Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Dobro je. Tj nije ali jeste

Da ga nismo primili, tamo ne bi smo prosli pola 90minuta 1/1

Njihov kapiten je morao da dobije drugi zuti karton kad je startovao nad Ivanicem ja mislim a smradina nije svirao, i penal nad Benom cist kao suza. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Ponavljam Zander je smece od igraca narocito na nasoj polovini defanzivno. Probili su na njegovoj strani. Decko je smehotresan. 

 

Tako je, bas pre nego sto je bio penal gledam njega i mislim se: "Gle sad kad mu majmun uleti klizeci".

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Ponavljam Zander je smece od igraca narocito na nasoj polovini defanzivno. Probili su na njegovoj strani. Decko je smehotresan. 

Zander je dobar s loptom. Tek je dosao. Nije on debilno napravio penal. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Duh koji lebdi said:

I naravno, na presici ce o sudiji, a o jajarskoj igri u drugom poluvremenu ni reci.

 

o kojoj jajarskoj igri se prica? igramo isto kao i u prvom, samo su oni izasli malo vise. 

imali smo zicer boacija i jos par prilika. isto kao i u prvom. 

penal je presmesan, lik se bacio preko noge. klasican primer zutog.

penal za nas pa da ga jebem ako start sa dve noge u petercu nije penal. jeste dodirnuo loptu, ali posle ga rusi drugom nogom. i to igrac koji vec ima zuti i kome je vec ovo govno progledalo kroz prste kad nije sudio ni prekrsaj. 

znaci drugi zuti + penal za nas. 

 

ovo je klasican primer tendecioznog sudjenja i navlacenja za jednu ekipu. 

oni nista nisu pokazali, jedino ovaj ndoj deluje opasno. klasicni smaraci, tvrda i dosadna ekipa. 

plus kapiten im je mesar koji zahvaljujuci lopovluku nije iskljucen.

rez je los. sad ne smemo izgubiti, a bez ovog gola tamo bi nam bio dovoljan i jedan gol. 

ovako mramo ici na minimum dva.

sutevi 14-3.

 

spavas li mirno dejane stankovicu? 😃

 

Edited by ИEsA IlIC
Link to comment
Share on other sites

Nisu mi jasna pisanja kako smo jajarski odigrali nakon vodjstva, verovatno se misli kako je to Marakana i trebaju da prime pet komada. U Evropi se igra takmicarski fudbal, kad imas rezultat ne zaleces se nego igras oprezno. Da nije bilo one roze sisice ne bi nam dali gol iz igre dva dana.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...