba da se to skriva, sve se lako moze proveriti.

 

Posle plasmana u LE... Milojevic je imao srece, nikada nece ponoviti uspeh...

Posle plasmana u LS, Milojevic je imao srece, nikada nece ponoviti uspeh...

Posle drugog plasmana, Milojevic je imao srece, nikada nece ponoviti uspeh..

 

Jednostavno, VM gaji takav stil fudbala (koji se meni licno ne svidja) i da mu se sto sta zameriti, ali ovo sto pojedinci pisu su ortodoxne gluposti.. cuj sreca ili znas ili ne !!

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

09.07.2019 20:00h Sūduva - Crvena zvezda 0 : 0 (0 : 0)

16.07.2019 20:45h Crvena zvezda - Sūduva 2 : 1 (2 : 0)

 

24.07.2019 20:45h Crvena zvezda - Helsinki 2 : 0 (1 : 0)

31.07.2019 18:00h Helsinki - Crvena zvezda 2 : 1 (0 : 0)

 

06.08.2019 20:45h Crvena zvezda - Kopenhagen 1 : 1 (1 : 0)

13.08.2019 20:00h Kopenhagen - Crvena zvezda 1 : 1 (1 : 1)

 

21.08.2019 21:00h Young Boys - Crvena zvezda 2 : 2 (1 : 1)

27.08.2019 21:00h Crvena zvezda - Young Boys 1 : 1 (0 : 0)

 

Kakva je to dominacija vrhunskog strucnjaka. 2 pobede iz 8 utakmica.

Zamalo Suduva da nas izbaci na Marakani da su imali jos 5 minuta vremena.

Jang Bojs i Kopenhagen smo prosli na gol u gostima i antologijske penale.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, StephenBob said:

U grupnoj fazi smo najgori tim koji je ucestvovao

Nismo najgori Genk, Galatasaraj, Slavija i Lil su gori od nas 😄

1 minute ago, StephenBob said:

09.07.2019 20:00h Sūduva - Crvena zvezda 0 : 0 (0 : 0)

16.07.2019 20:45h Crvena zvezda - Sūduva 2 : 1 (2 : 0)

 

24.07.2019 20:45h Crvena zvezda - Helsinki 2 : 0 (1 : 0)

31.07.2019 18:00h Helsinki - Crvena zvezda 2 : 1 (0 : 0)

 

06.08.2019 20:45h Crvena zvezda - Kopenhagen 1 : 1 (1 : 0)

13.08.2019 20:00h Kopenhagen - Crvena zvezda 1 : 1 (1 : 1)

 

21.08.2019 21:00h Young Boys - Crvena zvezda 2 : 2 (1 : 1)

27.08.2019 21:00h Crvena zvezda - Young Boys 1 : 1 (0 : 0)

 

Kakva je to dominacija vrhunskog strucnjaka. 2 pobede iz 8 utakmica.

Zamalo Suduva da nas izbaci na Marakani da su imali jos 5 minuta vremena.

Jang Bojs i Kopenhagen smo prosli na gol u gostima i antologijske penale.

😂😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, StephenBob said:

09.07.2019 20:00h Sūduva - Crvena zvezda 0 : 0 (0 : 0)

16.07.2019 20:45h Crvena zvezda - Sūduva 2 : 1 (2 : 0)

 

24.07.2019 20:45h Crvena zvezda - Helsinki 2 : 0 (1 : 0)

31.07.2019 18:00h Helsinki - Crvena zvezda 2 : 1 (0 : 0)

 

06.08.2019 20:45h Crvena zvezda - Kopenhagen 1 : 1 (1 : 0)

13.08.2019 20:00h Kopenhagen - Crvena zvezda 1 : 1 (1 : 1)

 

21.08.2019 21:00h Young Boys - Crvena zvezda 2 : 2 (1 : 1)

27.08.2019 21:00h Crvena zvezda - Young Boys 1 : 1 (0 : 0)

 

Kakva je to dominacija vrhunskog strucnjaka. 2 pobede iz 8 utakmica.

Zamalo Suduva da nas izbaci na Marakani da su imali jos 5 minuta vremena.

Jang Bojs i Kopenhagen smo prosli na gol u gostima i antologijske penale.

U osam evropskih utakmica samo jedan poraz i to kad je prolaz već osiguran. Veliki si Miloje.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nemamo igru vec jako dugo i polako gubimo navijace na stadionu, samo se ceka trenutak kad ce sve ovo da pukne. A to ce biti momenat kad u sledecim kvalifikacijama naidjemo na minu pa ostanemo bez Evrope. Onda necemo imati ni igru ni pare. Pa cemo videti sta je onda Terzin plan B, C ili D.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, ZiS said:

Miloje jeste vrhunski strucnjak ...to je jedino pametno i istinito sto se moze izvuci iz ovog pisanija...

Videcemo kakve ce rezultate praviti u vrhunskim klubovima posto je vrhunski strucnjak. Ne mora Real. Dovoljno je recimo nesto tipa Salcburg ili Napoli.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, tsva said:

Videcemo kakve ce rezultate praviti u vrhunskim klubovima posto je vrhunski strucnjak. Ne mora Real. Dovoljno je recimo nesto tipa Salcburg ili Napoli.

 

Videcemo naravno...Isto tako i ja mogu da napisem, sta i gde igraju vedete s kojima je on ostvario ucesce medju 32 najbolje ekipe u Evropi...Krsticic, Srnic, Pavkov, Ben, Degenek, Savic, Stojkovic, Boaci...Ne mora Liga Sampiona posle, neki Intertoto kup...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, K.Dot said:

Svaka čast Milojeviću za sve što je uradio, takođe mislim da je sada pravo vreme da ode i bude upamćen samo po lepim i pozitivnim stvarima. Očigledno da je unazad godinu dana izgubio kontrolu nad timom i da ili nema volje ili želje da tu nešto promeni. Veliki minus mu ostaje svaki derbi koji smo odigrali i većina JSL utakmica. Mada kažem, barem kod mene, za sada pozitivno preovladava.

Potpis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...