Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

1 hour ago, Markoss said:

Mislim da nema mnogo dilema za prvih 11 sutra:

 

Borjan- Gobeljic, Milunovic, Babic, Rodic- Jovicic, Jovancic, Ivanic- Ben, Marin, Boaci

  

 Prakticno isti tim od proletos. 

Je l' Savic i Stojkovic idu sigurno?

Link to comment
Share on other sites

Aman ljudi...Stojkovic i Savic dok su igrali i ponasali se kako treba, bili su deo ekipe i sastavni su deo svih ovih uspeha prethodnih godina, to valjda niko ko bar malo fudbala razume, ne spori...Ocigledno da su se incidentne situacije odigravale tokom ove upravo zavrsene sezone...Zato je i bilo prica da li Milojevic ostaje ili odlazi, neki koncenzus je postignut, treneru je ocigledno dato da ponovo u potpunosti upravlja ekipom (mada u ovo nisam siguran)...Nesto se pozitivno desilo u svakom slucaju, moze li bar to da se pozdravi...evo nema gardista vise, sta je sledeca zamerka?

Link to comment
Share on other sites

Pa ne znam bas...ovde se vise apostrofiralo ko treba a ko ne treba da igra, bez ikakvog argumenta, bez ikakvog pokusaja objasnjenja sta nedostaje u igri, u sistemu, u mehanizmu, kakvi su problemi u tranziciji, sto pozitivnoj, sto negativnoj, kakvih problema imamo kod ulaza u igru, zasto vise nema onog organizovanog presinga od pre dve-tri sezone....bilo kakve fudbalske diskusije....nego "pizdoje i sisoje", piksla i ostalo...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, The Walking Dravot said:

 

Gardisti su samo comic relief, glavni problem ostaje isti, da li igramo fudbal ili onu bednu imitaciju zvanu na korner manje od protivnika.

Nije da gardisti nisu bili problem, s tim da se o tome i trener "kasno informisao".

Igracki tim moze samo da prosperira bez nekolicine navedenih.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, The Walking Dravot said:

 

Zasto Gobeljic pre Gajica?

Ne sutra, vec zasto Gajic nije ni prijavljen?

 

Dobio je dozvolu iz kluba za produzeni odmor, zbog obaveza u u21 i sitne povrede. Babic je npr izabrao da dodje na pripreme sto pre, sto je za pohvalu. 

Edited by Markoss
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da nema mnogo dilema za prvih 11 sutra:
 
Borjan- Gobeljic, Milunovic, Babic, Rodic- Jovicic, Jovancic, Ivanic- Ben, Marin, Boaci
 
Prakticno isti tim od proletos. 
Prošle godine protiv Suduve su tu bili Degenek i Krsticic. Po mojoj proceni jedno 25% smo slabiji nego tada.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ZiS said:

Pa ne znam bas...ovde se vise apostrofiralo ko treba a ko ne treba da igra, bez ikakvog argumenta, bez ikakvog pokusaja objasnjenja sta nedostaje u igri, u sistemu, u mehanizmu, kakvi su problemi u tranziciji, sto pozitivnoj, sto negativnoj, kakvih problema imamo kod ulaza u igru, zasto vise nema onog organizovanog presinga od pre dve-tri sezone....bilo kakve fudbalske diskusije....nego "pizdoje i sisoje", piksla i ostalo...

 

Каква гомила неистина. Или пишеш само да нешто напишеш или ниси читао раније. Итекако се писало о игри, транзицији исл  и чињеници да се дешава даунгрејд и игре и саме екипе у осносу на претходни период. Лично не знам колико сам пута помињао у позитивном контексту Краснодар и руку ка напријед као и резултат са слабијом екипом него сада.  Надимци су и дошли као последица тога и ничега другог.

Link to comment
Share on other sites

Da se primetiti u tvojim izlaganjima to znanje...i tebi kao i tvom "pajtosu" preporucujem ovih 70 minuta...lepa fudbalska lekcija nekog ko zna svoj posao...cisto da sutra ne izgledate ovako...

28052016081748.jpg

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ZiS said:

Pa ne znam bas...ovde se vise apostrofiralo ko treba a ko ne treba da igra, bez ikakvog argumenta, bez ikakvog pokusaja objasnjenja sta nedostaje u igri, u sistemu, u mehanizmu, kakvi su problemi u tranziciji, sto pozitivnoj, sto negativnoj, kakvih problema imamo kod ulaza u igru, zasto vise nema onog organizovanog presinga od pre dve-tri sezone....bilo kakve fudbalske diskusije....nego "pizdoje i sisoje", piksla i ostalo...

 

O svemu ovome pisalo se dosta, ne znam da li nisi bio tad na forumu pa nisi video,  mrzelo te da čitaš ili si zaboravio, ali evo ako budeš želeo daću ti ja svoj pokušaj objašnjenja ponovo s akcentom na poređenju igre iz prolećnog dela sezona 18/19 i 19/20.

 

Nisam stručan kao Kosanović, ali mislim da imam dobrih ideja.

 

Edited by Ikac
Link to comment
Share on other sites

Citao sam i dok nisam ucestvovao...znam ja dobro kome se obracam i znam ko je pisao stvari potkrepljene argumentima i analizama a ko je pisao uz vetar i kad treba i kad ne treba... Abraham je to u nekoliko situacija lepo objasnio...

Link to comment
Share on other sites

Prvi put od kad znam za sebe a tako i za Zvezdu, da pred prvu utakmicu u sezoni, ja nemam ni najmanju zelju da istu odgledam, ranije kad bi neko to reko, bio sam u fazonu ma gde to nije moguce, ali sad vidim da jeste.. Svaka im cast kad su uspeli da mi zgade i ovo.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...