Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Just now, tsva said:

 

A da li smemo da ocekujemo da napadnemo Ivanjicu kod kuce ili da cekamo sudiju da resi?

mislio si protiv Indjije da te ispravim.Stoji da ove sezone ne igrmao bas najbolje u ling long ligi ali i pored toga smo opet prvi.Raduje utakmica protiv Macve gde smo konacno poceli da igramo od starta sto se odmah rezultiralo pozitivnim rezultatom

Link to comment
Share on other sites

Valjalo bi da Tomane pocne opet, da napravi nekakav kontinuitet. Isto vazi i za VLP, nikako ga ne treba klupirati. Ben ce igrati sigurno i verovatno Žander. Naravno očekujem i Gajica u 11.

 

Popović, Gajić, Pankov, Babić, Žander, Vulić, Petrović, Ben, VLP, Vukanović, Tomane.

 

Borjan, Gobeljić, Milunović, Jovančić, Ivanić, Simić☹, Pavkov

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Mile1 said:

mislio si protiv Indjije da te ispravim.Stoji da ove sezone ne igrmao bas najbolje u ling long ligi ali i pored toga smo opet prvi.Raduje utakmica protiv Macve gde smo konacno poceli da igramo od starta sto se odmah rezultiralo pozitivnim rezultatom

Više govori o jadu i bedi lige nego li o nama. 

Link to comment
Share on other sites

Ali koji raspad medju forumasima navijacima Zvezde. Potpuno nestvarne price i omalovazavajuce o treneru koji je dva puta clan najboljih u Evropi, ajde i dve titule ali to mu namestaju jel. Bas me zanima koji dostupan trener bi bio po ukusu Milojevicevih protivnika i koliko bi taj opstao do ulaska u krug kritika . Lose igramo derbije, vecinu meceva u ligi gde su igraci nezainteresovani to je cinjenica ali ima rezultate. I stoji da smatram da na leto treba da se rastajemo, ne zbog neuspeha vec zasicenosti i igraca i trenera koji treba da krene dalje, to je prosto prirodno. Ali dokle god je tu ajde da malo manje smanjimo pritisak bar sa nase strane, imaju ga dosta od Vuletica, Vucelica, medija itd. Potrebno je da budemo jedinstveni, Partizan jaci nego u zadnje dve godine, sjajni stranci, ozivljeni Suma, hrabar trener i bice bas tesko do titule i nove sanse za elitom. Sledi Krusevac pa pauza, na zimu da se ratosiljamo visak igraca pa cemo videti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, K.Dot said:

Ne vredi pope, ja sam prošli put pokušao sa njim. Piše iste tekstove kao prolup samo mnogo duže, sa više stilskih figura. I sve se svodi na to da Ebesilio ne igra u Japanu i da Kafu ne igra od Bordoa. Miloje pošten, svima daje minute po zasluzi, dobro ima par igrača koji igraju stalno, nebitno u kakvoj su formi i da li baš zaslužuju, ali koga briga. Ebesilio ne igra u Japanu a Kafu ne igra još od Bordoa.

A zato ti dominiras. Jedino sto si maznuo i Kendrikov nadimak i jedan od avatara sto je koristio. Kreativnost na nivou

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Mile1 said:

Meni jedino smeta u celoj prici oko MIlojevica kako se jedino navodi kako on ima srece a jasno je da to nema veze sa vezom.Za mene je on trenutno najbolji nas trener i to miljama ispred Paunovica i ostalih pajaca.Naravno da ima i mana i neke stvari mi se ne svidjaju kod njega kao sto je forsiranje pojedinih igraca i veoma losa igra kada igramo protiv Partizana.U  LS dok ne budemo imali budzet preko 20 miliona bicu zadovoljan i sa ovakvom igrom posto nemampo arsenal da se suprostavimo Bajernu,PSG-u i ostalim adzdajama od ekipa.Zaista mi je tesko da poverujem da postoji grupa navijaca Zvezde koji su ocekivali da cemo mi napasti Bajern i da cemo igrati bez garda na Alijanc Areni.I na tom mecu smo imali nekoliko sansi da postignemo gol ali nismo imali  srece 🙂

2x grupna faza lige sampiona jedno docekano prolece u evropi stvarno ne znam sta vise ocekivati od ovogh kluba koji do pre par godina nije mogao da prodje ekipe poput Suduve i ostalih ''mocnih'' ekipa.Najvecu porciju krtiika treba da dobije uprava na celu sa Terzicem.Neka Miloje nastavi da ima srecu i narednih 10 godina u Zvezdi bicu zadovoljan

Пошто не могу по 100ти пут да објашњавам да нико не очекује да нападнемо Бајерн, једино могу да ти жалим тастатуру.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Dropkick Murphys said:

Ja cekam naredni Milojevicev klub, da vidim kakve ce rezultate imati. Pa ako bude dobro, onda je on zasluzan za ove trenutne uspehe, a ako bude truba, onda nema pojma i imao je srece.

To je valjda glavni argument kada se ocenjuje da li je neko dobar ili ne.

Ne moze tako bas da se gleda na stvari, ima mnogo i do snalazenja trenera u samoj sredini, mogucnosti da prilagodjava igrace, saradnji sa famoznim sportskim sektorom.

 

Za Zvezdu Milojevic ima poprilicno pozitivnih elemenata posla koji radi, sto u nekoj drugoj sredini ne bi bilo isto, cak ni blizu.

Link to comment
Share on other sites

A zato ti dominiras. Jedino sto si maznuo i Kendrikov nadimak i jedan od avatara sto je koristio. Kreativnost na nivou

Haha, u kakvom si ti tripu dečko? Ovaj nik imam još sa B92 i to kao omaž Keniju kada su ga trajno odstranili. A ovaj avatar on nikada nije koristio, biće da si ti malo pobrkao lončiće. 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, K.Dot said:

Haha, u kakvom si ti tripu dečko? Ovaj nik imam još sa B92 i to kao omaž Keniju kada su ga trajno odstranili. A ovaj avatar on nikada nije koristio, biće da si ti malo pobrkao lončiće. 

 

 

 

Omaz liku koji je trolovao sve sto ima veze sa Zvezdom ? Koji je jasno pokazivao animozitet prema Zvezdi i svemu sto ima veze sa njom , uh, sad su mi jasni tvoji stavovi onda. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Manoly said:

Ne moze tako bas da se gleda na stvari, ima mnogo i do snalazenja trenera u samoj sredini, mogucnosti da prilagodjava igrace, saradnji sa famoznim sportskim sektorom.

 

Za Zvezdu Milojevic ima poprilicno pozitivnih elemenata posla koji radi, sto u nekoj drugoj sredini ne bi bilo isto, cak ni blizu.

Sprdnja :) 

 

Zbog ovih sto pitaju gde su igraci posle Zvezde, jer je to argument da li su bili dobri dok su igrali kod nas. 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Milojevic je sa svim manama najjbolja stvar koja se dogodila Zvezdi posle Lukiceve ere.

 

Bio on vama simpatican ili ne, iza njega ce ostati Sparta Prag , Krasonadar , Keln , Arsenal (doduse nismo ih dobili ali smo im otkinuli bod u Londonu), Salzburg , Liverpul , Kopenhagen , YB , Olimpijakos.

 

Da mi je neko pre 4 godine posle Ludogoreca rekao da cemo u skorijoj buducnosti imati ovakav CV, tacno bi ga proglasio idiotom veka.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Omaz liku koji je trolovao sve sto ima veze sa Zvezdom ? Koji je jasno pokazivao animozitet prema Zvezdi i svemu sto ima veze sa njom , uh, sad su mi jasni tvoji stavovi onda. 

 

a u suštini tebi je krivo jer je Keni dobio fanove i omaž... a ti jedan upis i to ne baš afirmativan:

 

Quote

Valter mi je bio draži dok je pisao one proglase o Lavrnji

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Super su i Zenga i Mateus, sve je to pedigre evropski i svetski, ali istinski, gotovo kroz gene povezan trener je ono što donosi vrhunsku sinergiju i ostvaruje najveći plus za klub, ekipu i tim koji istrči na teren.

 

Primeri Vladana Milojevića i Sava Miloševiće jasno ističu neophodnost sveobuhvatne povezanosti sa nekim klubom da bi se dostigao maksimum.

Preduslov je naravno da se radi o vrhunskim trenerima i ljudima do petnih žila uronjenim u svoj posao, ali onaj dodatni, izuzetno značajni plus mogu da donesu samo kadrovi koji žive te boje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije stvar u cenzuri i strahu, vec su me dva puta udaljili zbog nekih postova a u stvari sve je to zbog ranije reputacije, ali im ipak treba izgovor. Poenta je da bema svrhe boriti se sa vetrenjacama i kad postoji ekipa kojoj je dozvoljeno da pise to sto pise i ekipa kojoj ne. Elem , ovo je Zvezdin topik i kao takav pisimo o Zvezdi , ide li neko organizovano u Krusevac na utakmicu?.

Edited by VLADIMIR PERIC VALTER
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Znanje imanje said:

Super su i Zenga i Mateus, sve je to pedigre evropski i svetski, ali istinski, gotovo kroz gene povezan trener je ono što donosi vrhunsku sinergiju i ostvaruje najveći plus za klub, ekipu i tim koji istrči na teren.

 

Primeri Vladana Milojevića i Sava Miloševiće jasno ističu neophodnost sveobuhvatne povezanosti sa nekim klubom da bi se dostigao maksimum.

Preduslov je naravno da se radi o vrhunskim trenerima i ljudima do petnih žila uronjenim u svoj posao, ali onaj dodatni, izuzetno značajni plus mogu da donesu samo kadrovi koji žive te boje.

Upravo to, nekad i vece trenersko ime ne uradi nista, a neko poput Save stvori tu koheziju i zajednistvo koje ocigledno ima tim Partizana ili Miloje u Zvezdi, pogotovo u prvoj sezoni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Graficar 2 2 danas sa Backom. Erakovic i Stanojev strelci. Odbrana Graficara raspad, Backa stvorila 173 stopostotne sanse. Napad dobro funkcionise, mada i igra Graficar dosta brzo i ofanzivno. Ne treba otpisati Stanojeva prerano, ovde se pljuvao

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Manoly said:

Ne moze tako bas da se gleda na stvari, ima mnogo i do snalazenja trenera u samoj sredini, mogucnosti da prilagodjava igrace, saradnji sa famoznim sportskim sektorom.

 

Za Zvezdu Milojevic ima poprilicno pozitivnih elemenata posla koji radi, sto u nekoj drugoj sredini ne bi bilo isto, cak ni blizu.

Ja sam siguram da Miloje kad ode iz Zvezde ide pravo u zaborav i da će mu svaki naredni posao biti prosečan.

 

Čovek je lepo sam rekao da nije vrhunski trener i to je tačno. Ovde su mu se poklopile kockice kako sigurno nikad nigde nece i bilo bi šteta da ode prerano. Bilo bi lepo da se druzimo jos barem 2-3 godine. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...