Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

8 hours ago, Константин said:

У ком су стању Кањас, Томане и Жандер, зна ли ко нешто више?

Kanjas nije fizicki spreman zbog propustenih priprema,ali ce mozda biti na klupi u Litvaniji.
Za ostale ne znam.

Link to comment
Share on other sites

Da dočekam dan da taj ljigavko ode iz Zvezde u koju nije trebalo ni da se vraća!

 

Pisao sam još u vreme kad su većinom aplaudirali na njegov dolzak da je Čaušić jedna od većih prevara u današnjem fudbalu ali nekim čudoom ipak završava dobre ugovore koje verovatno deli sa mendžerima i lopovima iz klubova kao što je ovaj naš terza-magija.

Sad samo čekam koga će ove sezone da pikiraju za "transfer godine"?

Znam sačekaće da obezbedimo Evropu a onda stiže neki naš "lola" da nas pojača za milion-dva evra. Model je inače usavršen kod komšija gde se njihov "lola" vraćao tri puta da pomogne u Evropi a u praksi odigra 4-5 utakmica u sezoni. 

Link to comment
Share on other sites

Veca sramota je ovo pravilo da profi tim u najjacem rangu mora da ima cuj ti ovo, dvoje klinca u prvih 11, jebote, pa to nigde nema, da fss dekretom odredjuje tim nekog profi kluba koji ima za cilj da napravi sto je moguce jaci tim, a ne da postane neki razvojni klub.

Nadam se da ce uprava da reaguje na ovaj nezapamcen pokusaj mafijasa iz fssa da sputaju Zvezdu.

 

Uvek sam za mlade u timu, ali ne na silu i dekretima raznim, ko zna zna, taj mladic koji zna ce svakako dobiti sansu, nevezano za propise. Ali na ovaj nacin, pretvaraju Zvezdu u razvojni klub, sto je nezapamceno, jer za to postoje nize lige i omladinske lige.

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Veca sramota je ovo pravilo da profi tim u najjacem rangu mora da ima cuj ti ovo, dvoje klinca u prvih 11, jebote, pa to nigde nema, da fss dekretom odredjuje tim nekog profi kluba koji ima za cilj da napravi sto je moguce jaci tim, a ne da postane neki razvojni klub.

Nadam se da ce uprava da reaguje na ovaj nezapamcen pokusaj mafijasa iz fssa da sputaju Zvezdu.

 

Uvek sam za mlade u timu, ali ne na silu i dekretima raznim, ko zna zna, taj mladic koji zna ce svakako dobiti sansu, nevezano za propise. Ali na ovaj nacin, pretvaraju Zvezdu u razvojni klub, sto je nezapamceno, jer za to postoje nize lige i omladinske lige.

 

 

Pa ono, mi u zadnjih godinu dana imamo bar 2 menadzerska igraca u prvih 11, tako da nas ta odluka nece mnogo sputati.

Link to comment
Share on other sites

Nije bitno da li imamo ili nemamo, poenta je da ne postoji negde ovo pravilo , osim u nizim ligama, ne postoji liga na planeti sa ovakvim pravilom.

Ne moze se dekretom krojiti prvi tim jednog profesionalnog kluba, to nema nigde. To dalje znaci da pored dvoje u 11, moraces da imas bar jos jednog na klupi ili mozda dvoje. To su 4 mesta u startnih 18.

To je definicija razvojnog kluba, a ne nekog koji bar na papiru se zove profi klubom i juri Ls.

 

Uvek sam za mlade u timu, krivo mi je sto i Terzic i Joveljic nisu dobijali vise sanse, ali ne sada na silu gurati decu i samo im praviti problem.

Kao navijac Zvezde, uvek se obradujem kad neki nas klinac se probije u prvi tim i uvek volim da vidim nasu decu kao nosioce, ali ne sada na silu da se ubacuju i prave od njih nesto sto nisu, da se ubacuju prerano i da se napravi samo kontraefekat prema njima.

 

Ali dobro, od ovakvog fssa i ne mozes nista normalno da ocekujes, a i od ove uprave takodje. Cuj ti ovo, menjaju travu koja je postavljena pre godinu i po dana, neshvatljivo.

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ljubitelj baklave said:

Veca sramota je ovo pravilo da profi tim u najjacem rangu mora da ima cuj ti ovo, dvoje klinca u prvih 11, jebote, pa to nigde nema, da fss dekretom odredjuje tim nekog profi kluba koji ima za cilj da napravi sto je moguce jaci tim, a ne da postane neki razvojni klub.

Nadam se da ce uprava da reaguje na ovaj nezapamcen pokusaj mafijasa iz fssa da sputaju Zvezdu.

 

Uvek sam za mlade u timu, ali ne na silu i dekretima raznim, ko zna zna, taj mladic koji zna ce svakako dobiti sansu, nevezano za propise. Ali na ovaj nacin, pretvaraju Zvezdu u razvojni klub, sto je nezapamceno, jer za to postoje nize lige i omladinske lige.

 

Ali pazi ovo pravilo - ako se menja igrač ispod 21 u prvom poluvremenu, mora da bude zamenjen igračem ispod 21.  Dakle ti i na klupi moraš da imaš makar dva igrača ispod 21, pošto ako se igrač povredi ili ne daj bože oba, nećeš moći da izvršiš izmenu u prvom poluvremenu. Bolesno. A na to još komentar nekih tzv. "novinara", da je to ok, pošto je prosek u JSL 21 godina i samo Zvezda i Partizan će biti u problemu. Prosek u našoj ligi 21 godina? Strašno....

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Боги said:

Напушта нас и Јовичић, од Нима милион 

Ranije je Terzic pustao da prodje bar 2-3 meseca da pogazi sta je pricao, sad ga izgleda i za to zabole.

Previse su se opustili i odomacili.

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Ljubitelj baklave said:

Nije bitno da li imamo ili nemamo, poenta je da ne postoji negde ovo pravilo , osim u nizim ligama, ne postoji liga na planeti sa ovakvim pravilom.

Ne moze se dekretom krojiti prvi tim jednog profesionalnog kluba, to nema nigde. To dalje znaci da pored dvoje u 11, moraces da imas bar jos jednog na klupi ili mozda dvoje. To su 4 mesta u startnih 18.

To je definicija razvojnog kluba, a ne nekog koji bar na papiru se zove profi klubom i juri Ls.

 

Uvek sam za mlade u timu, krivo mi je sto i Terzic i Joveljic nisu dobijali vise sanse, ali ne sada na silu gurati decu i samo im praviti problem.

Kao navijac Zvezde, uvek se obradujem kad neki nas klinac se probije u prvi tim i uvek volim da vidim nasu decu kao nosioce, ali ne sada na silu da se ubacuju i prave od njih nesto sto nisu, da se ubacuju prerano i da se napravi samo kontraefekat prema njima.

 

Ali dobro, od ovakvog fssa i ne mozes nista normalno da ocekujes, a i od ove uprave takodje. Cuj ti ovo, menjaju travu koja je postavljena pre godinu i po dana, neshvatljivo.

Kako to misliš da sputaju Zvezdu. Pa isto je pravilo za sve. Ne misliš valjda da Zvezda kao najjači naš klub nema i takve najbolje pojedince. A te promene u prvom poluvremenu su izuzetno retke. Sećam se samo Simića ali to već nije bila naša liga. A i to može da se reši sa povećanjem broja rezervnih igrača.

Slično pravilo postoji u prvenstvu Rumunije gde je već ČETIRI godine na snazi pravilo o jednom igraču mlađem od 21 godine koje mora da počne meč. Od naredne sezone - i oni će to povećati na dva fudbalera. U Rumuniji smatraju da je to pomoglo i razvoju mlade reprezentacije koja je ove godine igrala polufinale Evropskog prvenstva. I ozbiljno dobar fudbal koji je iznenadio sve...

Link to comment
Share on other sites

Dobro, mozda i bude ovo dobra ideja, sve u svemu, jebe mi se za to, svakako ne pratim nasu ligu, osim utakmica Zvezde, a i to sam poceo zesce da preskacem u lanjskoj sezoni, jer su vecina utakmica bila sh kvalitete, pa kad se pogleda sa te strane i rotacije koje je vrsio Milojevic, ne bi bila neka razlika i da su minute dobijali Terzic, Joveljic i jos po neki mladji od 21.

 

Samo kazem da ce ova odluka uticati na rad sportskog sektora i dovodjenje pojacanja, jer se zna da u domacoj ligi moras da imas bar troje u 18 , mozda i vise. I generalno ne volim da se dekretima uredjuju politike klubova i slicno, posebno ne iz najjaceg ranga koji vaze za profesionalne i ne bi smeli da imaju ogranicenja nijedne vrste u svom poslovanju.

 

Uvek navijam za mlade i da se probiju do prvog tima, samo sto mislim da ako se dekretom ubace u prvu postavu, a da pritom nemaju kvalitet, samo prave kontraefekat.

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...