Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

12 minutes ago, K.Dot said:

Stvarno gde je i šta radi tomane? Prodje mu ugovor a nismo ga videli ni kako izgleda.

Ima velike zube, lici pomalo na Suareza. 

Za sad je oko njega glavno pitanje dal je Tondela iz Tomane il Tomane iz Tandele.

Vazno da je Jovelja premlad da doprinese.

Edited by Cavani
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Томане је почео да тренира, и мислим да ће већ за викенд дебитовати. Слична повреда која је Павкова сад задесила, бутни мишић и то против јебене Звездаре 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Боги said:

Боаћи који лаганим ходом улази у шеснаестерац, док Иванић са лоптом пизди и јебе матер свима што му се само Марин нуди. Ето, то отприлике осликава наше друго полувреме.

Када смо код Боаћија, само ћу рећи да је срамотан његов однос према игри, срамотна сама игра, и све у вези њега. Ни близу сенке оног играча, да молимо Бога да се Павков опорави, и овај Томане да видимо од чега је. 

 

Boaci nije takav od prekjuce, videlo se da je gotovo sa njegovim fudbalom cim se vratio

kakav je taj Tomane i kada ce moci da igra?

 

od toliko para iz CL dobili smo ovako ogranicenu ekipu

Kanjas od 33 je pismen ali prosek, disciplinovan ali slabo pokretljiv, alibi igrac koji jos nije imao ni pokusaj dodavanja u dubinu

o ovom Zanderu ne bih trosio reci, klasican pajac i rupetina

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, SunZero said:

meni je u citavoj prici najvise zao Marina

bukvalno izvlaci Mesi level partije koje ne mogu da se materijalizuju jer je okruzen balvanima koji nisu savladali osnovne elemente igre i cije neznanje ipak prilicno sakriva Milojeva taktika, ovde niko ne zna ni da centrira ni da sutira

 

 

Ovo podebljano je krucijalna stvar zasto je Miloje najbolji trener za nas  i to je rezultatima pokazao.

Edited by Vlada_79
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Pero_Cameron said:

Kritikujete nasu defanzivnu postavku (sa pravom ili ne nije ni bitno) a Danci su sa istom postavkom igrali celi mec i jos su nagradjeni golom kojim nisu zasluzili (jedini sut u gol, sut iz penala).

 

Oni su odigrali kako su odigrali, mnogo lošije od nas, a mi ništa u drugom nismo uradili da to iskoristimo i maltene završimo dvomeč. 

 

Na kraju krajeva, ni da je ostalo 1:0 daleko bismo bili od prolaza. Kopenhagen je ekipa slična našoj, domaćinska i kući će sigurno odigrati bolje, a sad još ulaze u meč a imaju rezultat. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SunZero said:

kakav je taj Tomane i kada ce moci da igra?

Не знам јебига, оно мало из Тонделе што сам гледао је ок, али Бога питај. Од оваквог Боаћија тешко да може гори бити 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Cavani said:

Nisu mi jasna pisanja kako smo jajarski odigrali nakon vodjstva, verovatno se misli kako je to Marakana i trebaju da prime pet komada. U Evropi se igra takmicarski fudbal, kad imas rezultat ne zaleces se nego igras oprezno. Da nije bilo one roze sisice ne bi nam dali gol iz igre dva dana.

Ne treba niko da primi 5, treba da drzis loptu i diktiras tempo kad vec vodis i ne moras da zuris. Ovako prepustis im loptu i neuporedivo veca je sansa da ce da ga uvaljaju kao sto viedshmo. Znaci jos 1red ne treba da jurimo da damo 5 nego da imamo loptu, diktiramo tempo i da kontrolishemo utakmicu kad smo vec videli 1. poluvreme. 

32 minutes ago, ShoBzSho said:

Zander izgleda kao da pika mali fudbal... Kakva flegma i neradnicka faca.... 

Prancheta-29-4.png

 

Kakva je ovo faca?

Link to comment
Share on other sites

Ne samo penal, čitavu utakmicu je bilo tendenciozno suđenje u njihovu korist. Čist žuti zbog hvatanja lopte sa dve ruke iako igra nije prekinuta, drugi žuti za Zeku, konstantni faulovi na Marinu uz potezanja za ruku i dres sa leđa bez ijednog žutog kartona. Na kraju smo utakmicu završili sa 5 žutih kartona a oni sa 2 i od toga je 1 dobio golman zbog zadržavanja. I onda kriterijum kod dosuđivanja penala. Ako je ono penal za njih onda je bio penal i za Zvezdu.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Šta je gledanje mesarskog fudbala učinilo od prosečnog srpskog navijača bem ti zivot!  Naučili da zadnjo vezni igra samo nazad.pa jm sad kanjas poremetio fudbal sa dodavnjem prvom do sebe. Bolje da zaobidjem temu para dana ...

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Pero_Cameron said:

Kritikujete nasu defanzivnu postavku (sa pravom ili ne nije ni bitno) a Danci su sa istom postavkom igrali celi mec i jos su nagradjeni golom kojim nisu zasluzili (jedini sut u gol, sut iz penala).

Mi u Salcburgu jos gori pa nagradjeni Ligom Sampiona. Fudbal kao i zivot nisu fer.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Onaj Jander blage veze nema sa fudbalom. Ne znam zasto ga je Milojevic ubacio u 2. poluvremenu, ali je cinjenica da je izlaskom Pavkova i Rodica, a ulaskom Richmonda i tog nazovi levog beka Kopenhagen prodisao.

 

Cak i taj penal su dobili jer muceni Jander ne zna da igra odbranu, najpre ga prolazi Ndoye, pa Biel, na njegovoj strani konstantno duva promaja. Boakye je bio totalno indisponiran. On od kada se vratio malo toga moze da pruzi u napadu.

 

Mi smo bez Marina nesto iznad proseka lige i ako i on ode crno nam se pise. Kako je samo ceo mec vozao protivnicke igrace, koji su ga udvajali, utrajali, vukli, tukli, a Gobeljic sam kao duh jer oni i zele da on bude sam kao duh.

 

Nije ovaj tim za Ligu Sampiona i Liga Evrope uz Tomanea i jos jedno pojacanje bi mogla da se igra da se prodje grupa i dogura i do cetvrtfinala, uz srecu u zrebu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Squabbit said:

Ne treba niko da primi 5, treba da drzis loptu i diktiras tempo kad vec vodis i ne moras da zuris. 

Prancheta-29-4.png

 

 

Ne vidim zasto mislis da mozemo 90 minuta diktirati tempo, a o posedu da ne pricam.

Mi nominalno nismo uopste bolja ekipa od njih, i oni se ljudi nesto pitaju.

Mi nemamo igrace koji znaju osnovne stvari kao sto su dodavanje i centarsut, bukvalno sam cupao kosu kada sam video kako Gobeljic i Jovancic centriraju. Zali boze sto zive od fudbala.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Igrace i onaj period kad smo hteli, tj kad je Milojević hteo da igramo, nema za šta kritikovati. Naravno sitnice i poneki propust mora da se dese ali sto je do momaka oni su odigrali vrlo dobro. E sad sto Milojević ima taj ziheraski (da ne upotrebim tezu reč) mentalitet to je drugi problem koji nikad neće da se iskoreni. Na stranu sto nas je sudija oštetio jer nije iskljucio Zeku, Milojević je u našim redovima jedini krivac so umesto sa eventualnih 2-0 na revanš idemo sa 1-1.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Cavani said:

Ne vidim zasto mislis da mozemo 90 minuta diktirati tempo, a o posedu da ne pricam.

Mi nominalno nismo uopste bolja ekipa od njih, i oni se ljudi nesto pitaju.

Mi nemamo igrace koji znaju osnovne stvari kao sto su dodavanje i centarsut, bukvalno sam cupao kosu kada sam video kako Gobeljic i Jovancic centriraju. Zali boze sto zive od fudbala.

 

 

 

Stoji, bolji su tim vrv. ako nista mnoogo boji na bokovima.

 

Nego vodio sam se time da smo u 1. pol itekako mogli da diktiramo tempo i vodimo utakmicu. Tesko mi je da povresujem da kod kuce, posle 1og u 2om ne pokazu ni 20% od 1og poluvremena.

To da su nas "stisli" pilo bi vodu da su oni top 20 tim u evropi, a ne kopenhagen

Edited by Squabbit
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I jos nesto, morao je Milojevic da drzi Stojkovica na klupi umesto Zandera.

Za njega se bar zna koliko ne zna, za ovog Brazilca je prevelika lutrija.

Mi smo progledali kada su nam bekove prestali da igraju "ofanzivne cigre" Ibanjez i Vesovici tip igraca.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Jeste, mozda u nekoj 2 utakmici. Pavkov je isto kao njihov Crni iznudio barem 5/6 prekrsaja u opasnoj zoni, iz kojih smo imali sasvim solidne prilike, par puta smo im prodali prekid na 2 stativu ali jbg lopta se uvek odbila do njihovog igraca.
A Boaci je uspeo da promasi zicer, a pre toga da padne na centru a oko njega grad duhova, kvalitetan gif materijal. I sjebao je dupli pas sa Benom kada je bacio daleko i nikome. 
Ali dobro "nije izgledao lose", dobro mu stoji ova plava frizura..

 

Супер анализа.:classic_laugh:

 

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

Njima je i 1/0 dobar rezultat kako mi igramo na strani nema razloga da se previse otvaraju.

 

Нешто попут ове дубокоумне процјене за 2П...

 

Нема шта да се анализира игра шпицева, када смо још слаби на средини. Немамо игру. Када бисмо извадили Марка Марина, у овом моменту бисмо били руина од екипе гдје шпиц не би ни видио лопту осим ако не би био неки одбијанац. Не форсирамо игру по крилима а бекови немају капацитет да крпе читав бок. Транзиција још јадна, ситуација када Иванић вуче контру и нема коме је срамотна за квалификације ЛШ на сред Маракане. Марин не смије да буде једина опција за отварање шанси.

Дегенек је учинио бољим Милуновића лакше и он игра, а као друго Милош има и пас, фино се креће и у противничких 16 када буде прилике. Остаје нам да сачекамо Кањаса који није дрво, види се да гледа ка напријед. Јованчић на овим мечевима мање овјерава али мора још брже да се ослобађа лопте а није забрањено и да проба са дистанце чешће. Иванић има стелт периоде који су небитни једино у пинг понг лиги.

Зна се да је нама најбитнији дио  сезоне практично овај почетак и опет се дозволи да будемо у овом стању, са гомилом недефинисаних појачања...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Squabbit said:

 

Stoji, bolji su tim vrv. ako nista mnoogo boji na bokovima.

 

Nego vodio sam se time da smo u 1. pol itekako mogli da diktiramo tempo i vodimo utakmicu. Tesko mi je da povresujem da kod kuce, posle 1og u 2om ne pokazu ni 20% od 1og poluvremena.

To da su nas "stisli" pilo bi vodu da su oni top 20 tim u evropi, a ne kopenhagen

Nisu 20, ali jesu 40 i neki. 

A mi smo duplo vise na lestvici Uefa.

Link to comment
Share on other sites

^Ne bih da ispadne da samo tebi repliciram, ali majku mu, pa zar taj trener nije sa njima svaki dan pa vidi da mu sada vishe "treba" jander nego li stojkovic..

 

jbs lestvicu.. Opet raskantali smo ih u 1om, u drugom im dali loptu od druge sekunde. Ja nisam video zelju da se uzme lopta, samo da se ceka i da gol iz kontre. Nece da moze
 

Edited by Squabbit
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...