Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

1 hour ago, suptil said:

Bas mi se svidja ova najava da ce Ivanic igrati na drugoj poziciji. Jedva cekam da vidim kako ce to izgledati.

 

Ako se nastavi sa idejom da Marin dolazi do naseg 16erca da uzme loptu, i da igra onoliko daleko od protivnickog gola- izgledace isto kao i do sad- sudarace se. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Liska Manjina said:

Deluje fizički nespremno

 

Za sada je uvek tamo gde i treba da bude. Maločas centaršut na Pavkova, nije frljoka, što je takođe pohvalno. Ako nije dovoljno spreman, biće taman kad bude trebalo. Za sada je ostaavio dobar utisak, imho.

 

Bravo Bakula, trebaju nam češći šutevi van šesnaesterca. 1:0.

Edited by Barracuda
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Barracuda said:

 

Za sada je uvek tamo gde i treba da bude. Maločas centaršut na Pavkova, nije frljoka, što je takođe pohvalno. Ako nije dovoljno spreman, biće taman kad bude trebalo. Za sada je ostaavio dobar utisak, imho.

Konstantno kasni u odbrani, ispao je do sad tri put na obicnu dugu loptu.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Barracuda said:

 

Ok, kad naprave prvu akciju po levoj strani pa da diskutujemo. 

Pravili su akcije jurili po toj strani beka nigde nije bilo. Evo sad se prvi put vratio i pokrio.

Ivanic je solidan na novoj poziciji. Povezao je par pasova u jednom slalomu oko sredine terena nanizao trojcu i prosledio loptu napred, u jednom kad nije mogao da prosledi napred pojavio se Jovicic on mu je dao pa je Jovicic izneo loptu. 

Samo se jednom vratio Ben pozadi i prosledio loptu napred. 

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Barracuda said:

 

Ok, kad naprave prvu akciju po levoj strani pa da diskutujemo. 

Ispao je kod prvog njihovog napada. Kod njihovih bržih napada nikad nije pozadi.. 

Deluje mi da nema energiju nikakvu.. 

Videćemo još. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, suptil said:

Pravili su akcije jurili po toj strani beka nigde nije bilo. Evo sad se prvi put vratio i pokrio.

 

1 minute ago, Liska Manjina said:

Cini mi se da igramo 3-5-2

 

Pa to ne menja stvari ali dobro, jasno je meni šta hoćete da kažete. Moje prve impresije o igraču kojeg prvi put gledam su ipak pozitivne. Fizička (ne)spremnost je čak i najmanji problem.

 

2:0, Ben iz penala, crveni za Javor. Možda nije morao da mu daje drugi žuti, kao da nam treba gurka.

Link to comment
Share on other sites

Jevtović i Marin dobri, Bakula osim onog glupavog pasa takođe, dao i sjajan gol, Žander za prvo predstavljanje ima moje simpatije. Pavkov fokusiran i dobro pozicioniranje, kao da je malo brži nego ranije?

 

Just now, ZiS said:

Smisleno igramo sa ofanzivnijim levim bekom.

 

:smiley53:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...