Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Mrkela dominira . nasao spica koji igra za klub gde se uglavnom motaju menadzerski igraci , neki brazilac Anderson [emoji23]
 
 
Мркела ни Лидијине сисе није умео да нађе а камоли играча из иностранства. Код њега само менЂери доносе предлоге а његово једино питање је колико сам ја ту добар.

Sent from my SM-G975U using Tapatalk

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Laki Decembarski said:

Prijovic?

 

Ma od njega nema nista , verovatno se vraca u Paok , inace na Zvezdaskim forumima se prica da smo veoma zainteresovani za ovog Andersona , lik u principu nema los ucinak obzirom da je rezerva 😏 , ali ja svakako ne bih voleo da ga vidim kod nas iz dva razloga.

 

Prvo , isti mu je menadzer kao Tomaneu

 

Drugi , decko igra za klub gde se motaju samo menadzerski igraci i razne kombinacije , btw u tom klubu igra i nas bivsi igrac Racic.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dl91 said:

uz Zvezda-Barsa devedesetih. Tada smo zasluzili vise od 1-1.

 

То је меч за примјер, имали смо солидну екипицу ако изуземемо Ваниће исл, на клупи легенда Пижон који није класа тренер. Преко пута стравична екипа Барсе са Роналдом зубом. Јесте, остаје жал што није било више од 1-1, али имали смо став па не би било незадовољства ни да смо изгубили! Због тог става смо између осталог у Европи имали више прољећа него сви заједно из бивше државе...

 

1 hour ago, Santoro said:

Vecernje novosti javljaju , za sada su Katai , Tedic i Spiridovic prioritet.

 

Boaci , Pavkov , Simic , Rodic , Jovicic , Jovancic su pred izlaznim vratima iz Zvezde.

Garsija pod znakom pitanja , kao i Sanogo posto mu istice pozajmica.

 

Не сумњам да ће опет бити циркус са прелазним роком.

Борјан и Марин, бланко уговор до краја каријере нема шансе да се на тим мјестима купи за ове паре тај квалитет, напредовање клинаца уз њих посебна прича. Дегенек штопер, неко ко није рикверц задњи везни врсте Доналд или Крстичић и горе Боаћи под условом да није бивши или неки квалитетан шпиц кога можемо приуштити. То је кичма тима која се добро плати и не дира колико год може. Апгрејдујеш са клинцима и домаћим не навлачећи балване. Ако има ишта позитивно у овој бедној лиги то је да клинци имају простора колико год хоћеш, треба само тренер са визијом. Владавина у домаћици зацементирана, присутни у Европи редовно.

Овако нешто сам писао прије годину дана, вриједило је и прије 10 година и вриједиће и даље. Међутим Мита говнар је потписао трогодишњи уговор, па је моје писање као небитног обичног навијача  још мање битно и остаје да се види колико је Фортуна стрпљива...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Santoro said:

 

Ma od njega nema nista , verovatno se vraca u Paok , inace na Zvezdaskim forumima se prica da smo veoma zainteresovani za ovog Andersona , lik u principu nema los ucinak obzirom da je rezerva 😏 , ali ja svakako ne bih voleo da ga vidim kod nas iz dva razloga.

 

Prvo , isti mu je menadzer kao Tomaneu

 

Drugi , decko igra za klub gde se motaju samo menadzerski igraci i razne kombinacije , btw u tom klubu igra i nas bivsi igrac Racic.

Racic u istom klubu, menadzer i Tomaneu, menadzerski igraci i kombinacije. Joj, ko da rade protiv nas. 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Don Laki Juan said:

Treba žestoko da nas kazne, ali žestoko.

Ko? Ovi sto su juce uterivali ljude u redove, dovlacili kombijima i autobusima, pravili opste narodna veselja po biralistima...sve ide u rok sluzbe...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Љуба said:

Мркела ни Лидијине сисе није умео да нађе а камоли играча из иностранства. Код њега само менЂери доносе предлоге а његово једино питање је колико сам ја ту добар.

Sent from my SM-G975U using Tapatalk
 

 

Verovatno jer je, što bi rekli u mom selu ( zavičaju) , bila, da proste dame i deca, ravna kao daska  😁

 

Znači, čeka nas još jedan vreli , letnji cirkus u režiji Terze&co 😴

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, ZiS said:

Ko? Ovi sto su juce uterivali ljude u redove, dovlacili kombijima i autobusima, pravili opste narodna veselja po biralistima...sve ide u rok sluzbe...

Ja se nadam UEFA. Neverovatno je da igramo meč a da imamo potencijalno zaražene. Gde to ima?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Laki Juan said:

Ja se nadam UEFA. Neverovatno je da igramo meč a da imamo potencijalno zaražene. Gde to ima?

Ne vidim da UEFA ima bilo kakve ingerencije...drzave su odgovorne za propisana pravila i nacin na koji se ista sprovode u vreme pandemije.

Link to comment
Share on other sites

Da stvar bude gora , mi ako ne udjemo u evropu onda ce nas Uefa 2021/22 baciti u LE2 iliti Intertoto kup.

 

Ovaj novokompovani sistem jeste zeznut ali isto tako nam je povecao sanse da se uvucemo nosioce za trece kolo , ako kojim slucajem St. Galen ne uzme titulu u Svajcarskoj , onda bi nam ostalo da se nadamo da bi neko od nosioca ispao jos u prvom kolu.

Link to comment
Share on other sites

Jebo ih Spiridonovic, jurimo ga kao da je Dybala. 

Bas me zanima koliku je platu dobio kad je za njega placeno 250k. 

Ako ga je Mrkela doveo svaka mu cast kako iskopa igraca od 25+ godina a da ga niko ne zna. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Odvratan menadžerski klub, O D V R A T A N. To vam gospodo draga iz uvprave pokazuju i navijači sa posetama. Mislili ste da zato što ste doveli Dekija, da će to navijače privući, više nego što će vaš lopovluk odvratiti, izgleda da ste se malo zajebali. 

Link to comment
Share on other sites

Darko Lazovic je letos potpisao za Veronu za platu od 500 hiljada evra, posle godina igranja za Djenovu, a mi  izvesnom Spidiju koji igra za neki nebitan klub u Poljskoj dajemo 340 hiljada godisnje. Imam utisak da se nastavlja sa politikom da vecina igraca u Zvezdi imaju plate koje ne mogu apsolutno nigde da dobiju, makar otisli u najvecu zabit na planeti zemlji. Ne ulazim u to kakav je momak igrac, jer stvarno ne znam, ali plata mi je izuzetno sumnjiva. 

Link to comment
Share on other sites

Steta sto smo Pecu Karaklajica propustili. Ispade talentovaniji od brata, iako je ko klinac bio buckast i delovao kao da ce da batali.

 

Jesenas je bio mozda i najbolji igrac u omladinskoj ligi u Brodarcu, mogli smo za dz da ga uzmemo, ne verujem da bi se bunio da je za pocetak pojacao Graficar. Retki su krilni igraci u Srbiji sa driblingom, takve moramo da kupimo gde god i kad god. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...