Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

1 minute ago, goldberg said:

 

Sto, to je problem?

 

Tebi nije problem da targetiras neistomisljenike, ali je problem da se iznese mislenje? Pa onda je ova tema zestoko zastranila.

 

Citam kako neki pisu da se Napredak samo branio, pominje se odnos suteva. Pa u tome i jeste stvar, da nekad odigras dobro, nemas srece i izgubis bodove. Desava se u svim ligama osim u SNSrbiji. Tu se bodovi dobijaju tako sto produzis vreme sve dok klub sa 100% ucinkom ne da gol.

 

Najgore od svega je sto bi, da je Partizan ovako dobio u Krusevcu (kao sto je dobio u Cacku prosle ili pretprosle sezone) ti bio prvi da se javis kako druga strana ima vetar u ledja. SNS mentalitet pa se cudimo sto 2/3 zemlje nema nikakav problem sa njima.

 

giphy (4).gif

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

 

4 minutes ago, goldberg said:

 

Sto, to je problem?

 

Tebi nije problem da targetiras neistomisljenike, ali je problem da se iznese mislenje? Pa onda je ova tema zestoko zastranila.

 

Citam kako neki pisu da se Napredak samo branio, pominje se odnos suteva. Pa u tome i jeste stvar, da nekad odigras dobro, nemas srece i izgubis bodove. Desava se u svim ligama osim u SNSrbiji. Tu se bodovi dobijaju tako sto produzis vreme sve dok klub sa 100% ucinkom ne da gol.

 

Najgore od svega je sto bi, da je Partizan ovako dobio u Krusevcu (kao sto je dobio u Cacku prosle ili pretprosle sezone) ti bio prvi da se javis kako druga strana ima vetar u ledja. SNS mentalitet pa se cudimo sto 2/3 zemlje nema nikakav problem sa njima.

 

Da li si ti gledao utakmicu? Sudija produzio 5 minuta, za to vreme zviznuo crveni nekom sa klupe Napretka, a faul sudjen na 95:25. Mozes li mi objasniti kako je to "pobeda tako sto produzis vreme sve dok klub sa 100% ucinkom ne da gol"?

 

Btw nismo stopostotni, dobili stw nas zasluzeno u derbiju.

Edited by pantelia24
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, goldberg said:

 

Sto, to je problem?

 

Tebi nije problem da targetiras neistomisljenike, ali je problem da se iznese mislenje? Pa onda je ova tema zestoko zastranila.

 

Citam kako neki pisu da se Napredak samo branio, pominje se odnos suteva. Pa u tome i jeste stvar, da nekad odigras dobro, nemas srece i izgubis bodove. Desava se u svim ligama osim u SNSrbiji. Tu se bodovi dobijaju tako sto produzis vreme sve dok klub sa 100% ucinkom ne da gol.

 

Najgore od svega je sto bi, da je Partizan ovako dobio u Krusevcu (kao sto je dobio u Cacku prosle ili pretprosle sezone) ti bio prvi da se javis kako druga strana ima vetar u ledja. SNS mentalitet pa se cudimo sto 2/3 zemlje nema nikakav problem sa njima.

Znam zaboli mnogo kada te samo nekoliko sekundi deli od sreće, a onda dođe to što dođe. Ovako možeš samo da prosipaš nebuloze i patetiku. Želim ti prijatan ostatak vikenda, a žele ti i Milojević i Marin.

Duga je sezona doći će i tvojih pet minuta.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goldberg said:

 

Sto, to je problem?

 

Tebi nije problem da u targetiras neistomisljenike, ali je problem da se iznese mislenje? Pa onda je ova tema zestoko zastranila.

 

Citam kako neki pisu da se Napredak samo branio, pominje se odnos suteva. Pa u tome i jeste stvar, da nekad odigras dobro, nemas srece i izgubis bodove. Desava se u svim ligama osim u SNSrbiji. Tu se bodovi dobijaju tako sto produzis vreme sve dok klub sa 100% ucinkom ne da gol.

 

Najgore od svega je sto bi, da je Partizan ovako dobio u Krusevcu (kao sto je dobio u Cacku prosle ili pretprosle sezone) ti bio prvi da se javis kako druga strana ima vetar u ledja. SNS mentalitet pa se cudimo sto 2/3 zemlje nema nikakav problem sa njima.

 

bold 1: Slobodno citiraj post gde sam se to javio.

 

bold 2: Promašio si fudbal, upravo ja sve vreme pričam da je razlog zbog koga će psihotični bolesnik vladati još 20+ godina to što oni koji mu se suprotstavljaju na kraju ispadaju veći idioti od njega. Nažalost izgleda da su oni koji su sposobni da unište ovo zlo već izginuli, pomrli ili napustili ovu zemlju. Poražavajuće...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, pantelia24 said:

 

 

Da li si ti gledao utakmicu? Sudija produzio 5 minuta, za to vreme zviznuo crveni nekom sa klupe Napretka, a faul sudjen na 95:25. Mozes li mi objasniti kako je to "pobeda tako sto produzis vreme sve dok klub sa 100% ucinkom ne da gol"?

 

Btw nismo stopostotni, dobili stw nas zasluzeno u derbiju.

 

5 minutes ago, DonJuan said:

Znam zaboli mnogo kada te samo nekoliko sekundi deli od sreće, a onda dođe to što dođe. Ovako možeš samo da prosipaš nebuloze i patetiku. Želim ti prijatan ostatak vikenda, a žele ti i Milojević i Marin.

Duga je sezona doći će i tvojih pet minuta.

 

@VoodooDerina je barem pisao o realnim zvezdasima, vi ni pet ni sest nego svako misljenje koje se razlikuje od vaseg proglasavate za grobarsko ili da to pisu navijaci Partizana.

 

Sramota je da se ovako pomaze vodecim klubovima i sramota je da vec trecu sezonu za redom gledamo ovakve stvari u ligi. Sudija je produzio pet minuta, to je isteklo, svira se kraj. Nema dalje rasprave, crvenih kartona za trenera Napretka i ostalog. Sledece na tapetu ce biti, odugovlacili su u produzetku, produzimo jos 4 minuta.

 

@VoodooDerina masis fudbal. SNS vladavina i pociva na opravdavanju svega samo da bi se bilo na vlasti. Sto se delom desava i ovde, sasvim je normalno da se vec drugi mec pobedjuje na ovakav nacin, da ce Zvezda vec trecu sezonu za redom da ima sve pobede u ligi osim protiv Partizana (nadjite mi primer u Evropi da se to desava). Sve samo da se "nasi" opravdavaju. To je taj mentalitet.

 

Ljudi, nije sramota igrati nereseno, nije sramota izgubiti. City je danas izgubio kod kuce od tima sa sredine tabele. Sramota je oteti pobedu. Takodje, sramota je da se drugacije reaguje jer je Zvezda u pitanju. Da je Partizan u pitanju, bilo bi gomila komentara kako ih guraju i tome slicno.

 

 

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

Nikad ne treba cekati kiks svog kluba, to je ipak karakteristika ljudi koji svoje misljenje stavljaju iznad ostalih, cekajuci da kazu kako su bili u pravu.

Danas je i pored gresaka i slabije organizacije napada u delovima meca, bilo i fudbala, zelje i to se videlo. Nije bilo ni srece da ranije povedemo.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goldberg said:

 

 

 

 

Sramota je da se ovako pomaze vodecim klubovima i sramota je da vec trecu sezonu za redom gledamo ovakve stvari u ligi. Sudija je produzio pet minuta, to je isteklo, svira se kraj. Nema dalje rasprave, crvenih kartona za trenera Napretka i ostalog. Sledece na tapetu ce biti, odugovlacili su u produzetku, produzimo jos 4 minuta.

Ovde preterujes. Na tacno 95:00, lopta je bila levo od sesnaesterca i isao je centarsut. Faul je bio na 95:08, lopta je izbacena na 20 metara, znaci nije gotova akcija. Na stranu, sto ima razloga da produzi jos malo zbog prekida tokom nadoknade.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, goldberg said:

 

 

@VoodooDerina je barem pisao o realnim zvezdasima, vi ni pet ni sest nego svako misljenje koje se razlikuje od vaseg proglasavate za grobarsko ili da to pisu navijaci Partizana.

 

Sramota je da se ovako pomaze vodecim klubovima i sramota je da vec trecu sezonu za redom gledamo ovakve stvari u ligi. Sudija je produzio pet minuta, to je isteklo, svira se kraj. Nema dalje rasprave, crvenih kartona za trenera Napretka i ostalog. Sledece na tapetu ce biti, odugovlacili su u produzetku, produzimo jos 4 minuta.

Ne znas pravila.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goldberg said:

 

 

Sramota je da se ovako pomaze vodecim klubovima i sramota je da vec trecu sezonu za redom gledamo ovakve stvari u ligi. Sudija je produzio pet minuta, to je isteklo, svira se kraj. Nema dalje rasprave, crvenih kartona za trenera Napretka i ostalog. Sledece na tapetu ce biti, odugovlacili su u produzetku, produzimo jos 4 minuta.

 

😁

 

Daj nemoj me je..ati, 45 sekundi proslo otkako je sudjen aut i otkako je izveden zbog toga sto je sudija prekinuo utakmicu, i ti cenis da to ne treba nadoknaditi?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, goldberg said:

 

 

@VoodooDerina je barem pisao o realnim zvezdasima, vi ni pet ni sest nego svako misljenje koje se razlikuje od vaseg proglasavate za grobarsko ili da to pisu navijaci Partizana.

 

Sramota je da se ovako pomaze vodecim klubovima i sramota je da vec trecu sezonu za redom gledamo ovakve stvari u ligi. Sudija je produzio pet minuta, to je isteklo, svira se kraj. Nema dalje rasprave, crvenih kartona za trenera Napretka i ostalog. Sledece na tapetu ce biti, odugovlacili su u produzetku, produzimo jos 4 minuta.

Prvo, nigde nisam pominjao ni Partizan, ni navijače Partizana, ni da si ti bilo čiji navijač. 

Faul je suđen pre isteka pet minuta, ili tu nege, a ako poznaješ fudbal, znaš da je pravilo da se uvek dozvoljava izvođenje prekida. Ako dovoljno pratiš fudbal znao bi da u praksi sudija može da nadoknadi vreme koje je izgubljeno u nadoknadi, tj vreme koje se nije igralo.

Ali ovde nije nepoznavanje materije, nego bes i tuga. Pobeda je čista da čistija ne može biti.

Edited by DonJuan
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ovde preterujes. Na tacno 95:00, lopta je bila levo od sesnaesterca i isao je centarsut. Faul je bio na 95:08, lopta je izbacena na 20 metara, znaci nije gotova akcija. Na stranu, sto ima razloga da produzi jos malo zbog prekida tokom nadoknade.

 

3 minutes ago, pantelia24 said:

 

😁

 

Daj nemoj me je..ati, 45 sekundi proslo otkako je sudjen aut i otkako je izveden zbog toga sto je sudija prekinuo utakmicu, i ti cenis da to ne treba nadoknaditi?

 

Gledao sam do sada dosta meceva, sto u LS, sto u stranim ligama i znam da je nadoknada vremena obicno kraj za bilo kakvo nadanje da mozes doci do gola. Protivnik tada odugovlaci, ispucava, potrosi jednu izmenu, a ti imas fiksno vreme da nesto uradis.

 

Desava se da se postigne pogodak i u nadoknadi, ali ne tako sto se na silu produzava vreme jer je bio prekid u nadoknadi.

 

@DonJuan, moze li bez projektovanja emocija kao sto su bes i tuga? Uvek cu da reagujem kada se ovako neko gura na ovakav nacin, kao sto se Zvezda pogurala protiv Indjije i Napretka jer je to ono sto drzi mrtvim nas fudbal i zbog koga smo na samom dnu po pitanju korupcije i kriminala.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, goldberg said:

 

 

Gledao sam do sada dosta meceva, sto u LS, sto u stranim ligama i znam da je nadoknada vremena obicno kraj za bilo kakvo nadanje da mozes doci do gola. Protivnik tada odugovlaci, ispucava, potrosi jednu izmenu, a ti imas fiksno vreme da nesto uradis.

 

 

 

Meni je dovoljno sto sam gledao Zvezdine tekme, na primer protiv Krasnodara, pa znam da sudija produzi i ono sto se desilo u nadoknadi. Na primer, ukazivanje pomoci kod povrede, bakljada.

A sve to ovde i nije slucaj, jer je bila poslednja akcija na utakmici i nije bila zavrsena. Znaci 8 seknudi od isteka nadoknade je proslo kod faula na 20 metara.

Prvi kenjam za sva guranja i nemam problem da kazem nesto sto ne ide u prilog Zvezdi, ali za ovo nemam zamerki. Da li je bio faul, mozemo da diskutujemo, ali nadoknadjeno vreme je bilo regularno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sudija kad produzi za 5 min, ne znaci da mora da prekine utakmicu u 9500, pa sta ako se desi neki prekid, izmena, ukazivanje pomoci , bilo sta, normalno je da produzi koliko treba i taj prekid unutar nadoknade, ne kaze se dzabe " sudija je produzio za najmanje ! 5 minuta, a ne tacno 5 minuta "

 

U nadoknadi je bilo jedno ukazivanje pomoci i onaj crveni za klupu domacina, sto je oduzelo skoro minut, faul je napravljen unuter nadoknade. Faul je takodje bio, 5 min je ocekivana nadoknada, jer je bilo i dosta izmena i par prekida.

 

Jedina problematicna odluka je nedosudjen penal za Zvezdu pocetkom utakmice i crveni za Bjelosa koji je mucki udario pesnicom Bena sa ledja, za onaj start ide i minimum 5 pa mozda i 7 utakmica kazne, Ristovic je dobio 10 utakmica jer je gazio nekog dok je bio na zemlji, ovo je bio zesci bezobrazluk jer je mucki udario Bena, svesno i to sa ledja pesnicom u glavu

 

Sramota !

 

Drugi previd je penal za Zvezdu koji je bio nepostojeci i sva sreca pa je Ben promasio, cisto da se ne pise kako ne moze Zvezda bez penala da dodje do 3 poena.

 

Inace, ovo je bila verovatno nasa najbolja utakmica u domacoj ligi u 2019.

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Obicno se u ovakvim situacijama uvek dozvoli da se akcija zavrsi, i to je bio slucaj, drugo poluvreme nisam gledao, svi se aklamativno slazete da penala nije bilo i da je dobro sto su ga nasi masili, sa druge strane onaj start nad Benom je bio crveni kao kuca, seljackije nabadanje odavno nisam video lik ja 'ladno nokautirao ovog naseg

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Meni je dovoljno sto sam gledao Zvezdine tekme, na primer protiv Krasnodara, pa znam da sudija produzi i ono sto se desilo u nadoknadi. Na primer, ukazivanje pomoci kod povrede, bakljada.

A sve to ovde i nije slucaj, jer je bila poslednja akcija na utakmici i nije bila zavrsena. Znaci 8 seknudi od isteka nadoknade je proslo kod faula na 20 metara.

Prvi kenjam za sva guranja i nemam problem da kazem nesto sto ne ide u prilog Zvezdi, ali za ovo nemam zamerki. Da li je bio faul, mozemo da diskutujemo, ali nadoknadjeno vreme je bilo regularno.

 

Ti si korektan i razumem sta hoces da kazes, samo se ne slazem da se nadoknada produzava ako se desi neki prekid unutar nadoknade. To nije nacin. Jer, onda bi se za izmene unutar nadoknade produzavalo za jos minut ili dva, sto neki i rade, ali to nije nacin.

 

Zamislite da smo mi primili ovakav go u LS protiv Spursa u gostima pri rezultatu 0:0? Da li bi bile ovakve reakcije? Sest minuta nadoknade + se i to krsi.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...