Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

12 hours ago, Константин said:

2П само 3 шута према голу (укупно 12) против ових левата, јадно. Сад само фали политички коректна изјава Сисоја да похвали ову сподобу са противничке клупе и томе слично.

Тројац Терзић-Мркела-Милојевић ће дефинитивно бити упамћени по јединственој кадровској политици на свим нивоима...

 

Mozda miloja neko upamti i po dve lige sampiona i jednoj ligi evrope

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Opet ista priča! Igra ti liči na duplo golo već metar i po dana, igrači ti otaljavaju 90% mečeva, pa čak i rezervisti koji bi morali ginuti kada dobiju minutažu, a uz sve to igrači ti nisu dovoljno motivisani za jebeni derbi. Pa šta je to tvoj posao? Šta ti to tačno radiš? Pa imamo više sreće nego pameti, danas je ladno moglo završiti 3:2 ili 3:3, pa neće kvalitetan protivnik onako gubiti lopte kao Mačva kod drugog gola.

 

Iskreno, bojim se da se apsolutno ništa neće promeniti sve dok ne dođe do promene na klupi, ali sa druge strane bojim se da bi tad doveli nekog SNS bota na klupu tipa Simao Krunića ili Nešoa Milovanovića. Kad se bolje razmisli ostaje samo nada da će Milojević pronaći rešenje, jer ovako definitivno ne ide.

Edited by Liska Manjina
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šta kaže Borjan o porazima:

 

Golman Crvene zvezde je objasnio da su utakmice protiv Bajerna i Partizana porazi koji idu na dušu igrača.

- Bili smo borbeni u Minhenu, napravili smo previše grešaka - rekao je Borjan.

Poraz u derbiju je teško pao.

- Meni i najteže, to nismo mi. Idemo dalje, iskupićemo se. Nismo slušali trenera, nije tražio da budemo defanzivni, ni u Minhenu, ni protiv Partizana. To nas je koštalo, trebalo je da slušamo Milojevića - dodao je golman Zvezde.

 

Toliko o tome da je povlačenje bio deo taktike.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Del Piero said:

Culo se u prenosu sinoc posle gola Macve kako Milojevic pizdi sto igraci ne izlaze visoko i sto su se povukli. U izjavi posle meca mu nije jasno zasto smo stali u drugom. Postao je zrtva svoje taktike, ekipa ima lose navike i to ce se tesko promeniti preko noci.

U tome jeste stvar i problem koji ima dubok koren, siguran sam da sam Milojevic trazi visok presing na protivnickoj polovini sto je ekipa igrala sinoc, kao i protiv Vozdovca takodje u prvom pol.

On ocigledno tesko uspeva da promeni pristup igraca, cak i kroz rotaciju kda rezervisti treba da "budu pusteni s lanca".

Dopala mi se Gajiceva rola u prvom delu meca sinoc, pokazao je itekako da zeli, a znam i da moze. 

Jbni amaterizam kluba je to sto nije licenciran za Ls, pa uzivamo u Gobeljinim  bravurama...

Link to comment
Share on other sites

Pa neće to moći baš tako Miloje moj dragi, puštaš ih da svaku utakmicu nakon datog gola i vodjstva otaljavaju posao do kraja i sada bi odjednom kao na prekidač želeo da krenu da grizu i igraju visok presing veći deo utakmice. Mislim, niko mu drugi nije kriv što mu ekipa liči na klasičnu seosku.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pre svega mora se zavesti red u svlačionici, očito je da su mu Gardisti srozali autoritet, i zbog toga su i oterani. Već sam pričao za pijanke i bančenja navedene grupe igrača, te o nezdravoj ishrani velikog dela ekipe.

 

Pre svega mora se uvesti sistem nagrada i kazni, da na teren istrče samo oni najbolji, a ne oni koji su "namenjeni za prodaju",  a da se manjak želje i zalaganja momentalno leti na klupu i da se na istoj ostaje sve dok ne dođe do promene stava. Mora se jasno staviti do znanja da se neprofesionalizam i nesportski život neće tolerisati i da će novčano biti kažnjavani oni koji se toga ne budu pridržavali.

 

U suštini mora se uspostaviti zdrava atmosfera, a iz nje će sigurno izaći određeni kvalitet.

Edited by Liska Manjina
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Liska Manjina said:

Pre svega mora se zavesti red u svlačionici, očito je da su mu Gardisti srozali autoritet, i zbog toga su i oterani. Već sam pričao za pijanke i bančenja navedene grupe igrača, te o nezdravoj ishrani velikog dela ekipe.

Oterani su jer je Milojević rekao da idu ili oni ili on. Nakon toga je Terzić izabrao Milojevića a on je i zakuvao sve zbog utakmice sa Čukom.

Link to comment
Share on other sites

Napisao sam jedan siri post o omladincima, ostao sam duzan za kadete, a znam da ima ljudi koji vole ovo da citaju, a ne stizem bas da pisem na dnevnom nivou.

 

Golman je Copic koji je standardan reprezentativac, dosta ga hvale, bas dugo je u klubu, ali meni se on ne dopada previse. Nije visok, nesiguran je, jedino sto ok zna nogom da odigra, ali nista specijalno, mislim da je Katic iz omladinaca daleko ozbiljniji. Rezerva mu je Lukic kog nisam puno gledao, ali je ostavio i vise nego korektan utisak.

 

Desno je Despotovski koji je ok igrac, ali je vidno jaci od konkurencije, i brz je i prodoran, sta znam, videcemo ga protiv jacih. Stoperi su Djuric i Krstic, cinjenica je da je ovaj drugi koji je bas pompezno dosao iz Vojvodine nesto bolji, ali daleko od onog sto se pricalo o njemu. Levi bek je David Petrovic, vrlo prijatno iznenadjenje za mene. Ima smisla za fudbal, dobru tehniku, moze da igra u oba pravca, ok gradja i najzanimljiviji igrac iz odbrane svakako. Tu je i mali Radojevic iz 04 generacije koji igra, zanimljiv bek. Borben, solidan tehnicar, ne boji se, generalno se dobro nosi sa starijima od sebe, iako je manji i od svog godista. I da, Lazic i Ikanovic su isto tu, povremeni reprezentativci. 

 

Vezni red nam je fantazija. Mali Vlada Miletic je najbolji zadnji vezni kog sam ja gledao u nasoj omladinskoj skoli ikad. Jak, brz, dobar pas, igra u oba pravca, pravi box-to-box igrac. Pored njega je takodje fenomenalni Stankovic koji je sjajan kreator iz drugog plana, ima super pas, jak sut, dribling. Neverovatan dvojac na sredini. Ispred njih igraju ili Knezevic ili Brankovic koji su isto zanimljivi igraci, malo ih zeza fizika, ali imaju stofa za fudbal. 

 

Po krilima su Nikola Mituljikic i Curic. Nikola je prosle godine proglasen za najboljeg igraca generacije i zbog toga ocekujem vise od njega. Igra toplo-hladno, ne preuzima odgovornost, a zna fudbala. Curic je borben, dosta radi za ekipu, ali on meni ne deluje kao krilo, vise kao neki zadnji vezni koji je silom prilika tu. Drugi Mituljikic, Jovan je na klupi, cini mi se nesto slabiji od Nikole. Borovic se oporavio i dobija sansu i po strani i u spicu, nije los. Tu su i Maksimovski i Ramovic, ali ne igraju previse. 

 

Spica igra Bacanin koji je bas ozbiljan talenat. Malo ga zeza motorika jer je naglo izrastao i luta izmedju desetke i spica, ali bas ima stofa za fudbal, i fenomelano razmislja i igra. Tu je i mali Lazetic koji je za mene najvece otkrovenje. Jebiga, ima prezime. Ali decko je strasan, mozda i nas najbolji igrac u kadetskoj ligi do sad, iako je godinu dana mladji od svih. Sut, tehnika, pas, kretanje, brzina, gradja- sve. Mora malo manje sebican da bude i to je to, inace, igrac za prvi tim i to ozbiljan. Bukvalno je najspremniji kog imamo u omladinskoj skoli da igra u prvom timu, a 2004. je godiste. Tu je i Bogdan Petrovic, ali ne igra mnogo. 

 

Sjajna generacija. 

Edited by Markoss
  • Like 9
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Markoss said:

Napisao sam jedan siri post o omladincima, ostao sam duzan za kadete, a znam da ima ljudi koji vole ovo da citaju, a ne stizem bas da pisem na dnevnom nivou.

 

Golman je Copic koji je standardan reprezentativac, dosta ga hvale, bas dugo je u klubu, ali meni se on ne dopada previse. Nije visok, nesiguran je, jedino sto ok zna nogom da odigra, ali nista specijalno, mislim da je Katic iz omladinaca daleko ozbiljniji. Rezerva mu je Lukic kog nisam puno gledao, ali je ostavio i vise nego korektan utisak.

 

Desno je Despotovski koji je ok igrac, ali je vidno jaci od konkurencije, i brz je i prodoran, sta znam, videcemo ga protiv jacih. Stoperi su Djuric i Krstic, cinjenica je da je ovaj drugi koji je bas pompezno dosao iz Vojvodine nesto bolji, ali daleko od onog sto se pricalo o njemu. Levi bek je David Petrovic, vrlo prijatno iznenadjenje za mene. Ima smisla za fudbal, dobru tehniku, moze da igra u oba pravca, ok gradja i najzanimljiviji igrac iz odbrane svakako. Tu je i mali Radojevic iz 04 generacije koji igra, zanimljiv bek. Borben, solidan tehnicar, ne boji se, generalno se dobro nosi sa starijima od sebe, iako je manji i od svog godista. I da, Lazic i Ikanovic su isto tu, povremeni reprezentativci. 

 

Vezni red nam je fantazija. Mali Vlada Miletic je najbolji zadnji vezni kog sam ja gledao u nasoj omladinskoj skoli ikad. Jak, brz, dobar pas, igra u oba pravca, pravi box-to-box igrac. Pored njega je takodje fenomenalni Stankovic koji je sjajan kreator iz drugog plana, ima super pas, jak sut, dribling. Neverovatan dvojac na sredini. Ispred njih igraju ili Knezevic ili Brankovic koji su isto zanimljivi igraci, malo ih zeza fizika, ali imaju stofa za fudbal. 

 

Po krilima su Nikola Mituljikic i Curic. Nikola je prosle godine proglasen za najboljeg igraca generacije i zbog toga ocekujem vise od njega. Igra toplo-hladno, ne preuzima odgovornost, a zna fudbala. Curic je borben, dosta radi za ekipu, ali on meni ne deluje kao krilo, vise kao neki zadnji vezni koji je silom prilika tu. Drugi Mituljikic, Jovan je na klupi, cini mi se nesto slabiji od Nikole. Borovic se oporavio i dobija sansu i po strani i u spicu, nije los. Tu su i Maksimovski i Ramovic, ali ne igraju previse. 

 

Spica igra Bacanin koji je bas ozbiljan talenat. Malo ga zeza motorika jer je naglo izrastao i luta izmedju desetke i spica, ali bas ima stofa za fudbal, i fenomelano razmislja i igra. Tu je i mali Lazetic koji je za mene najvece otkrovenje. Jebiga, ima prezime. Ali decko je strasan, mozda i nas najbolji igrac u kadetskoj ligi do sad, iako je godinu dana mladji od svih. Sut, tehnika, pas, kretanje, brzina, gradja- sve. Mora malo manje sebican da bude i to je to, inace, igrac za prvi tim i to ozbiljan. Bukvalno je najspremniji kog imamo u omladinskoj skoli da igra u prvom timu, a 2004. je godiste. 

 

Sjajna generacija. 

 

Dakle, ovi koje si najviše ishvalio biće prodati čim neko ponudi dve stoje i prvog tima videti neće.

Edited by Laki21
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...