Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

16 minutes ago, suptil said:

Sto se Kineza tice, mislim da osim para oni ne mogu da ponude nista drugo fudbalerima. Razvoj, kvalitet i tome slicno. Bas zato su izdasni u ugovorima, ali takodje konstantno jure imena. Da li je u pitanju neka vrsta prestiza koji ispoljavaju na taj nacin ili je nesto drugo u pitanju... U svakom slucaju ogromna sredstva se vrte pa tako u hiperprodukciji imena, verovatno kada nalete na novo atraktivno ime pomisle hajde da barem vratimo deo sredstava od prethodnog igraca. Sto se Arapa tice verovatno je slicno, ali svakako tu postoje i veze, poslovni odnosi sa menadzerima na koji nacin nisam siguran. Pitanje je da li se prvi put u doktrini kineskog prvenstva desilo ovo sa Boacijem u roku od 6 meseci ili je to njihova stidljiva praksa, jednostavno nisu gadljivi na tu vrstu aranzmana. Cinjenica je da je Boaci otisao u top formi u KInu a da se vrato povredjen... 



Ma sve pet što ti pišeš, samo mi nema logike da kinezi+arapi potroše 10 miliona evropskih novčanica, da daju igračima plate, potpišu ugovore, a da se posle 6 meseci od istih rastaju...  ja stavrno ne znam za slične slučajeve kao što su Boaći i Degenek  msm nit su neka imena zvučna nit su neki ekstra specijalni igrači... a ti ih posle 6 meseci šutneš kao da nisi dao 10 miliona za iste...

pa ti meni kažeš na to: ma brate puni su oni para  nima je 10 milina ko nama 10 evra

a ja tebi kažem: pa što ne uzeše Pavkova za razliku od Boaćia ovaj je neke golove u LŠ davao, i to čak sam potopio Liverpul, veće je on ime od Boaćia iako je B. mnogo bolji igrač od Milana Pavkova...


@Manoly

ako sam dobro ispratio ovde na temi, nema doregistracije, za prva dva to rešavaš odma, a onda registruješ valjda za 3 i 4  kolo.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Markoss said:

Registruju se igraci kolo po kolo.

 

Registrovali smo Gajica i Zandera. Tomane nije registrovan. 

Tomane je bio rgistrovan za prvo kolo, a sad ga za drugo nisu registrovali zbog povrede?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, ZiS said:

@Stondisha Imas slucaj Paulinja i Barse...desava se to kod Kineza.


ma tu možemo da pričamo da se Barsa ispalil, jer su oni kupovali Degeneka/Boaćia, a i paulinjo je sastavio celu sezonu u Barseloni pre nego li ga vratiše u Kinu ova dvojica po 6 meseci i sad se vraćaju u matični klub, a ako se sećam ovde, neko je čak i pisao da je Degeneku na ruke dato 600k da ide na poluostrvo arapsko...  da su se arapi baš potrudili da ga vode, a on nije hteo da ide... šta se već pisao i sad ništa, aj ti mali pali... 

Aj Boaći pa kažeš eto desilo se... al sad i Degenek... šta li se sa Krstičićem dešava?  :lol_2:


I na stranu ovo iz upisa gore, ali ima li kakvih igrača po svetu, a da nisu povratnici?

Link to comment
Share on other sites

Registrovali smo samo 2 napadaca Bocka i Pavkova. Tomane nece skoro, kako cujem tek avgusta, Krstovic nije licenciran, skinut je sa spiska, ali mozda zaigra sutra protiv Javora.

Stoper nam nedostaje, mada nije to jedina stvar.

Link to comment
Share on other sites

Ako stoper dodje najranije može da igra u 3. kolu. To je već kasno. Još ako to nije degenek vec neko potpuno nov, tu uigravanja nema. Prosle godine su nam stoperi otpocetka bili zajedno. 

 

Sramno poslovanje sportskog sektora. Nekad se moglo imati razumevanja u vremenima teske oskudice, a ovako neplanski rad posle 2 perfketne sezone je jako neozbiljan.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vredni mrav said:

Ako stoper dodje najranije može da igra u 3. kolu. To je već kasno. Još ako to nije degenek vec neko potpuno nov, tu uigravanja nema. Prosle godine su nam stoperi otpocetka bili zajedno. 

 

Sramno poslovanje sportskog sektora. Nekad se moglo imati razumevanja u vremenima teske oskudice, a ovako neplanski rad posle 2 perfketne sezone je jako neozbiljan.

Cak i da je Degenek taj novi stoper, opet imas problem oko uigravanja. Jer lako moze da se desi da cetvorka u odbrani bude Gajic, Milunovic, Degenek i Zander. 

Degenek koji je otisao na zimu nije igrao nijednu utakmicu sa ovim saigracima.

Jedino zbog Borjana iza i Jovicica ispred njega da je malo u prednosti.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, red_white said:

Ma ne zna Miloje da iskoristi brzinu Jirke i talenat Melega. Sto bi rekli neki forumasi nisu piksle pa ne igraju.

Salu ma stranu, nije me iznenadilo, nike imao ni vremena da se uklopi a on realno sem trkackih sposobnosti nema neki fudbalski kvalitet. Meleg sve blizi da postane bivsi igrac. Steta, ali sam je kriv ocigledno.

Milojević će ako nastavi ovako sa Ivanićem napraviti novog "Čaušića". Od prvog strelca jesenjeg dela prošle sezone, Vukanovića, napravio je... ŠTA?

Milojević svoj strah očito prenosi na igrače  i polako će nam svi igrači u važnim utakmicama postati ALIBI igrači

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice uigranosti, sad pricamo o Babicu i Gajicu, a celo prolece nam igrali Stojkovic i Savic, a trener u maju shvatio da su se oni malo opustili, pa hajde sad u julu da pocnemo da uigravamo nove igrace koje nismo uigravali 6 prethodnih meseci.

 

Iskreno se bojim da cena ovog drkanja nece biti mala.

 

PS Pošto rezovi nisu napravljeni kad je trebalo, mislim da ove kvalifikacije treba da iznese isti bekovski par kao i prošle, a da što pre Kanjasa stavimo u funkciju, kalo bi došli do kakve takve igre.

Edited by Vredni mrav
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...