Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Ono sto sam video od Oly-ja, ozbiljna im je transformacija iz odbrane (koja je slabiji deo sastava) u napad, brzi su, koriste viskove po stranama i vrlo su opasni pred protivnickim golom.

Cinjenica je da nece pojuriti da nas napadnu od 1.minuta, ali obzirom na ono sto smo od nas do sad gledali, mislim da samo hrabrija igra blizu njigovih igraca vec na njihovoj polovini daje pozitivan rezultat.

Bice vremena za branjenje rezultata, to bar nije nepoznata Miloju.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je utakmica u kojoj lepota igra nije presudna. Bitan je samo rezultat i ovo jeste u ovom delu sezone rezultatski najvaznija utakmica. Sto se mene tice nek bude najruzniji mec sezone, samo da pobedimo.

 

Nešto opusteniji pristup možemo imati protiv Bajerna i Totenhema, jer tu možemo da dozvolimo luksuz da primimo 3-4 komada i treba da razmusljamo kako da damo sto vise.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Prethodni put kada je Olimpijakos igrao u Beogradu, u crveno-belim dresovima su plesali Ben i Marin:

 

olimpijakos.jpg

 

Bilo je to poslednje ispadanje nekog našeg tima u okviru kvalifikacija za Ligu šampiona. Prošlo je eto više od dve godine, a naš tim ređa samo pobede i prolaze od tada.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Znanje imanje said:

Prethodni put kada je Olimpijakos igrao u Beogradu, u crveno-belim dresovima su plesali Ben i Marin:

 

olimpijakos.jpg

 

Bilo je to poslednje ispadanje nekog našeg tima u okviru kvalifikacija za Ligu šampiona. Prošlo je eto više od dve godine, a naš tim ređa samo pobede i prolaze od tada.

Nazalost. Dao bih sve da su tu utakmicu Ben i Marin bili najgori a da Partizan nije imao Kljajica na golu i da smo prosli. Srecno Zvezdi danas! Opasan je Olimpijakos. Jaci nego pre 2 godine. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Liska Manjina said:

Odgledao sažetak utakmice Grafičar - Dinamo Vranje i ostao impresioniran umećem Željka Gavrića, taj dečko ima mnogo fudbala u nogama. Mislim da ni ova lopovska uprava ne može ignorisati njegove dobre igre.

Naravno da neće ignorisati, neko će mu samo staviti mašnicu i prihvatiti prvu ponudu.

Živi bili pa videli.

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Klotzen said:

najeftinija karta 6.000 ? 50 evra ? pa jel ima iko veću cenu karte od nas u LŠ ?

 

Регуларне цене појединачних улазница:
 
Север: 6,000 динара
Југ: 6,000 динара
Исток центар (сектори 3, 4 и 5): 15,000 динара
Запад бок (сектори 1, 2, 6 и 7) : 15,000 динара
Запад центар (сектори 3, 4 и 5, редови 1-22): 18,000 динара
ВИП Запад: 20,000 динара
 
Šteta što su karte ovako skupe, loše se poneo klub prema navijačima. Nemamo mi baš toliki standard da plaćamo kartu 6000.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, DonJuan said:

Pa koliko vidim najskuplje karte, pored samog terena su 98 funti, što je oko 13.000 dinara, što je opet jeftinije neko naš zapad, recimo.

 

na stranu da uporediš šta u Engleskoj dobiješ za te pare, a šta u Srbiji za duplo veće.

 

Edited by Stondisha
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ipak je taj Totenhemov stadion skucen u odnosu na maru, gledaoci nemaju ni pola komfora kao ovde, a i nama standard raste iz meseca u mesec nezadrživim tempom (tako barem predsednik reče). Nadam se da neće po hitnom postupku da podele karte stranackim botovima, da se i vidi na delu jajarska politika uprave. 

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Jonnhy Clash said:

Dobijaju utakmicu Lige Sampiona i tamo i vamo.

To je istina, ali mislim da ima razlike. Recimo,  kada odeš u restoran i umesto tanjira dobiješ kofu, pa neka bude i najskuplje jelo, mislim da bi se bunio, i sigurno ne bi rekao - hrana tamo, hrana ovako.

 

I još platiš skuplje.

Edited by DonJuan
  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DonJuan said:

To je istina, ali mislim da ima razlike. Recimo,  kada odeš u restoran i umesto tanjira dobiješ kofu, pa neka bude i najskuplje jelo, mislim da bi se bunio, i sigurno ne bi rekao - hrana tamo, hrana ovako.

 

sve zavisi šta si konzumirao pre odlaska u retoran.

Na primer ako si na nekim jakim halucinogenim supstancama, onda bi čak i pohvalio njihovu preduzimljivost da ti takvom nikakvom umeto tanjira daju kovu (ne kofu, nego KOVU), da se istom koristiš, jer za tanjir sposoban nisi.
 

edit

@Cromodora

nema dušu kao Marakana...  do duše verovatno nema ni Toalte kao Marakana... pa zato i te cene.

Edited by Stondisha
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Stondisha said:

 

sve zavisi šta si konzumirao pre odlaska u retoran.

Na primer ako si na nekim jakim halucinogenim supstancama, onda bi čak i pohvalio njihovu preduzimljivost da ti takvom nikakvom umeto tanjira daju kovu (ne kofu, nego KOVU), da se istom koristiš, jer za tanjir sposoban nisi.

Ne znam. Ne koristim halucinogene supstance. Konzumiram iskljucivo drustveno prihvatljive supstance. Da mi neko ponudi karte za sve utakmice od cetvrtfinala LS do finala sa sve propratnim sadrzajima (hoteli, restorani, Red light district ako Ajax igra u cetvrtfinalu) ili komplet za Partizan u Ligi Sampiona sa zidarskim sendvicem po utakmici izabrao bih ovo drugo. 

Edited by Jonnhy Clash
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...