Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

:Hail:

 

Quote

“Meni je njihov levi bek rekao da se igrač bacio“, kazao je Degenek i nastavio... “Ne bih mnogo komentarisao. Krivo mi je samo što smi poslednja rupa na svirali. Boli me što su nam se njihovi igrači smejali kad su izlazili. Voleo bih kad bi sad proradio naš inat, pa da se mi tamo njima smejemo“, željan osvete je Degenek.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Константин said:

 

 

Pa funkcionalno nepismeni pope, oni do penala nisu imali sut u okvir gola, znaci i  1/0 im je bio ok rezultat. Vidis da nisu napadali iz sve snage, dobili su poklon penal i to im je to.
Ali dobro nije da nismo navikli na tvoju sposobnost citanja, gdje dominiras uvek ! Samo nastavi ali bez kvotovanja ne moram da citam tvoju dominaciju, kiss kiss

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svi znamo kako Miloje fudbalski razmišlja i verujem da nikog nije iznenadio zatvaranjem u drugom poluvremenu. Tako postavlja igru od kad je u Zvezdi i vecrras je sve bilo kako.je zamislio do tog glupog penala. Da je ostalo 1:0 ili da je Ričmond dao za 2:0 svi bi aplaudirali. Mene brine nespremnost ekipe za teske.mečeve, ne znamo kad se pravi faul, kad se prigovra, kad se odugovlači i nervira protivnik. S'druge strane prenamazana ekipa koja zna da isprovocira protivnika i posle.ga dokrajči. Tu moramo bolje da reagujemo. Isto kad nam nije rezultat po volji ne sme se.ispadati iz dogovorene taktike.

Edited by perkos
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kanjes ne moze da igra ulogu Jovicica i tu bi trebao da bude kraj cele rasprave u vezi njega. Nisu ni slican tip igraca da bi igrao, a Milojevic ga gura da to igra dok Jovancic glumi ofanzivnog veznog... Kanjas ostaje pozadi i kvari igru.. cak sta vise danas je u dosta navrata lepo reagovao u odbranini ne vidim cemu ovoliko pljuvanje njega, imao je jedno dva losa dodavanja, ali nije imao uzasnu partiju kao sto se prica.

Pustimo decka da odigra makar 10 utakmica da pa da procenimo koliko moze.

Vidim cak i upise "uz Tomanea i ... bice ovo dosta bolji tim" a jel gledao neko tog Tomanea sem protiv Zvezdare?

Milunovic i Degenek dobri danas, mada u par navrata potezi u rangu pocetnika, u prvom je Degenek napravio los potez ali ga je Milunovic lepo pokrpio.. da naglasim odma, bekovi su nas najveci problem i zato i stoperi deluju malo losije na terenu zato sto krpe i njihove greske, bas taj Kanjas je danas iskrpio neke kikseve i ucinio da odbrana deluje solidno. 

I za mene najjaci utisak, jedino je to uspelo u nasoj igri da me iznervira veceras, Ben ulazi u 75 minutu, 90 minut Marin i Boaci trce u presing a on gospod stoji i hoda lagano....

Bravo za Pavkova covek ima njuh za gol, idemo da se posibamo sa njima i sa sudijama pa sta bude. 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Jeste, mozda u nekoj 2 utakmici. Pavkov je isto kao njihov Crni iznudio barem 5/6 prekrsaja u opasnoj zoni, iz kojih smo imali sasvim solidne prilike, par puta smo im prodali prekid na 2 stativu ali jbg lopta se uvek odbila do njihovog igraca.
A Boaci je uspeo da promasi zicer, a pre toga da padne na centru a oko njega grad duhova, kvalitetan gif materijal. I sjebao je dupli pas sa Benom kada je bacio daleko i nikome. 
Ali dobro "nije izgledao lose", dobro mu stoji ova plava frizura..

Svasta se smatra zicerom ako je to bilo ono Boacijevo.

 

O pas igri Boacija i Pavkova ne bih, jer ovaj drugi to verovatno nikad nije ni odradio.

 

To sto bi Pavkov u ovom timu bio korisniji i od Insinjea na mestu spica je potpuno druga stvar.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Pa funkcionalno nepismeni pope, oni do penala nisu imali sut u okvir gola, znaci i  1/0 im je bio ok rezultat. Vidis da nisu napadali iz sve snage, dobili su poklon penal i to im je to.
Ali dobro nije da nismo navikli na tvoju sposobnost citanja, gdje dominiras uvek ! Samo nastavi ali bez kvotovanja ne moram da citam tvoju dominaciju, kiss kiss

Малецки причај у првом лицу једнине и гледај утакмицу.

 

4 minutes ago, tsva said:

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/ocene-zvezda-marinova-druga-galaksija-milojeviceva-defanziva-plesala-ka-savrsenstvu/334432

 

Zbog ovakvih kvazi novinara ljudi u Srbiji sve manje razumeju fudbal. Jedino dobro sto je tzv Grof uradio je napusavanje ovog buregdzije. 

Кад сам прочитао овај други дио наслова "дефанзива плесала ка савршенству", нисам наставио ни до првог реда.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, vepar said:

Kad nemamo krila... Vukanovic je dobro igrao ali se umorio... Ben odavno preslab i za nasu ligu. 

 

Nesrecni Zander da se gurne napred posto nema sta da trazi u odbrani

Sto se Zandera tice da se ne ljubimo u Graficar neka ide. Goru kupovinu nismo imali skoro. Decko je skroz pogubljen. Mene samo plasi rovitost Pavkoca  i Rodica. Kazu da je Pavkov celo poluvreme igrao u bolovima a i Rodic je izasao jer nije mogao da izdrzi do kraja. 

Link to comment
Share on other sites

Cuj Ben preslab i za nasu ligu....majko sveta, spasi nas od ove decurlije, instant navijaca, fudbalskih neznalica i ostalih "nuspojava"... PES, Fifa i football manager napravise toliko "selektora" da ih je tesko prebrojati...Ne odigra utakmicu kako je foteljas zamislio, odmah neznalica, pojma nema, menjaj to, krava muzara...fuj bre...zvanicno se oprastam od ovog topica...fudbalske rasprave ovde ni na vidiku...

Edited by ZiS
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, suptil said:

Sto se Zandera tice da se ne ljubimo u Graficar neka ide. Goru kupovinu nismo imali skoro. Decko je skroz pogubljen. Mene samo plasi rovitost Pavkoca  i Rodica. Kazu da je Pavkov celo poluvreme igrao u bolovima a i Rodic je izasao jer nije mogao da izdrzi do kraja. 

Jos od Causica.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Milojevicu svaka cast za prvo poluvreme, sto se kaze nacrtao je igracima utakmicu, zatvorili smo sve pozadi i dobro otvarali napade, jednostavno stajali vrhunski na terenu. Nismo imali neke velike sanse, ali bilo je dosta opasnih napada (to sto se nisu bolje zavrsavali je do kvaliteta igraca) i zasluzili smo onaj gol.

Ja imam problem sa tim da smo krenuli u totalni bunker od 46. minuta. Da smo odigrali u drugom 15, 20 minuta nekog fudbala, pa zatvorili, u redu, ali tacno je instrukcija bila da se od starta nabijemo Borjanu u krilo, sto je ipak bezveze, jer ovo nije Liverpul vec Kopenhagen koji veceras nije prikazao nista (i nasom zaslugom naravno).

Kad se u kontinuitetu branis 45 minuta tesko je dozvoliti manje opasnih napada od ovoga sto smo mi dozvolili Dancima, ali ce se po pravilu desiti neko sranje, neka greska, trenutak nepaznje i sve ce pasti u vodu. To je moglo da se desi malo ranije kad je Degenek spasao cist gol uklizavanjem po desnoj strani, kada je Milunovic ispao jer je bio nesporazum izmedju njega i nekog tamo po desnoj strani ko ce da krene po loptu. 

Bio sam stvarno iznenadjen nasim prvim poluvremenom jer odavno nismo izgledali onako kompaktno, prvi put u ovom sastavu, ali drugo je ostavilo bas gorak ukus.

Edited by Del Piero
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Константин said:

 

 

Игнорамусе, знам да имаш проблем да разумеш прочитано, без цитата( квота) молићу, знам да си жељан пажње али не мораш од мене да је добијаш.
Да моја "дубокоумна" анализа са полувремена стоји , можда имаш проблема са видом, али они нису нападали из све снаге 2. полувреме, добили су лопту и бунарили су на свог Павкова, то је онај Црни Мбођ. 
Добили су пенал и то им је поклон да уместо 1-0 оду кући са 1-1. Осим тог пенала имали су полуприлику у 60. секунди 2/2 када је неко утрчао Дегенеку иза леђа и шутирао поред гола, то је било то од њих.
 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, suptil said:

Sto se Zandera tice da se ne ljubimo u Graficar neka ide. Goru kupovinu nismo imali skoro. Decko je skroz pogubljen. Mene samo plasi rovitost Pavkoca  i Rodica. Kazu da je Pavkov celo poluvreme igrao u bolovima a i Rodic je izasao jer nije mogao da izdrzi do kraja. 

 

Ako ne bude mogao Rodić, pretpostavljam da će Gobeljić levo, a Žule opet sa tribina u startnu postavu. 

 

Mene više brine ko će levo i desno pored Marina. Pod moranjem rezultata ne znam koliko može Vukanović, Jevtović je još van ritma posle godinu dana neigranja i igra gore nego što zapravo jeste, a Simić ne može ništa protiv bilo koga jačeg od Timoka. 

 

Znači opet ostaju Ben i Ivanić, a i tom slučaju bolje staviti Bena levo, a Ivanića desno kao protiv HJK jer se onda ne nabijaju u sredinu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A taj Zander je bas legitimni razlog da se kritikuje Mrkela/Terzinjo, ko kod je zaduzen za transfere.
Prodas Terzica za 1.5m i dovedes Kiparskog Marcela da bude rezerva Rodicu.
I sada ako Rodic propusti revans, pu pu pu pu,  ja sam 90% siguran da ce na kraju Gobeljica da gurne na levog beka,  posle Zanderove dominacije danas. 
A to znaci ili Zulo ili Gajic kao desni bek.
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ikac said:

 

Ako ne bude mogao Rodić, pretpostavljam da će Gobeljić levo, a Žule opet sa tribina u startnu postavu. 

 

Mene više brine ko će levo i desno pored Marina. Pod moranjem rezultata ne znam koliko može Vukanović, Jevtović je još van ritma posle godinu dana neigranja i igra gore nego što zapravo jeste, a Simić ne može ništa protiv bilo koga jačeg od Timoka. 

 

Znači opet ostaju Ben i Ivanić, a i tom slučaju bolje staviti Bena levo, a Ivanića desno kao protiv HJK jer se onda ne nabijaju u sredinu. 

Siguran sma da cemo igrati Evropu, ovako ili onako. Takodje sam siguran da ce ekipa biti bombona za mesec dana. Do tada ostaje svima nama da polemisemo kako cemo se skrpiti protiv Kopenhagena. Verujem da ce Rodic igrati.  Velika je steta samo sto nemamo bekove dobre. videcemo sta ce doneti finis prelaznog roka. Zander je prevara i mislim da je to svima jasno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...