Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Just now, The Walking Dravot said:

 

Naravno da se kritikuje.

Ja nisam rekao da mi se svidja njihova igra, vec da je smesna nasa neigra.

Ti nisi baš neki fudbalski znalac vidim. Šta se onda guraš na temi svaki drugi post tvoj.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Жандер није успео да испуца лопту, па је после уследио 'фаул' Јованчића. Човек све што је урадио за својих 15ак мин на терену било је погрешно. Ужасан играч 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ikac said:

 

Jedno je odigrati oprezno, a drugo je prepustili posed skroz i stati u 30 metara. Svaki put kad smo došli do lopte, ispucali u aut, jedva jednu šansu smo napravili, kontra i kad je mogla da se napravi niko ne trči. 

 

Sudija je čekao, Mas se profi bacio i to je to, sad mora da se da gol tamo kao u Trnavi, ali ovi su iskusniji i individualno jači. Imamo šanse. 

Meni licno je delovalo da nam je bila dusa u nosu, da su bili fizicki spremniji od nas. Pitanje je za struku zasto je to tako, obzirom da su i oni odigrali svega 4 kola u prvenstvu.

Link to comment
Share on other sites

Bilo je pitanje kad ce Miloju da dodje glave jajarisanje. Evo mu prilike u revansu da pokaze da nije totalni ziheras i da moze da sastavi ofanzivnu taktiku. 

 

Ne volim da spominjem sudije ali ovo je bas bila objektivna pljacka, prvo sto je Zeka trebalo da dobije drugi zuti, a nije mu sviran ni prekrsaj, a posle toga je nas igrac dobio zuti za isto to... sve 50:50 situacije u njihovu korist, penal je mozda bio ali je onda bio i ono nad Benom. Govedo portugalsko. 

 

Odigrali smo sasvim dobar mec posle dugo vremena. 

 

Marin je bog fudbala... steta samo sto ga necemo dugo gledati u Zvezdi ali treba uzivati dok je jos tu... 

 

Zander go gurac u odbrani, tipicni brazilski bek koji tripuje da je Roberto Carlos... ko je njega doveo, jebote. 

 

Degenk najbolji odbrambeni, cak i Milunovic ne deluje toliko los koliko jeste. Rodica nema napred, dok Gobelja samo ne ume bolje. 

 

Jovanca napokon jako dobar mec, Kanjas isto. 

 

Vukanovic odlican, Ivanic jajarski iako zna lopte... 

 

Boaci se trudi ali dzaba kad Pavkov uvek uradi duplo vise na terenu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, The Walking Dravot said:

 

Pa ne mogu da pricam sam sa sobom, pa da svaki bude moj.

Pa si odlučio da dođeš i troluješ ljude na temi poslije ovakve utakmice i penala. Kod nas u Bosni se to zove pasjaluk, ne znam u Srbiji.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Mozemo da diskutujemo da li je penal ili ne, ali ne mozemo da li ga je takao ili nije, jer je kontakta bilo, sto se i vidi na snimku. 

Pa bilo je kontakta kada mu se bacio igrac preko noge inicirajuci kontakt, to sto je Jovancic ispruzio nogu i napravio pokret ka njemu ne znaci da treba da se sudi penal.

Hocu reci nije ga Jovanca dotako pa je bio dive, vec je kontakt bio nakon dive-a.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, The Walking Dravot said:

 

Poklon od sudije cist penal? Ajde, nemoj da se zajebavamo.

Od Miloja su imali poklon 3/4 terena u drugom poluvremenu da probaju da daju gol. I dali su ga.

Znam da si srecan, cekas 3 godine na kiks, slobodno se isprazni.

prvo nije cist penal a broj dva ako je cist imao je ben posle isto tako cist penal 2 minuta kasnije.

Od Miloja su dobili lopta s kojom nisu znali sta da rade, zato do penala nisu imali ssut u okvir gola.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Milojević prosto na mene ne može da ostavi utisak nekoga ko nije kukavica....prečesto se ovo dešava.

 

S druge strane, ni to im ne bi pomoglo da nisu imali ovu pink ku**icu, ovaj šljam i ljudsko dno. Kopenhagen je sasvim sigurno losiji tim od Crvene Zvezde

 

Milojeviću, u Danskoj je vreme da postaneš MUŠKO

 

P.S.Jel realno da se neko raspravlja sa Dravotom?

Link to comment
Share on other sites

meni je u citavoj prici najvise zao Marina

bukvalno izvlaci Mesi level partije koje ne mogu da se materijalizuju jer je okruzen balvanima koji nisu savladali osnovne elemente igre i cije neznanje ipak prilicno sakriva Milojeva taktika, ovde niko ne zna ni da centrira ni da sutira

 

glup penal kao kazna za jajarenje ali morao se svirati start nad Benom, pokrade nas ono mudasce

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Cavani said:

Meni licno je delovalo da nam je bila dusa u nosu, da su bili fizicki spremniji od nas. Pitanje je za struku zasto je to tako, obzirom da su i oni odigrali svega 4 kola u prvenstvu.

 

Milunoviću je sigurno bila, najbolje se videlo kad je probao da spasi korner i nije uspeo. A on je štoper, tako da su i ostali sigurno pali fizički. To je bilo u 75. minutu. 

 

To je zato što se proleće otaljavalo, igrali utakmice do prvog gola. Ne može pola godine da se ispravi sa mesec dana priprema. Fizička sprema se najbolje stiče na utakmicama. 

Edited by Ikac
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, tsva said:

Za sivonju Jovancica je izmislio fudbal. 

 

Jovancic ne prima toliku platu kao stelt Spanac koji se vidi samo kad napravi gresku, ali koga briga vazno je da se Terza ugradio.

 

Promasili smo pojacanja. Ajd da s epobijemo u revansu pa sta bude.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...