Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Да додам само, до курца све ако Милоје не буде у својој комфорт зони против грчког клуба. Ако их неко познаје, то је он. Врло вероватно и следећа екипа после нас коју ће водити 

Link to comment
Share on other sites

Kao sto sam rekao, predlog za strance he za narednu sezonu, sve Vucela-Vuletic- Pantic price su spinovi i ne padajte na gluposti, niti je Zvezda ista manje drzavno mezimce od Partizana niti su oni male mace za Zvezdana kako se prica. Mislim da je osam stranaca preterano sest je neki broj koji je ok , ali kako god, ako hocemo kvalitet lige mora se igrati sa dosta stranaca, pogledajte sutra koliko Oli ima Grka npr.

Link to comment
Share on other sites

Vazura laže. Kampanja se nastavlja. Kao po starom dobrom običaju, naučen od Vučelića i njegovih učenika, i ovog puta Vazura laže i zloupotrebljava medijski prostor. Jeste bilo žučne rasprave zbog Vazurinih provokacija kako je Partizan diskriminisan od strane države, i ništa više. To mogu da posvedoče i svih 28 predstavnika klubova super i prve lige Srbije koji su bili prisutni na sednici i koji su glasanjem, posle te žučne rasprave, podržali predlog Crvene zvezde o povećanju broja stranaca i predlog da se igrači iz EU koji igraju u Srbiji ne tretiraju kao stranci. Predlog Crvene zvezde je podržalo 25 klubova a protiv su bili samo 3 uključujući i Partizan. To najbolje govori o podršci koju imaju predlozi i diskusije FK Crvena zvezda i o statusu rukovodstva FK Partizan medju sportskim radnicima Srbije. Vazura ovim lažima želi da opravda svoj neuspeh na glasanju i da odvuče medijsku pažnju sa uspeha Crvene zvezde na pomenutom glasanju.", izjavio je Terzić. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Milijaš #10 said:

 

 

Ne razume ovo inaćenje FKP, ovo je odluka koja ide i njima u korist, koliko puta su Ivica, Miša Vazura i Željko pričali da je ograničenje glupost.

Stvarno bez mozga ponaša upravo FKP.

 

Kako ne razumes ? Glume zrtve po ko zna koji put , ujedno da pokazu kako mi mozemo sve u Srbiji a oni jadni se kao za to nista ne pitaju, mislim prevrce mi se zeludac od toga.

 

Mi smo se kod kuce branili samo protiv Salzburga ( prazne tribine) i protiv YB ( donekle razumljivo jer smo imali rezultat koji nas vodi dalje) , protiv Kopenhagena smo se branili tek kad smo poveli.

Od starta odma u napad, nemamo sta da branimo, trebaju nam bodovi ako hocemo da mastamo o nekom zimovanju u evropi.

 

Edited by Berlin
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Lakrdija, zasto idioti pre pocetka sezone nisu podneli ovaj predlog? Ruku na srce, predlog je u duhu vremena i zdravorazumski, ali je tajming los i bahat

Sto kaze pokojni Manda u LSLG:"Ja bi da mi to koljemo kume,ionako ce da priča da smo je klali.."

Tako da lajanja bi bilo kad god da se ovo desilo.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, goldberg said:

Mislim da nece poceti sa Tomaneom.

 

Borjan - Rodic, Pankov, Degenek, Gobeljic - Canas, Jovancic - Garcia, Marin, Van La Para - Boakye

 

 

Kakav bre Jovancic. Nema sanse da on bude u timu. Pankov takodje. Milunovic zna napraviti kiks ali isto tako zna odigrati dobar mec. Pankov mi ne uliva poverenje ni u duelima na zemlji ni u vazduhu. Mnogo je bre slab u duel igri a igra stopera. Prije bi Babica stavio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...