Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Nije ovo toliko loše za trecu utakmicu sezone. Mene najviše nervira pristup i “odradjivanje” utakmice i to od strane rezervista. Jednostavno nije mi jasno da neko ko ne dobija šansu svaku utakmicu ne iskoristi istu kada mu se ukaže.

 

Zander solidan vidi se da je zeleo da ostavi dobar prvi utisak. Za dalje nisam siguran, ofanzivno nedovoljno dobar za krilo a previše dobar za beka, defanzivno obrnuto. Vidi se da zna fudbala ali nije uspeo da se profiliše na jednoj poziciji. 

 

Poseta odgovara kvalitetu predstave, publika se ne može prevariti. Za dobru predstavu trebaju ipak dva tima a danas smo imali jedan u prvom i nijedan u drugom pol tako da sledeću domacu može da bude samo još manje publike. 

Edited by Sinisa
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, red_white said:

Milojevic nije menadzer ni SD vec trener. Odgovara za rezultate ekipe. Klub ima SD koji je taduzen za dovodjenje igraca uz konsultacije sa trenerom i direktorom. Ko insistira na kom igracu ne znam pa ne bi da nagadjam, jasno da je bilo promasaja, gomilanja igraca na nekim pozicijama. Ino sto ke isto cinjenica je da trener ima rezultate, prolaskom Helsinkija treba mu jos jedan skalp za novu jesen u Evropi.

Po meni nas Evropski debi je bio booji nego prethodna dva sa Florijanom i Spartakusom tako da sam veliki optimista sto se tice ulaska u LS. Samo da izbegnemo Ajaks.

 

Hoces da kazes da mu je igrac nametnut? Sumnjam u to i to bi bila jako losa praksa.

 

Reagovao sam na post jer si napisao da Milojevic zna bolje od strucnjaka sa foruma. Svi portali su preneli da je upravo on insistirao na dovodjenju Slovaka, sto znaci da je cak i Milojevic video nesto u njemu sto vide i strucnjaci sa foruma. Problem je ovo sto si naveo, gomilanje igraca i liga u kojoj svi sede u krilo golmanu pa je Jirkina brzina tu suvisna.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Константин said:

 

Управо због (пре)дугог памћења и причам.

А такође не поредим бабе и жабе, већ екипу која је покуповала све са домаћег тржишта и озбиљне и скупе странце за наше услове, са екипом од 200-300К буџета која игра са 10 клоцева 2П. Е сад што неки нису ни играли, а неки се чак позајмљују "конкуренцији", то је стара прича...

Ova ekipa je napravljena da osvoji titulu kao i da pokusa da izbori grupe LE ili LS.Najbolje od ove ekipe ocekujem u evropskim utakmicama a ne u domacoj ligi.Ako mislis da igraci imaju istu motivaciju kad igraju domace takmicenje i evropske utakmice grdno se varas.Pod Milojevicem smo osvojili dve titule,prezimeli u LE,igrali LS.Zaista ne smatram da utakmica protiv Javora treba da sluzi kao parametar za veliku analizu nase igre.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, suptil said:

Zandera je Miloje forisarao na protivnickoj polovini. U drugom poluvremenu mu je naredjivao da ostane visoko da se ne vraca pozadi. Verovatno malo i pokazna vezba za Rodica kako treba i mora... 

 

Ako Žander uspe svojim prisustvom da natera Rodića da stavi prst na čelo i razmisli o svojoj poziciji te ga trgne iz ove kurcobolje u kojoj je nalazi već duže vremena biće više nego dovoljno. Sve preko toga je čist bonus.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, ZiS said:

Jirki trebaju minuti i dobice ih u Radnickom, u Zvezdi trenutno ne moze, jasno kao dan...Nije on otpisan igrac, na njemu je da radi, da napreduje, nece to sigurno proci nezapazeno... 

Платимо обештећење за странца 750К, прво га оставимо у Трнави да се "уиграва", па га онда доведемо са уговорених 3 године по 350К, па пошто на 30+ није могао добити шансу, за наредну сезону га пробава стручњак на беку а онда га на крају пошаљемо на позајмницу код гиганта С. Крунића да се опет уиграва. Опасна стратегија:lol_2:

 

8 minutes ago, NikeAir said:

Ova ekipa je napravljena da osvoji titulu kao i da pokusa da izbori grupe LE ili LS.Najbolje od ove ekipe ocekujem u evropskim utakmicama a ne u domacoj ligi.Ako mislis da igraci imaju istu motivaciju kad igraju domace takmicenje i evropske utakmice grdno se varas.Pod Milojevicem smo osvojili dve titule,prezimeli u LE,igrali LS.Zaista ne smatram da utakmica protiv Javora treba da sluzi kao parametar za veliku analizu nase igre.

 

Мени утакмице служе да гледам и анализирам фудбал, оно што је основни посао тренер и играча, замисли.

Када кажем да је нешто веома добро (анализирао мало и пуно) онда значи да сам уживао у мечу.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zander bi trebalo da bude koristan protiv timova koji igraju bunker jer poseduje mnogo veći ofanzivni repertoar od Rodića. Protiv jačih ekipa od nas on neće biti opcija, spor je bez lopte za beka i vidi se po kretnjama i postavljanju u odbrani da mu to nije prirodna pozicija. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, red_white said:

Sta bi ti uradio sa Jirkom zivo me zanima?

 Kao da su mu sve te transfere iz dzepa uzeli...Brine covek za kluBsku kasu, dusevan...😁 a ovo dzaba pitas, tesko ces dobiti objasnjenje...Miloje kriv, to je uvek razlog.

Edited by ZiS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Vredni mrav said:

Zander bi sa Kanjasom mogao da bude jako zaninljiva opcija na sredini.

 

Mogao bi ali se zbog idiotskog pravila o 4 strana igrača neće naigrati ni jedan ni drugi a kamoli da igraju istovremeno.

 

Marin i Ben imaju zagarantovano mesto u ekipi a svi napadači, sem Pavkova, su stranci što znači da će uvek bar jedan a verovatno i obojica (kada se Tomane oporavi) biti u timu. I to nam ostavlja tačno NULA mesta za Žandera i Kanjasa. Ebesilia da ne spominjem, on tek nema mesta (mada iz za mene nepoznatih razloga). Na sve to imali smo još i Jirku a i spominje se stranac na mestu štopera samo ne znam gde ćemo sa njim.

 

U LŠ/LE ova ograničenja ne postoje ali imati tolike strance zbog par utakmica je i skupo i suludo (tim pre što će ih pojedinci propustiti zbog povreda). A i kako da igraju te utakmice kada niti će biti uigrani niti će biti u takmičarskom ritmu jer neće moći da igraju u domaćici. Idiotluk živi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, ZiS said:

 Kao da su mu sve te transfere iz dzepa uzeli...Brine covek za kluBsku kasu, dusevan...😁 a ovo dzaba pitas, tesko ces dobiti objasnjenje...Miloje kriv, to je uvek razlog.

 

Када бисте ти и твој другар по површности барем читали видјели бисте одговор. Пошто још увијек нема алата за анимацију мораћу опет текстуално. Дакле, ако се купи странац за 750К обештећења и потпише на 3 године по 350К значи (осим да је испуњена жеља тренеру)да је  коштао клуб 1,8 милиона евра. У линглонгеза лиги и још на 30 бодова предности постоји сав конфор овог свијета да се играч исфорсира, адаптира и разигра.

Што се тиче душевности за клупску касу за клуб који је не тако давно био пред банкротом а у години рекордне зараде гдје се потроши 51М, треба бити  или прави тупко или не бити навијач Звезде, па да те ни мало није брига шта се све ради и на који начин пљачка овај клуб.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, NikeAir said:

Pobedili smo 2:0,ne znam u cemu je problem?Da li je ovo igra koju zelimo,naravno da ne.Da li je OK igra s obzirom da je pocetak sezone,po meni je OK.Posto si kratkog pamcenja moj savet ti je da odgledas Zvezdine dvomece protiv Florijane,utakmicu protiv Irtisa u gostima,dvomec protiv Spartaksa,naucices nesto veruj mi.

Ja zaista ne verujem šta ti pišeš! Kakav jebeni početak sezone? Ti pišeš kao da je u pitanju neuigrana ekipa, a na terenu je bio samo jedan novi igrač. Da ponovim JEDAN-1! Oni nemaju apsolutnu jebenu ideju šta igraju, i dalje je to sistem daj loptu Marinu i pomoli se bogu da ovaj nešto uradi.

 

Inače svi znate da nisam ljubitelj Žuloa, ali ga ovaj put kritikujete bez razloga. Ocigledno je da smo igrali 3-5-2 i da je on bio taj treći štoper, to se moglo videti mnogo puta, stajao je u ravni sa Babićem, a Milunović je bio osigurač.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Константин said:

 

Када бисте ти и твој другар по површности барем читали видјели бисте одговор. Пошто још увијек нема алата за анимацију мораћу опет текстуално. Дакле, ако се купи странац за 750К обештећења и потпише на 3 године по 350К значи (осим да је испуњена жеља тренеру)да је  коштао клуб 1,8 милиона евра. У линглонгеза лиги и још на 30 бодова предности постоји сав конфор овог свијета да се играч исфорсира, адаптира и разигра.

Што се тиче душевности за клупску касу за клуб који је не тако давно био пред банкротом а у години рекордне зараде гдје се потроши 51М, треба бити  или прави тупко или не бити навијач Звезде, па да те ни мало није брига шта се све ради и на који начин пљачка овај клуб.

 

Izvini "pametnice"...Nacitao sam se ja pazljivo tvojih opservacija i detaljnih analiza...malo sam ja duze na onom forumu od tebe... Svaki put je jedini krivac Milojevic, svake sezone na pocetku citamo isto, kao dan mrmota i svaki put vas covek demantuje rezultatima...Po zakonu velikih brojeva, jednom ce vam se i ispuniti zelja pa cete moci da iskoristite i tu cuvenu recenicu "jesam li vam rekao"...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, pavijan2 said:

Pa koji je qrac dovodjen Jirka za masne pare ako se u njemu nije videla sadašnjost ili budućnost kluba?

 

Sad opet sledi odgovor tipa " evo opet Miloje kriv kao i uvek" i tako u krug...

Vidis da ovaj dvojac bez kormilara ne zna dje udara...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A da li vam pada na pamet da Jirka nije jos uvek otpisan...Hajde da malo sacekamo i vidimo kako ce odigrati tamo gde ce dobiti ono sto trenutno, po kvalitetu, ne zasluzuje u Zvezdi.

Nadjite mi taj klub, gde je svaki transfer uspesan, gde se nikad nikakav novac nije izgubio na igracu, a da pri tom taj klub iz godine u godinu ima ocekivanja navijaca i obavezu da postize vrhunske rezultate...u nasem slucaju osvajanje lige i plasman u grupnu fazu evropskog takmicenja.

Edited by ZiS
Link to comment
Share on other sites

Mislim da će forma tokom narednih mesec dana ići samo gore, tako da su ove partije manje više ok.

 

Ja stvarno očekujem da Helsinkiju damo 2,3 gola.

Ostajem i dalje da je glavni problem nedostatak štopera i nedostatak klasičnog krila.

 

Deluje da ove godine nisu pogrešili s pojačanjima, nisu kapitalci kao Marin ali nisu ni Sumaila i Stojiljković.

 

Degenek što pre ako može.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, suptil said:

Zandera je Miloje forisarao na protivnickoj polovini. U drugom poluvremenu mu je naredjivao da ostane visoko da se ne vraca pozadi. Verovatno malo i pokazna vezba za Rodica kako treba i mora... 

Probao je ono što sam ja ranije pričao da mora da proba, a to je 3-5-2. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...