Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Maribor/Rozenborg je super opcija. Sa stanovišta turizma Prag i Švica su skroz ok. 

 

Uglavnom kad se podvuce crta, zreb nam je od početka do kraja i više nego pristojan. Znaju li se potencijalni rivali ako ne prodjemo Kopenhagen?

 

Ono što je meni najviše krivo jeste to što je onaj prošlogodišnji tim sa Degenekom, Krstičićem i Radonjićem bolji i konkretniji od ovog danas. A sva je prilika da nećemo dovesti nikog skorije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Cufta said:

 

Svasta s vama. Ne valja vam Miloje koji je za 2 godine uzo 2 titule, prosao grupu u LE, igrao LS, pobedio Liverpul sampiona Evrope te godine, uzeo bod Napoliju, bod Arsenalu, pobedio Keln bundesligasa, BATE koji je bio pojam za nase klubove se protiv njega jedva izvukao 2 puta sa 2 remija, isparirao CSKA, pobedio Spartu iz Praga, prosao Krasnodar i Salcburg itekako respektabilne klubove... I vi takvog coveka naseg Srbijanca, Sumadinca i Arandjelovcanina pljujete, a onanisete za nekakvim Robijem koji nije mogo ni titulu da uzme, a kamoli da uradi nesto u Evropi. Stvarno smo lud narod. I nemojte o pricama kako je Miloje dobio budzet jer to nije istina, on je na pocetku imao isti budzet kao Grof Bozovic, znaci slobodni igraci i maksimalna obestecenja od 300-400 k, a tek kasnije kad je vec napravio sa takvim igracima ogromne iskorake, e tek onda je pocelo ovo razbacivanje sa milionskim obestecenjima...

 

Hajde ti lepo otpili negde gde se najvise ceni sto je neko srbijanac i sumadinac, a ne nekakav mrski hrvat. Znam jedno takvo mesto, cesto se pominje ovde.

 

O fudbalskim razlozima zbog kojih se pljuje milojevic ne treba ni pocinjati, posto vidim da dotle jos nisi dobacio, trenutno ti je bitnije sto je iz arandjelovca, jebo ostalo.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Vredni mrav said:

Maribor/Rozenborg je super opcija. Sa stanovišta turizma Prag i Švica su skroz ok. 

 

Uglavnom kad se podvuce crta, zreb nam je od početka do kraja i više nego pristojan. Znaju li se potencijalni rivali ako ne prodjemo Kopenhagen?

 

Pa svi sto su ispali ovo Kolo iz Ls i sto ce da prodju u sledece kolo Le iz grupe sampiona. Znaci od Sutjeske do Ludogoretsa par smesnih ekipa  ce igrati 4 poslednju rundu Le

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Cufta said:

I vi takvog coveka naseg Srbijanca, Sumadinca i Arandjelovcanina pljujete, a onanisete za nekakvim Robijem koji nije mogo ni titulu da uzme,

 

Image result for fat guy office laugh

 

nekakvim Robijem

 

Ovo je bukvalno za trajni

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

Još kad bi cufta dobacio do toga da jedina kritika Miloju je što mu ekipa i fudbal na terenu koji oni igraju liči na golo ovno. Što se mene tiče može da bude i Japanac, totalno nebitna stvar. Ali ovo za nekakvim robijem. Pa taj Robi nam je više radosti doneo nego Miloje kada bi svake sezone igrao grupnu fazu LŠ.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Nate said:

Moram proznati da nisam upoznat sa kanjasovom karijerom i da danas nisam gledao utakmicu. Pre neki dan priupitah da li je on zamena za jovicica ili jovancica? Na to me je naterao podatak da je u svojoj karijeri dao 1 i slovima jedan gol, a jos vise me je zbunilo kad sam video da mu je nasa struka dala da izvodi slobodnjak protiv radnickog. Pa jbt covek nije i nece dati gol i ti mu das da sutira slobodnjak. Wtf?

Btw. Kako je odigrao danas, sta covek tacno igra i da li je to jos jedan u nizu pogresnih transfera?

Mora da si gledao radio prenos jer se na tv jasno videlo ko je izveo slobodnjak.

NI mi ni KOpenhagen nismo nesto trenutno, cini mi se da ce malo losiji tim otici dalje, osim ako MIloje opet ne bude imao srece.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Nate said:

Moram proznati da nisam upoznat sa kanjasovom karijerom i da danas nisam gledao utakmicu. Pre neki dan priupitah da li je on zamena za jovicica ili jovancica? Na to me je naterao podatak da je u svojoj karijeri dao 1 i slovima jedan gol, a jos vise me je zbunilo kad sam video da mu je nasa struka dala da izvodi slobodnjak protiv radnickog. Pa jbt covek nije i nece dati gol i ti mu das da sutira slobodnjak. Wtf?

Btw. Kako je odigrao danas, sta covek tacno igra i da li je to jos jedan u nizu pogresnih transfera?

 

Hah nisam znao da je sutirao slobodnjak protiv Radnickog. Juce je pokusao dva puta iz daljine, lopte su zavrsile van stadiona. 

 

I Cofi se sprda ocigledno. Ali u pravu je za Robija kao trenera. Nista nije uradio ni u Zvezdi, ni posle Zvezde... ali to je opet onaj deo kad se na forumu stvaraju neke legdende i zrtve. 

Edited by vepar
Link to comment
Share on other sites

Zulo Stojkovic :lol_2::lol_2::lol_2::lol_2:
Ni kod prvog gola se nije proslavio,ali ono na kraju...bukvalno da se ne ljubimo.

Jevtovic se nije proslavio,ali imamo mi daleko vecih problema od njega. I @Markossi @Barracudasu apostrofirali neke od njih: Milunovicev brainfart pas u prvom poluvremenu :krstipd4:, Ivanic bas metiljavko najobicniji. Deluje kao da svaki pun napuni cega cim se pojavi pred protivnickim golmanom. Pogresno sam ga procenio kad je igrao za BATE protiv nas. I zestoko precenio. Mada ima i do toga sto stalno luta po pozicijama i izmedju klupe i terena.
Grota je gledati Marina kako zapravo nema s kim da igra..:classic_sad:

Po prvi put cu,u ove dve godine,bez ikakvog entuzijazma otpratiti zreb za poslednje kolo kvala. Posto mislim da nas tamo biti nece. Kopenhagen nije bauk,ali za nas ovakve ce biti prevelika prepreka.
Liga Evropa puna kapa. I da se u doope sutiramo od srece ako i tamo zavrsimo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Константин said:

п.с. Бен је опет имао пар добрих дефанзивних излета због оне гардијске будале, не вјерујем да је и он срећан због задатака које добија.

 

Imao je i nekoliko ofanzivnih. Ben je taj koji je izvukao loptu i izbacio Marina, koji je potom dao savršen pas i jednostavno ta dva poteza morala su biti nagrađena golom. Ja ne mogu da verujem da neki priželjkuju prodaju Bena. Mislite da Terzić može da dovede boljeg igrača od njega? 

 

Frustracija je što smo lošiji nego u isto vreme prošle godine, a ne bi trebalo da budemo. Tada su u špicu igrali Milić i Stojiljković, sad imamo Boaćija i novorođenog Pavkova i ne vredi nam mnogo. 

 

Milunović nije ništa bolji od Vujadina. Rodić je u lošijoj formi. Stojković je i tada bio najslabija karika u 11, a sada je još gori. Sreća pa se vratio Degenek i nada je da će on stabilizovati defanzivu. 

 

Vezni red ne može da se oporavi od odlaska Krstičića. Jovančić igra slabije, Jovičić se nažalost ponovo povredio, Kanjas nije igrao od februara zbog povrede, Vuliću nije davana šansa.

 

Nijedno od 4 dovedena krila nije moglo ni približno da odmeni Radonjića (doduše sa Jirkom nije ni pokušano). 

 

Sve što imamo su Marin i Ben i tako igramo od prošlog septembra. 

 

HJK je ekipa u rangu Suduve. Njih je prošlog leta Maribor koji priželjkujemo u plejofu i koji je jedva prošao AIK, prošlog leta nakantao 7:2 u dvomeču. 

 

Jedina nada je da smo krili karte za Kopenhagen, ali ne deluje tako. Sreća pa i Danci nisu što su bili, pritom su neshvatljivo prodali jednog od najboljih igrača. Ni oni nisu igrali 100%, sinoć bez Fišera i Ndojea, Vinda i Zeku su izbacili iz igre čim su postigli gol. Oni će verovatno igrati ovog vikenda u ligi, pa će struka moći da ih vidi još jednom. 

 

Žreb nam se otvorio, izbegli smo Ajax te niko od potencijalnih u plejofu nije ni blizu Salcburga. Ponovo možemo do LŠ. Svi za to navijamo, ali jedno je navijanje i vera, a drugo briga i analiza. Ništa se ne postiže zatvaranjem očiju i pominjanjem Aranđelovca. Ovaj tim mora da igra 3 puta bolje. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, vepar said:

 

Hah nisam znao da je sutirao slobodnjak protiv Radnickog. Juce je pokusao dva puta iz daljine, lopte su zavrsile van stadiona. 

 

I Cofi se sprda ocigledno. Ali u pravu je za Robija kao trenera. Nista nije uradio ni u Zvezdi, ni posle Zvezde... ali to je opet onaj deo kad se na forumu stvaraju neke legdende i zrtve. 

kako vam bre više ne dosadi da se brukate ?

čuj forum od Robija napravio legendu!  veću glupost odavno ovde nisam pročitao!

Robert Prosinečki je legenda Crvene Zvezde i to neće nikad moći ni jedan šipkaš da promeni!

Zašto?  eto zato!:87:

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Crni Bombarder said:

Jesmo li povlasceni u zrebu za LE?
(ako se tamo nadjemo)

Jesmo, jer su Danci povlasceni zbog koeficijenta.

A sto se tice daljeg toka u jevropi po nas, rekao bih da ne mozemo biti optimisti, cak i u poslednjem kolu kvalif u Le. Jbg, igra je slaba i otaljavacka, to ne lici na proslosezonske meceve.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Manoly said:

Jesmo, jer su Danci povlasceni zbog koeficijenta.

A sto se tice daljeg toka u jevropi po nas, rekao bih da ne mozemo biti optimisti, cak i u poslednjem kolu kvalif u Le. Jbg, igra je slaba i otaljavacka, to ne lici na proslosezonske meceve.

Ekipe iz LŠ su automatski povlašćene u žrebu za LE, bez obzira na koeficijent

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Green23 said:

Ekipe iz LŠ su automatski povlašćene u žrebu za LE, bez obzira na koeficijent

 

Sistem je takav da mozemo da igramo samo protiv  timova koji su igrali kvalif za LS, tako da nas cekaju relativno laksi rivali ukoliko ne prodjemo Dance.

6 minutes ago, Crni Bombarder said:

To ce nam malo olaksati posao,ali igra...igra je zabrinjavajuca. Nepostojoca takoreci.

Bilo je obrisa igre koju treba da igramo npr u prvompol prvog meca protiv Hjk, bilo je trcanja, akcija, saradnje na stranama, videla se i zelja da se postigne gol vise.

Naravno, vec 2.pol tog meca kao i ono juce je otaljavacka politika, koja protiv ozbiljnog protivnika ne donosi nista do samaranje na terenu.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Manoly said:

 

Sistem je takav da mozemo da igramo samo protiv  timova koji su igrali kvalif za LS, tako da nas cekaju relativno laksi rivali ukoliko ne prodjemo Dance.

 

Da. ali mi smo povlašćeni bez obzira na naš koeficijent, 6 timova koji ispadnu iz trećeg kola LŠ i 2 tima sa najvećim koeficijentom iz trećeg kola LE su povlašćeni u PO rundi.

Edited by Green23
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Prvo da se naspominjem milosne majke rukovodstvu kluba i glavatoj-mafijaško-burazersko-ortačkoj garnituri u klubu na čelu sa dvojcem bez kormilara Terzić-Mrkela. Da imamo iole ozbiljnijeg novinara postavilo bi se pitanje zašto su ta govna prodala kičmu ekipe Degenek-Krstičić, te našu decu Terzić-Joveljić? Pa se onda naspominati milosne majke Glavonji koji je saučesnik u svemu ovom i koji je bacio pola godine u vetar, te koji je iz samo njemu znanih razloga forsirao menadžerske isprdke i "gardiste" na uštrb talentovanih klinaca i kvalitetnijih fudbalera. Uz sve to Glavonja je toliko prepotentan da je umislio da može za pola godine i forsiranjem menadžerskih isprdaka zeznuti kompletnu fudbalsku Evropu i uvaliti te netalentovane fudbalere po kvalitetnim cenama.

 

Na kraju smo došli do toga da svi vide ono što su oni pokušali prikriti, da imamo tim pun nekvalitetnih igrača koji su se pokušali zavaljati preko kroz igranje nameštenih domaćih utakmica, a zbog pritiska visokih plata koje su date tim igračima morali smo prodavati kvalitetne igrače i našu decu.

 

Nisam takav čovek da mogu svojoj Zvezdi poželeti zlo, pa da se molim da doživimo debakl, ali živim za dan kad će ti smećari otići iz moje Zvezde. I neka ne padne na pamet raznoraznim botovima da seru kako je bilo pre, i pre je bilo jebeno isti, verovatno i gore, ali i tad je naš klub tretiran kao izvozno-uvozno preduzeće preko kojeg su se u izlog stavljale menadžerske patke. Mi nikad nismo imali poštenu upravu koja je sve radila u interesu Zvezde, tako da ova govna nemamo sa čim uporediti, možemo ih porediti sa samo još većim govnima poput Adžinja i Toplice Spasojevića.

Edited by Liska Manjina
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manoly said:

 

Sistem je takav da mozemo da igramo samo protiv  timova koji su igrali kvalif za LS, tako da nas cekaju relativno laksi rivali ukoliko ne prodjemo Dance.

Bilo je obrisa igre koju treba da igramo npr u prvompol prvog meca protiv Hjk, bilo je trcanja, akcija, saradnje na stranama, videla se i zelja da se postigne gol vise.

Naravno, vec 2.pol tog meca kao i ono juce je otaljavacka politika, koja protiv ozbiljnog protivnika ne donosi nista do samaranje na terenu.

 

Secam se da je negde prošle godine Miloje u nekom intervjuu na pitanje ko mu je idol od velikih svetskih trenera odgovorio nešto tipa Klop do 60-70 min a onda Murinjo da sve to zatvori. Meni je to tada bilo wtf ali kao uveo nas u LŠ šta ja znam bolje od njega. Sada mi je kristalno jasno šta je hteo da kaže samo sto to veze nema sa tim poredjenjem koje je on napravio tj siguran sam da nije bas dobro skapirao ni Klopa a ni Murinja. 

Link to comment
Share on other sites

Zaista ne znam koliki je koeficijent inteligenciji ljudi koji tvrde da je ovo loše izdanje plan našeg stručnog štaba i da smo namerno odigrali ovako loše da bi prikrili karte!? Pretpostavljam onda da smo i finale kupa odigrali tako kako bi prikrili karte, samo ne znam od koga ih prikrivamo? Pa igra nam je goli kurton već 7-8 meseci, apsolutno se ništa nije promenilu i genijalci tvrde kako je ovo prikrivanje karata :ajme:

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sinisa said:

Secam se da je negde prošle godine Miloje u nekom intervjuu na pitanje ko mu je idol od velikih svetskih trenera odgovorio nešto tipa Klop do 60-70 min a onda Murinjo da sve to zatvori. Meni je to tada bilo wtf ali kao uveo nas u LŠ šta ja znam bolje od njega. Sada mi je kristalno jasno šta je hteo da kaže samo sto to veze nema sa tim poredjenjem koje je on napravio tj siguran sam da nije bas dobro skapirao ni Klopa a ni Murinja. 

Milojevic jeste pogubio konce i definitivno na prolece nije drzao uzde ekipe, jasno je da je odgovoran za "raspojasavanje" nekolicine igraca, sto je rezultovalo zajebanstkim pristupom i pevanjem pesmica pred severnjacima, dok im se fudbal nije igrao.

 

Problem je sto se na prolece zapatio virus "cekanja Marina" i njegovih poteza, njegovih i nicijih vise.

Ovaj Zvezdin tim sa povratkom Degeneka u zadnjoj liniji itekako ima mogucnost da igra dobro, uz jasne uloge u veznom redu i ono sto ponavljam onoliko- trcanje bez lopte i jak pritisak na zadnju liniju rivala, kako smo davili i znatno jace ekipe od sebe ili Kopenhagena (koji je pritom favorit u ovom trenutku).

To je ono sto Milojevicveva Zvezda sada ne igra ili se naziru obrisi kad-kad, sto naravno ne moze biti dovoljno za uspehe na sceni koja ne prasta indolentnost i decje greske u zoni svoje odbrane...

Jbg, nema uopste dovoljno vremena do Kopenhagena, s tim da verujem (navijacki naravno) da ce ekipa izaci nalozena i "gladna" na teren u utorak, spremna na beskompromisnu borbu 90 i kusur minuta. Samo tako nece biti lose po Zvezdu, bez obzira na rezultat.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...